HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Další Star Wars, sériový vrah nebo životopis oscarové hvězdy

Zdroj: Disney+, Lucasfilm
Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru

Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 19. září?

Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera

Jeffrey Dahmer patří mezi ty nejhorší americké zločince minulého století. Během let 1978 až 1991 zabil minimálně sedmnáct lidí, a co hůř, své oběti často pojídal nebo se na nich dopouštěl nekrofilie. Nakonec byl dopaden, odsouzen na doživotí a následně umlácen ve vězení svým spoluvězněm. Netflix v rámci seriálového zpracování nabídne jeho příběh, přičemž podoba vraha s hercem Evanem Petersem bere dech.

Foto: Netflix

Dahmerův příběh uvidíme na Netflixu 21. září.

Dynastie

Nová verze slavné soap opery vrcholí! Pátá a poslední řada před týdnem na CW vyvrcholila, proto nyní míří kompletně na Netflix. Rodina Carringtonových opět řeší malicherné spory a čelí intrikám jedné své členky, třetí manželky patriarchy rodu. Jak tohle dopadne?

Foto: Netflix

Celou řadu a koneckonců i celý seriál budeme moci na Netflixu sledovat od 23. září.

Lou

Stará a zapšklá Lou (Allison Janney) žije osamělým životem kdesi v lesích. Skrývá tajemství, které si chce odnést do hrobu. Když se ale do sousedství nastěhuje svobodná matka (Jurnee Smollett), které někdo unese malou dcerku, rozhodne se Lou pomoci. Únosce (Logan Marshall-Green) vypadá jako Tom Hardy, oplývá ale krutostí a hodlá jít přes mrtvoly, aby odkryl tajemství staré Lou. Mysteriózní thriller může začít!

Foto: Netflix

Lou na Netflixu uvidíme od 23. září.

Pohotovost

Legendární tým chicagské pohotovosti je každý den připraven pomáhat všem potřebným. Slavný seriál, který je hned za Chirurgy nejdéle běžícím americkým sitcomem z lékařského prostředí, proslavil George Clooneyho a vrátil i boom lékařských seriálů. Projekt od legendárního Michaela Crichtona, mj. autora Jurského parku, je po delší době kompletně přístupný online, a to jen na HBO Max.

Foto: NBC

Pohotovost můžete zhlédnout na HBO Max.

Andor

Od převzetí Star Wars Disneym nevznikl lepší celovečerní film než Rogue One. Nový seriál Andor tomuto poměrně špinavému příběhu z dob povstání předchází a představuje Cassiana Andora, agenta Aliance pro obnovu Republiky, který okolo sebe vnímá narůstající moc Impéria a rozhodne se ji podkopávat. Novinka z dílny scenáristy Rogue One Tonyho Gilroye nabídne poprvé v historii Star Wars pohled na každodenní život v Předaleké galaxii, ale také politikaření v Imperiálním senátu nebo teroristické útoky povstaleckého extrémisty Sawa Gerrery.

Foto: Disney+, Lucasfilm

Andor odstartuje třídílnou premiérou už 21. září na Disney+.

Sidney

Letos zesnulý Sidney Poitier patřil mezi nejvýraznější herecké osobnosti minulého století. Roku 1964 obdržel Oscara za film Polní linie a stal se prvním afroamerickým hercem, jenž toto prestižní ocenění vyhrál. V dokumentu, který produkuje Oprah Winfrey, vzpomínají na svého hereckého kolegu či vzor další hollywoodské legendy, mj. jeho dcera Sydney Tamiia Poitier, dále pak Morgan Freeman, Louis Gossett Jr., Spike Lee, Robert Redford, Barbra Streisand nebo Denzel Washington. Dozvíme se vše důležité o Sidneyho kariéře, ale také uvidíme nikdy neviděné záběry a zajímavosti ze zákulisí.

Foto: Apple TV+

Dokument o slavném herci debutuje na Apple TV+ 23. září.

  • Našli jste v článku chybu?