HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Birminghamské gangy, dospělácké animáky a boj s upíry

Zdroj: BBC, Netflix
Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru

Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 6. června?

Gangy z Birminghamu

Několik měsíců po uvedení na BBC míří konečně závěrečná řada oceňovaného seriálu Gangy z Birminghamu i na Netflix. Jeden z nejlepších gangsterských projektů posledních let nabídne emocionální zakončení, ve kterém se uzavírá kapitola rodiny Shelbyů. A u toho by nikdo neměl chybět!

Foto: BBC, Netflix

Na poslední řadu oblíbených Peaky Blinders se na Netflixu můžeme těšit 10. června.

První krev

Vedle gangsterů na Netflix brzy zamíří také upíři. Dočkáme se několika dílů Twilight ságy, ale také nového seriálu jménem První krev. Ten sleduje příběh Calliope, která patří do starobylého rodu lovců upírů. Jenže, co se asi stane, když Calliope, jež touží prolít první krev, propadne lásce k Juliette, která je shodou náhod upírkou? To nám nabídne seriálová adaptace díla Victorie E. Schwabové.

Foto: Netflix

I upíři dorazí na Netflix 10. června.

Životní trefa

Po fenomenálním výkonu v ,ukřičeném' Diamantu, za který nebyl nepochopitelně nominován na Oscara, se Adam Sandler už brzy objeví v dalším dramatu. V Životní trefě ztvární neúspěšného basketbalového skauta, jenž prahne po návratu na výsluní. Když se mu povede objevit talentovaného hráče, hodlá jej do NBA dostat za každou cenu. Povede se mu to?

Foto: Netflix

Další Sandlerův film pro Netflix debutuje už 9. června.

Metalokalypsa

HBO Max postupně pokračuje v přidávání obsahu ze stanice Adult Swim a dalším na řadě byl projekt Metalokalypsa. Tento poměrně drsný a nekorektní seriál sleduje mimořádně úspěšnou kapelu Dethklok, která má problémy s vydáním nové desky. To ale spustí vlnu sebevražd a dalších neuvěřitelných příhod…

Foto: Adult Swim

Šílený Max

Na Maxu je nově přístupný i první díl slavné dystopické ságy o Maxovi Rockatanskym. Debut George Millera odstartoval roku 1979 sérii, jež trvá dodnes a vynesla do výšin Mela Gibsona. Jednička nabízí Maxovu cestu za pomstou, kterou hodlá vykonat na krutém gangsterovi Toecutterovi za to, že zabil jeho rodinu. Přidá Max i další dva díly s Gibsonem?

Foto: Roadshow Films

Oba dva projekty aktuálně najdeme na HBO Max.

Fairfax

Přátelé Benny, Dale, Derica a Truman se vrací v další řadě nekorektního projektu, ve kterém coby parta kamarádů prahnou po věčné slávě. Seriál, jenž se zaměřuje na mladé outsidery v současné společnosti, posbíral v minulých letech řadu úspěchů. Jak se mu povede s druhou sérií?

Foto: Amazon Studios

Další sérii Fairfaxu uvidíme na Amazon Prime Video už 10. června.

For All Mankind

Dobývání vesmíru pokračuje a v alternativní historii nás čeká už třetí kapitola. Poté, co se Sovětům povedlo přistát na Měsíci a výrazně získat náskok před Američany, se situace postupně znovu obrací ve prospěch USA. Jenže, nyní se bojuje i o kolonizaci Marsu… Kdo se na něj dostane první?

Foto: Apple TV+

Třetí řada alternativního sci-fi dorazí na Apple TV+ 10. června.

  • Našli jste v článku chybu?