Menu Zavřít

Favoritem v Praze je podle bookmakerů ANO. Piráti a ODS mírně zaostávají

1. 10. 2018
Autor: čtk

Největšími favority ve volbách do pražského magistrátu jsou podle bookmakerů ANO (2,3:1 - 2,5:1) a Piráti (2,75:1), šanci na vítězství má také ODS (3,3:1). ANO věří také více než polovina sázkařů. Vyplývá to z vyjádření zástupců sázkových kanceláří. Primátorem se podle nich stane lídr kandidátky ANO Petr Stuchlík s kurzem 2,5 ku jedné.

„V určitý moment byli kurzovým lídrem Piráti, nicméně v posledních dnech jsme evidovali vyšší vklady na hnutí ANO. Slušné šance má i ODS. Situace je stále relativně vyrovnaná,“ uvedl mluvčí Fortuny Petr Šrain. Zatím nejvyšší sázku za 400.000 korun přijala Fortuna na vítězství ANO. V případě úspěchu by klient získal přes půl milionu čistého.

„Poměrně přesvědčivých 55 procent sázkařů věří, že v Praze vyhraje ANO. Piráty sází čtvrtina, ODS desetina. Spojené síly pro Prahu a Praha sobě mají shodně po pěti procentech,“ doplnil Šrain.


Přečtěte si rozhovory s kandidáty na primátora:

Pospíšil: Praha je pokus, jak se znovu sblížit se Starosty

Čižinský: Řeknu si o sociální byty

Landovský: Zajistím MHD zdarma a ještě na tom vydělám

Hřib: Praha není složitější než zdravotnictví

Svoboda: Politiku dělají čím dál víc mediální mágové

Stuchlík: Babiš je disruptor, Faltýnkova rada by mohla být ku prospěchu

 Petr Stuchlík


Tipsport podle mluvčího Jiřího Hadravy zatím přijal nejvyšší sázku za 15 tisíc korun na vítězství Praha sobě v kurzu 5,5:1 a za 10 tisíc korun na vítězství koalice Spojené síly pro Prahu za kurz 13 ku jedné.

Největším favoritem na post pražského primátora je Stuchlík (za ANO) s kurzem 2,5:1. Následují Bohuslav Svoboda (ODS, 3:5:1), Zdeněk Hřib (Piráti, 5:1) a Jiří Pospíšil (TOP 09, 7:1). Vzhledem k tomu, že se sází, kdo bude pražským primátorem na konci roku, mají bookmakeři v nabídce i současnou primátorku Adrianu Krnáčovou (ANO) s kurzem 9:1. „Boj o křeslo primátora bude hodně důležitý. Nejde jen o to, kdo následující čtyři roky povede magistrát. Výsledky voleb v Praze často ovlivňují politiku i na celorepublikové úrovni,“ dodala mluvčí Chance Markéta Světlíková.

MMF24

Přečtěte si základní informace k blížícím se volbám:

Senátní volby 2018. Jak, kdy a kde se letos volí

Komunální volby 2018: kdy a jak se volí?

Komunální volby se blíží. Vše, co potřebujete vědět

Kde si zvolíte své zastupitele: volební místnosti pro komunální volby

 Prvorepubliková urna v krušnohorské Přebuzi

  • Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).