Zbrusu NOVÝ PROFIT

25. srpna 2010, 03:17 - Martin Březina
25. srpna 2010, 03:17

Vydavatelství Stanford oficiálně představuje zcela NOVÝ PROFIT. Nový je nejen samotný obsah, ale také grafika, která reflektuje aktuální trendy v oblasti tiskových periodik.

Magazín PROFIT je zavedeným týdeníkem na českém trhu. „NOVÝ PROFIT na tuto tradici volně navazuje a nadále zůstává pro naše čtenáře zárukou kvalitního zpravodajství, ekonomických přehledů a analýz. Stále cíleně oslovujeme jednatele a majitele malých a středních firem, manažery a podnikatele, kterým poskytujeme praktické rady a tipy. NOVÝ PROFIT navíc oslovuje širší čtenářskou obec novými rubrikami, reportážemi a aktuálními tématy s neotřelým úhlem pohledu,“ představuje NOVÝ PROFIT ředitel vydavatelství Pavel Klaška.

„Cílem týdeníku NOVÝ PROFIT je udržet prestižní ekonomický standard. Rozšíření o další rubriky a témata jsou pomyslným lanem hozeným novým čtenářům, posílené inovativním designem, které se dotkne také loga týdeníku.“ doplňuje šéfredaktor vydavatelství Tomáš Vyšohlíd.

Uvedení inovovaného magazínu bude podpořeno masivní reklamní kampaní napříč českými médii, která zahrnuje tiskovou inzerci, venkovní propagaci, internet, ale také nasazení televizní reklamy. Plánovaná reklamní kampaň bude probíhat od září až do konce roku 2010. Dostupnost týdeníku NOVÝ PROFIT bude posílena o rozšířenou distribuci a s tím související navýšení tištěného nákladu, který by měl do konce letošního roku dosáhnout až na 40.000 výtisků týdně.

NOVÝ PROFIT OBSAHOVÁ STRUKTURA
Příběh úspěchu – Příběh o podnikatelském úspěchu, spolu s radami a tipy, které mohou být návodem pro ty, kteří jsou ještě na začátku. Servis pro podnikatele – Tip akcionáře, akce pro podnikatele a důležité termíny. Tech-net – Informace o technologických novinkách na trhu. Na scéně – Recenze nových filmů, publikací, DVD, koncertů a kulturních akcí. Fenomén – Co známe, ale možná zcela nevíme, jaká je historie. Rodinné klany – Profily úspěšných dynastií a průmyslníků. Art – Informace o umění, trendech v oblasti architektury a designu. 7 dní – Přehled krátkých zpráv, souhrnně o tom, co se děje v Česku, v jeho regionech, ve světě, v politice, v byznysu, médiích a společnosti. Téma – Rozsáhlá rubrika zpracovávající aktuální téma v širších souvislostech propojeno s ilustrativní grafikou. Názory – Sociopolitické komentáře aktuálních událostí. Na vlastní kůži – Reportáže s osobními zážitky našich redaktorů. Rozhovor – Velký rozhovor s významnou osobností, spolu se stylizovanými fotografiemi. Objektivem – Fotoeditorial na společné téma. Postřeh Profitu – Ekonomická zpráva týdne, která zaujala naše redaktory. Trendy & ekonomika – Sledujeme trendy a vývoj v ekonomice, porovnáváme ceny u produktů a testujeme novinky.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Mlácení dělníků, smrt v kantýně aneb Jak se dělá iPhone X
Nereferenční Radeony Vega konečně tady? PowerColor chystá vydání před koncem listopadu
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít