Zaujalo nás

27. ledna 2003, 00:00 - admin
27. ledna 2003, 00:00

Tramvajáci opět na scéně "Přitáhl mne k sobě, ňadrama přímo na tělo. Taky vím, že mu tam nějak projela ruka!" - takhle popisuje sexuální obtěžování ze strany svého nadřízeného řidička tramvaje Terezie Štorkánová. Pražská hromadná doprava se díky celé kauze, kterou teď řeší soud, opět dostává na veřejné výsluní.

Tramvajáci opět na scéně

„Přitáhl mne k sobě, ňadrama přímo na tělo. Taky vím, že mu tam nějak projela ruka!“ - takhle popisuje sexuální obtěžování ze strany svého nadřízeného řidička tramvaje Terezie Štorkánová. Pražská hromadná doprava se díky celé kauze, kterou teď řeší soud, opět dostává na veřejné výsluní. Poprvé to bylo počátkem ledna - hrozba stávky polekala celou Prahu včetně primátora, a tak se nyní bádá, zda-li se tramvaj kočíruje hůř nebo líp než autobus. Studie na toto téma má být hotová do konce ledna. Jak je vidět, starosti nekončí. K nedostatku peněz se poněkud překvapivě přidal další problém: trochu moc sexu na pracovišti. Možná to je ten důvod, proč je povolání řidiče tramvaje tak těžké.

V duchu tradic

Není tomu tak dlouho, co se nějaký český voják na zahraniční vojenské misi rozplakal, neboť na něj nějaký srbský neurvalec namířil nabitou zbraň. Později byl dotyčný udata předán polnímu psychologovi a pak poslán zpět do vlasti. Domů k mamince se chce i dvacítce vojáků protichemických jednotek, které až dosud sloužily spokojeně v Kuvajtu. Jenže právě jenom dosud - doposaváde byla příprava na válku v pouštních podmínkách sice tvrdá, ale dobře placená zábava. Jenže teď to vypadá sakra jinak a v Zálivu se možná bude střílet. A tak si nejeden vojáček vzpomněl na starou matku doma, osiřelou manželku a chce po ministru Tvrdíkovi dlouhodobý opušťák. Tvrdík si jich váží. Prohlásil, že jsou stateční, protože se to nebáli říct. Nu, máme na to tradice.

Už je to tady!

Tiskem proběhla zpráva, že se připravuje zdražení plynu pro firmy i domácnosti. Společnost Transgas navrhuje růst cen kolem deseti procent. Prudký růst cen ropy ovlivní i další komodity, především benzin. Vývoj cen plynu i benzinu prý může být od druhého čtvrtletí dramatický. Podnikatelé i domácnosti budou skřípat zubama. Což takhle zkusit uhlí? Máme ho na území republiky pořád ještě dost.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Retro: Kolik stála nová auta v listopadu 1989 a o kolik…
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce rozsvítí tyto kontrolky?
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Technologie
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Procesory ARM proráží už i v superpočítačích. Na ThunderX2 s jádry Vulcan sází sám Cray
Parádní akce: Samsung Galaxy S7 za 8200 Kč a S7 Edge za 10 600 Kč
Mlácení dělníků, smrt v kantýně aneb Jak se dělá iPhone X
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít