Zaměstnanci firmy mohou být pojištěni po celý rok

24. března 2003, 00:00 - admin
24. března 2003, 00:00

(Rozhovor s Markem Venutou, generálním ředitelem UNIQA pojišťovny)* UNIQA (tehdy ještě Čs.-rakouská pojišťovna) byla mezi prvními, kdo nabízel cestovní pojištění léčebných výloh rozšířené i o další doplňkové pojistné produkty. Jaká je situace dnes, nabízíte pořád stejné produkty, došlo k rozšíření nabídky a čím se lišíte od ostatních pojišťoven?

(Rozhovor s Markem Venutou, generálním ředitelem UNIQA pojišťovny)

* UNIQA (tehdy ještě Čs.-rakouská pojišťovna) byla mezi prvními, kdo nabízel cestovní pojištění léčebných výloh rozšířené i o další doplňkové pojistné produkty. Jaká je situace dnes, nabízíte pořád stejné produkty, došlo k rozšíření nabídky a čím se lišíte od ostatních pojišťoven?

UNIQA pojišťovna jako univerzální pojišťovna nabízí celou škálu produktů určených pro cestující veřejnost. Produkty jsou průběžně upravovány podle aktuální situace a potřeb trhu. Například byly navyšovány pojistné částky pro léčebné výlohy podle pohybu jejich cen ve světě. Pojištění mohou vedle jednotlivců a rodin sjednat pro své zaměstnance také firmy na základě rámcových smluv, podle nichž jsou všichni pojištěni po celý rok, aniž by při každé cestě museli pojištění zvlášť sjednávat. Pro naše klienty je k dispozici po celých 24 hodin v českém jazyce asistenční služba, která účinně pomůže v nesnázích. Stačí ji telefonicky kontaktovat a zkušení operátoři zvolí optimální postup a zorganizují pomoc. Cestovní pojištění UNIQA lze sjednat také on-line přes internet. Čím se lišíme od konkurence? Kvalitní cestovní pojištění poskytuje na trhu celá řada pojišťoven. Myslím si však, že například úroveň naší asistenční služby patří k nejvyšším. Také třeba cena kolektivního cestovního pojištění UNIQA zájemce z řad zaměstnavatelů jistě příjemně překvapí.

* Služební cesty se ovšem nekonají vždy v zahraničí. I v tuzemsku mají mít lidé pocit, že jsou dobře zabezpečeni. Jaké možnosti nabízí vaše pojišťovna zaměstnavatelům i zaměstnancům?

Již jsem zmínil kolektivní cestovní pojištění do zahraničí, o které je v poslední době velký zájem, protože přináší velké zjednodušení. Podobné produkty nabízíme rovněž pro tuzemské cesty. Zaměstnavatel může pro své zaměstnance na služebních cestách po České republice uzavřít úrazové pojištění, které je zabezpečí proti trvalým následkům úrazu anebo smrti úrazem. Na základě jediné rámcové smlouvy jsou pojištěni všichni zaměstnanci podniku, přičemž podmínky jsou oproti individuálnímu pojištění zvýhodněny. Úrazové pojištění může uzavřít samozřejmě každý občan rovněž samostatně. Často je uzavíráno ve formě připojištění ke smlouvám o životním pojištění.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Přímá volba prezidenta ČR
Z e-shopu přivezli rozbité zboží?
4 nejznámější kryptoměnové burzy současnosti
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Auta
Seat dále navýší výkon Leonu Cupra. Příští rok dorazí…
Muzeum Citroën prodává část své sbírky. Jsou to samá krásná a zajímavá auta
Honda chystá na rok 2022 elektromobil, který se nabije za 15 minut
Kdo se stane evropským autem roku? SUV mají největší šanci, protože jich je většina
Kvíz: Poznáte auto jen podle předního světla?
Technologie
Další šikovná externí grafika s malými rozměry. Uvnitř je přitom desktopová GTX 1060
První týden s Android Pay: 90 % plateb mobilem provedli muži
EA byla příliš nenasytná. Některé země mikrotransakce ve hrách označují za formu gamblingu
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Už i zdroje se vyrábí speciálně pro těžbu kryptoměn. FSP uvádí 2000W model pro 16 grafik
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít