Vzdělání budoucnosti: studium MBA - Euro.cz

Přihlášení

Vzdělání budoucnosti: studium MBA

, Pohunkova,
Vzdělání budoucnosti: studium MBA
Zdroj: OBEI
Komerční sdělení

Virtuální realita. Roboti. Auta jezdící na vodu. Zní to jako sci-fi, ale je to něco, o co se budoucnost pokouší. Jen málo lidí v dnešní době ještě neměli na očích VR brýle. Vyzkoušet si let stíhačkou, když sedíte doma na gauči? Není problém.

Dnes jezdí auta na elektriku. Proč by v budoucnu nemohla jezdit na vodík? Čím menší dopad na životní prostředí tím lepší. A proč nenahradit lidský element robotem? Mnoho věcí by roboti zvládli stejně dobře, jako lidé.

Nic, ale nenahradí znalosti! Učitel je člověk, který má zkušenosti a znalosti, které robot nikdy mít nebude. Dnes je studium MBA v České republice ve svých začátcích. Mnoho lidí neví, co si pod tím představit a ani nepátrají. Protože proč bychom si dělaly titul MBA, když máme před jménem Ing.? Kde najdeme čas na to, zase vysedávat ve školní lavici?

 Online studium MBA na Oxford Business Education Institute

MBA nabízí inovativní přístup ke vzdělávání a výuce celkově. Master of Business Administration. Mezinárodně uznávaný titul. Možnost studia v českém jazyce. A především studium z pohodlí domova, zcela online! Online studium MBA je budoucnost!

Výuka online probíhá v době, kdy si student najde čas. Učitelé jsou k dispozici na internetu pro případné otázky nebo dovysvětlení látky. Zároveň veškeré práce, které odevzdáte máte opraveny a jste seznámeni s chybami. Vše probíhá přes počítač. Ale na druhé straně musí stále sedět člověk, který kdysi v minulosti dostal informace a v průběhu života je přeměnil ve znalosti, které předává dál.

Naše škola Oxford Business Education Institute nabízí velmi kvalitní online studium MBA. 91 % našich absolventů získalo do jednoho roku od dokončení studia lepší pracovní uplatnění. 71 % našich absolventů dostalo do jednoho roku náklady vynaložené na studium zpět. 69.000,- Kč za celé studium. Platba jde rozdělit do 12 bezúročných splátek.

 Statistiky MBA studia

Dnešní doba je uspěchaná. Každý od rána do večera spěchá a v diáři hledá okénka na oběd nebo rychlou svačinu. Když náhodou najde delší časový úsek volný, chce tento čas věnovat své rodině nebo přátelům. Ale najít si každý den hodinu večer nebo ráno a tento čas vyplnit studiem, díky němuž získáme lepší postavení na trhu práce?

Přiznejme si, že to nebude jiné. V tuto chvíli je čas velmi vzácný a bude se to zhoršovat. Moderní doba žádá, aby lidé fungovali na 100%.

Proto se pojďme zamyslet nad tím, jestli se k výčtu budoucnosti na začátku nemůže přidat studium MBA online? S OBEI ano!
Více informací o studium MBA online na OBEI naleznete na www.obei.cz