Výstavy s vůní dřeva

23. února 2004, 00:00 - admin
23. února 2004, 00:00

VE DNECH 26.-28. 2. 2004 SE BUDE KONAT DALŠÍ ROČNÍK KOMPLEXU VÝSTAV S VŮNÍ DŘEVA PRAGOLIGNA-TOOLTEC, OKNA-DVEŘE-SCHODY 2004. POŘADATELEM JE INCHEBA PRAHA, SPOL. S R. O. VÝSTAVA SE USKUTEČNÍ V PROSTORÁCH VÝSTAVIŠTĚ V PRAZE 7-HOLEŠOVICÍCH.

Výstava OKNA-DVEŘE-SCHODY je každoročně atraktivní nejen pro odborníky z oboru či navazujících stavebních odvětví, ale i pro širší veřejnost. Jedná se totiž o významné, široké a neustále se rozvíjející výrobní odvětví. Komplex výstav se uskuteční ke konci zimy, kdy už na vrata tluče jaro, které je mimořádně výhodné pro plánování stavebních a rekonstrukčních prací. V krásných secesních prostorách Průmyslového paláce se budou prezentovat přední firmy ze zastoupených oborů.

NOVINKY Z OBORU

Specializovaná výstava OKNA-DVEŘE-SCHODY 2004 představí novinky z oboru výroby dřevěných a plastových oken, dveří, vrat, bran, zimních zahrad, žaluzií i nejrůznějších doplňků těchto výrobních odvětví. Své výrobky předvedou například firmy INTERNOR-OKNO, SOLARA, SULKO, SWN MORAVIA, JK PLUS, SOLARTECHNIK, ADAO, OLYMPS DOOR a mnohé další. Novinkou je pro rok 2004 nová specializovaná sekce BARVY-LAKY zaměřená na povrchové úpravy dřeva, barvy, nátěry, laky, tmely a lepidla.

PRESTIŽNÍ AKCE

N ávštěvníky jistě jako každoročně zaujme výstava PRAGOLIGNA. Ta patří k prestižním akcím z oboru dřevoobrábění v České republice. Každým rokem na ní desítky firem z tuzemska izahraničí prezentují rozsáhlé spektrum zařízení a výrobků nezbytných v tomto výrobním odvětví, nejnovější výrobní postupy a moderní technologie zpracování dřeva. Vždyť právě dřevo se v poslední době stává komoditou, která nalézá stále širší uplatnění jako ekologická a navíc tuzemská surovina. Nové výrobky a technologie představí známé firmy ROJEK, PANAS, BG TECHNIK, Maršalský, HOUFEK, TOS Svitavy, STM, ASAMER, STYMO TRADE, NAREX, PILANA, DTM a další.

VÝSTAVA STROJŮ I NÁŘADÍ Tento komplex výstav doplňuje již jedenáctý ročník specializované kontraktační a prodejní výstavy TOOLTEC, která je již tradiční výstavou strojů, nástrojů, nářadí a materiálů pro obrábění kovů, pro úpravu dřeva a plastických hmot, elektrického nářadí, pneumatického nářadí, nářadí a nástrojů pro stavební profese i další řemesla, ale také nářadí a nástrojů pro zahrádkáře a zahradníky. LOŇSKÝ ROK PŘÍKLADEM

Co dodat? V loňském roce se na tomto komplexu odborných výstav představily více než dvě stovky firem z 15 zemí světa, expozice vPrůmyslovém paláci shlédlo přes 12 tisíc návštěvníků. Letošní rok rozhodně nezůstane pozadu.

Více informací najdete na www.incheba.cz

**VÝBĚR ZE SEZNAMU FIREM, KTERÉ SE NA VÝ STAVÁCH PREZENTOVA LY V LOŇSKÉM ROCE

ADAO PRAHA, s. r. o. ADEMO, s. r. o. ADOOR, s. r. o. ASKO, a. s. BTJ BEDŘICH CHADIMA CAROLI, spol. s r. o. EUROLEX PRAHA, s. r. o. FISPOCLEAN, s. r. o. GEUS, s. r. o. KAV AN - zabezpečovací systémy, spol. s r. o. MAJDU - velkoobchod zámky a kování PROMONT střešní okna, s. r. o. OLYMPS DOOR, s. r. o. SOLARA, s. r. o. SOLAR-TECHNIK, s. r. o. TRUHLÁŘSTVÍ KOZEL, s. r. o. UNIVERSUM, s. r. o. ZDP-DELTA , s. r. o.

SEKCE BARVY LAKY

BRILLCOLOR, spol. s r. o. SALUM, smluvní lakovna

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Volby 2017: kde volit, aneb jak najít volební místnost
Už jste požádali finanční úřad o prominutí pokuty za kontrolní hlášení?
Známé tváře a volby. Které osobnosti podporují SPD, TOPku, či Piráty?
Známé tváře a volby: Které známé osobnosti podporují ANO, KSČM, či ODS?
Auta
Koncept Toyota Fine-Comfort Ride je vodíkový soupeř…
Galerie: Šemík, knedlík, mandelinka a další legendární autobusy z ČSSR
Nový Jeep Compass má za sebou testy IIHS. Obstál bez vyznamenání
Na dálnici D1 bylo spuštěno další úsekové měření. Je totiž potřeba vybrat více peněz
Porsche 718 Boxster a Cayman GTS se mohou pochlubit vyšším výkonem
Technologie
Asus: Coffee Lake by mohlo být kompatibilní s deskami generace Z270, kdyby Intel chtěl
Linuxáci si vymodlili vlastní smartphone. Librem 5 se chce odlišit od Androidů i iPhonů
S cenami operačních pamětí to prý bude mizérie i příští rok, nedostatek čipů má trvat
Sdílení polohy na mapě láká další aplikace. Kde všude se můžete nechat sledovat?
Google převlékne Kalendář do Material Designu. Takhle bude vypadat
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít