VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

20. listopadu 2006, 00:00 - (pk)
20. listopadu 2006, 00:00

Odbahnění a opravu hráze u rybníka Křivoš zajistí firma, která uspěje v soutěží vyhlášené akciovou společností Rybářství Přerov. Předpokládaná hodnota zakázky je 11,5 milionu korun bez DPH. Dodavatele elektrické energie pro své objekty vybírá Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně.

 • Odbahnění a opravu hráze u rybníka Křivoš zajistí firma, která uspěje v soutěží vyhlášené akciovou společností Rybářství Přerov. Předpokládaná hodnota zakázky je 11,5 milionu korun bez DPH.
 • Dodavatele elektrické energie pro své objekty vybírá Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně. Smlouvu s vítězem uzavře na období čtyř let počínaje lednem 2007.
 • Komplexní údržbu vegetačních prvků veřejné zeleně města Uherský Brod zajistí vítěz veřejné zakázky vypsané tamní radnicí. Smlouva bude uzavřena na období tří let počínaje lednem 2007.
 • Rekonstrukci domova důchodců chystá město Hořice. První etapa zahrnuje stavební, montážní a řemeslné práce a související dodávky v celkové předpokládané hodnotě 26 milionů korun.
 • Údržbu silnic druhé a třetí třídy v Karlovarském kraji zajistí firma vybraná příspěvkovou organizací Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje. Jedná se o 1820 kilometrů silnic včetně 439 mostů. Vítěz získá smlouvu na období od dubna 2007 do října 2010.
 • Informační systém kontroly vozidel zajistí firma vybraná ministerstvem vnitra. Předmětem zakázky je dodávka 190 kusů souprav systému kontroly - kompletních mobilních souprav s nainstalovaným operačním systémem na tabletu PC a s nainstalovanou softwarovou aplikací pro kontrolu vozidel.
 • Síť 25 samoobslužných zón pro práci s Plzeňskou kartou a jejími mutacemi zřídí vítěz veřejné zakázky, vyhlášené Plzeňskými městskými dopravními podniky. Konkrétně se jedná o zajištění akceptace bankovní platební karty k nákupu předplatných kuponů a dobití elektronické peněženky v samoobslužné zóně.
 • Zimní a běžnou letní údržbu silnic první třídy zajistí vítězové veřejných zakázek, vypsaných Ředitelstvím silnic a dálnic. K zakázkám, o nichž jsme informovali v předchozích číslech Profitu, nejnověji přibyly soutěže týkající se okresů Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily a Česká Lípa.
 • Údržbu místních komunikací ve vlastnictví města Nový Bor zajistí vítěz soutěže, vypsané tamní radnicí. Smlouva bude uzavřena na období sedmi let, počínaje lednem 2008.
 • Rekonstrukci odvodňovacího kanálu v městské části Sendražice připravuje radnice v Kolíně. Stávající nefunkční trubní kanál se po akci za 40 milionů korun promění na otevřené koryto.
 • Víceúčelové hřiště vznikne v obci Dambořice na Hodonínsku. Vybraná firma zde za maximálně 18 milionů korun postaví oplocené sportoviště s povrchem z umělé trávy (velikosti hřiště na házenou), servisní objekt s šatnami a sociálním zařízením. Připraví také dětské hřiště a přírodní amfiteátr. Součástí zakázky je i dodávka chladicí technologie pro účely zimního kluziště.
 • Dodávky nafty pro 1. pololetí roku 2007 pro společnost ČSAD Česká Lípa zajistí vítěz veřejné zakázky. Předpokládaný objem činí 525 tisíc litrů.
 • Zejména parkovacích služeb se týká veřejná zakázka města Valašské Meziříčí. Od zájemců se očekává vypracování návrhu na zajištění komplexních služeb v oblasti dopravy v klidu, především pak provozování povrchového parkování a parkovacích domů včetně dalšího rozvoje příslušných kapacit. 
 •  Přístavbu objektu a trafostanice chystá Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně. Nyní hledá zhotovitele stavby v předpokládané ceně téměř 46,4 milionu korun. Součástí dodávky stavby je technologické vybavení pro zkušebnu motorů a laboratoře hydrauliky.
 • Úklidové práce na klinikách a pracovištích Všeobecné fakultní nemocnice v Praze zajistí vítěz veřejné soutěže. 
 •  Oposkytnutí úvěru má zájem město Králův Dvůr u Berouna. Úvěr ve výši 16,5 milionu korun bude určen na financování nákladů při výstavbě kanalizace. Čerpání má být jednorázové, s desetiletou splatností. Město dále požaduje čtvrtletní splácení a možnost mimořádných splátek či předčasného splacení bez sankcí.
 • Rekonstrukce obvodového pláště čeká administrativní budovu Státního ústavu pro kontrolu léčiv v Praze 10. Předpokládaná cena zakázky činí 22 milionů korun bez DPH. 
 •  Stravovací poukázky poptává Státní zdravotní ústav. Předpokládaný roční objem činí 132 tisíc poukázek v nominální hodnotě 55 korun.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se daní příjmy z pronájmu bytu?
Segwit2x se nekoná. Bitcoin se zatím štěpit nebude.
Rozdíly v placení zdravotního a sociálního pojištění pro OSVČ
Měli byste se bát, když nakupujete na českých e-shopech?
Když za škodu může sport...
Auta
Škoda spustí výrobu elektromobilů v roce 2020, plug-in…
Tajemný prototyp z českých silnic přišel o maskování. Jedná se o nové Lynk&Co 02
Elektrický tahač Tesla Semi má po premiéře. Někteří ho ale za žádný zázrak nepovažují
První upoutávky na Mercedes-Benz CLS ukazují předek a digitální interiér
Nejlepší ojetá auta do 100 000 Kč, která jsou levná na provoz
Technologie
Operátoři slibují „datování bez počítání“. Je to prachsprostá lež [komentář]
Tip: Firefox vám poradí, čím nahradit nefungující doplňky. Jak na to?
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Google Maps budou přehlednější. Navíc se přizpůsobí chodcům i řidičům
Xeony generace Ice Lake mají 38 jader a HBM2. Xeony Phi nahradí 44jádrová verze ISX-H
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít