veřejné zakázky

19. června 2006, 00:00 - (pk)
19. června 2006, 00:00

Nové počítače koupí Jihočeská univerzita. Ve veřejné soutěži hledá dodavatele dvou konfigurací v celkovém počtu 300 kusů ročně. Součástí smlouvy na dobu neurčitou bude i záruční a pozáruční servis. Komplexní servis zdravotnického prádla a ochranných pracovních oděvů je předmětem veřejné zakázky, vypsané příspěvkovou organizací Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj.

  • Nové počítače koupí Jihočeská univerzita. Ve veřejné soutěži hledá dodavatele dvou konfigurací v celkovém počtu 300 kusů ročně. Součástí smlouvy na dobu neurčitou bude i záruční a pozáruční servis.

Komplexní servis zdravotnického prádla a ochranných pracovních oděvů je předmětem veřejné zakázky, vypsané příspěvkovou organizací Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj. Součástí je také pořízení více než 70 tisíc kusů oděvů. Smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou. 

  • Rekonstrukci a dostavbu znojemské nemocnice zajistí vítěz výběrového řízení. V něm se jedná o stavební a technologické části stavby včetně dodávky lékařské technologie. Předpokládaná cena první etapy činí téměř 298 milionů korun bez DPH.

Výměnu oken a dveří v několika objektech plánuje radnice městské části Praha 6. Jedná se o budovy v Rooseveltově a Terronské ulici v Bubenči. Předpokládaná cena zakázky činí 30 milionů korun.

  • O outsourcingové služby v oblasti zajištění bezpečnosti, dostupnosti a správy infrastruktury ICT má zájem Správa státních hmotných rezerv.

O instalaci klimatizace ve svém pražském ústředí má zájem Český statistický úřad. Budova má jedenáct nadzemních podlaží.

  • Turistické brožury poptává odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu magistrátu hlavního města Prahy. Zájemce musí být schopen zhotovit a dodat ucelenou řadu turistickoinformačních a propagačních brožur v českém jazyce a cizojazyčných mutacích (anglicky, německy, francouzsky, italsky, španělsky, rusky) v jednotné koncepci . Plnění zakázky se uskuteční po dobu čtyř let počínaje začátkem letošního listopadu.

Dům s pečovatelskou službou vznikne v Horní Vltavici na Vimpersku. Obecní úřad nyní hledá firmu, která provede rekonstrukci stávajícího rozestavěného objektu na dům s 25 bezbariérovými byty. Bourací práce se týkají i nosných konstrukcí. Součástí je zřízení vnitřního výtahu či vybudování vodovodní, kanalizační a elektro přípojky.

  • Výstavbu sportovní haly chce letos v září zahájit obec Předměřice nad Labem. Obestavěný prostor přesahuje 12,8 tisíce metrů čtverečních. Vybraná firma uskuteční stavební práce za více než 46,5 milionu korun.

Výstavbu domu s 36 nájemními byty zajistí firma, kterou vybere radnice v Hrádku nad Nisou. Výstavba objektů v ulici 1. máje přijde na 40 milionů korun.

  • Poradenských, rekvalifikačních a motivačních aktivit se týká veřejná zakázka, vypsaná Úřadem práce v Karlových Varech. Cílem je podpoření dlouhodobě nezaměstnaných osob tak, aby se zvýšila jejich zaměstnatelnost. Do projektu s názvem Návrat do práce v Karlovarském kraji má vstoupit minimálně 210 osob, z toho přinejmenším polovina má získat zaměstnání.
  • Dodávka teplých pokrmů pro pacienty a poskytování stravovacích služeb zaměstnancům jsou předmětem veřejné zakázky chystané akciovou společností Nemocnice České Budějovice. V další (samostatné) zakázce pak chce nemocnice najít dodavatele studených jídel (snídaní a večeří) pro pacienty. Podrobnosti mají být známy až na konci července.
  • Rekonstrukci mateřské školy v Bezové ulici připravuje Městská část Praha 4. Součástí je modernizace stravovacího provozu, rekonstrukce rozvodů plynu, výměna oken a zateplení obvodového pláště, oprava střechy či demontáž azbestových desek. Akce za zhruba 40 milionů korun by měla skončit v květnu příštího roku.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Bitcoin na novém rekordu. Právě pokořil cenu 6000 dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít