Veřejné zakázky

09. května 2006, 00:00 - (pk)
09. května 2006, 00:00

* Vytvoření internetového informačního portálu poptává Ústecký kraj. Předpokládaná cena zakázky je 19 milionů korun bez DPH. O vítězi rozhodne nabídková cena (40 % hodnoticích kritérií), technické a bezpečnostní řešení (35 %) a celková servisní podpora a správa systému (25 %).

  • Vytvoření internetového informačního portálu poptává Ústecký kraj. Předpokládaná cena zakázky je 19 milionů korun bez DPH. O vítězi rozhodne nabídková cena (40 % hodnoticích kritérií), technické a bezpečnostní řešení (35 %) a celková servisní podpora a správa systému (25 %).
  • Jazykovou výuku zaměstnanců ministerstva spravedlnosti zajistí vítěz veřejné zakázky. Konkrétně se jedná o lekce anglického a francouzského jazyka pro 111 zaměstnanců po dobu dvou let. Výuka bude probíhat ve 14 skupinách, 11 zaměstnanců bude vyučováno individuálně.
  • Nové počítače koupí ministerstvo obrany (ředitelství logistické a zdravotnické podpory). V samostatných veřejných zakázkách poptává 212 přenosných a 540 stolních počítačů.
  • Proluku v brněnské Tržní ulici, která vznikla v roce 2004 po výbuchu plynu, zaplní nový bytový dům. Stavbu za 63 miliony korun bude financovat město. Nový objekt bude mít obdobnou skladbu bytů jako původní, tedy 30 bytů o velikosti kolem 50 metrů čtverečních, dále nebytové prostory a garážová stání. V červenci se už má začít stavět. Magistrát již má hotovou dokumentaci pro stavební povolení i územní rozhodnutí.
  • Rekonstrukci základní školy v Žukovského ulici v Liboci plánuje radnice Městské části Praha 6. Součástí projektu je zateplení fasády, výměna oken, rekonstrukce kuchyně, modernizace družiny, sociálních zařízení a tělocvičen, úpravy povrchů, výměna elektroinstalace, ZTI rozvodů či nový otopný systém. Předpokládaná cena přesahuje 117 milionů korun bez DPH.

Úvěr na financování investičních akcí si vezme Královéhradecký kraj. K čerpání finančních prostředků dojde po dobu tří let počínaje letošním červencem. Kraj požaduje odklad splátek celé jistiny do 31. srpna 2010. Výše úvěru činí 900 milionů korun.

  • Výstroj pro strážníky dodá firma, kterou vybere Městská policie Brno. Cena uniforem činí celkem 16 milionů korun.

Terénní užitkové automobily pick-up koupí státní podnik Vojenské lesy a statky. Od letošního srpna do konce roku 2008 odebere celkem 25 kusů těchto automobilů s pohonem 4×4.

  • Zabezpečení odpadového hospodářství a komunálních služeb na území města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav poptává tamní radnice. Smlouva bude uzavřena na období osmi let počínaje letošním srpnem.

O dodávky motorové nafty do nádrží čerpacích stanic má zájem Dopravní podnik Ústeckého kraje. Předpokládaný objem dodávek činí 3,5 milionu litrů v období od 6. července do 31. prosince 2006.

  • Schreberovy zahrádky v jihomoravské metropoli se dočkají obnovy. Veřejnou zakázku na provedení stavby vypsala městská část Brno-sever.

Opravy kolektorů pro společnost Kolektory Praha zajistí firma, která vyhraje veřejnou zakázku. Předpokládaná cena prací v letošním druhém pololetí činí 65 milionů korun.

  • Zajištění stravovacích služeb pro pacienty a zaměstnance je předmětem veřejné zakázky, vypsané akciovou společností Uherskohradišťské nemocnice. Smlouva bude podepsána na období pěti let počínaje letošním srpnem.

Kanalizaci a čističku odpadních vod připravuje obec Jeseník nad Odrou. Stavební firmy se o zakázku za více než 54 miliony korun mohou hlásit do konce května.

  • Opravu dálničního přivaděče na silnici první třídy číslo 38 v Jihlavě připravuje Ředitelství silnic a dálnic. Součástí zakázky za více než 77 milionů korun je rekonstrukce povrchu vozovky, frézování, sanace trhlin či pokládka nové ložné a obrusné vrstvy.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Mlácení dělníků, smrt v kantýně aneb Jak se dělá iPhone X
Nereferenční Radeony Vega konečně tady? PowerColor chystá vydání před koncem listopadu
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít