Veřejné zakázky

13. března 2006, 00:00 - (tv)
13. března 2006, 00:00

* Justiční areál v Brně za zhruba jednu miliardu korun postaví firma, která uspěje v soutěži vypsané tamním Krajským soudem.

* Tiskárny a multifunkční zařízení koupí ministerstvo práce a sociálních věcí. Zakázka v hodnotě kolem 140 milionů korun se týká více než 8,7 tisíce tiskáren a téměř 1,2 tisíce multifunkčních zařízení. Nákup souvisí s provozem aplikací informačního systému státní sociální podpory, systému služeb zaměstnanosti a nově budovaného informačního systému hmotné nouze.

* Služby daňového poradenství poptává Magistrát hlavního města Prahy, zejména v souvislosti s aplikací zákona o dani z přidané hodnoty a souvisejících předpisů. Poradenské služby budou realizovány formou písemných analýz v rozsahu zhruba 600 hodin ročně.

* Trauttmansdorfský palác v Praze projde rekonstrukcí. Ministerstvo zahraničních věcí chce na konci března vypsat výběrové řízení na zpracování projektové dokumentace.

* Dodávka olejů a maziv je předmětem veřejné zakázky vypsané Českou poštou. Smlouva bude uzavřena na období čtyř let počínaje letošním červnem.

* Rekonstrukci fotbalového stadionu za více než 13 milionů korun letos uskuteční jihomoravské město Mikulov. Zájemci o provedení stavebních prací se mohou hlásit do 10. dubna.

* O dodávku hardware a software má zájem Česká kosmická kancelář. Konkrétně se jedná o vytvoření kvalitního technického zázemí pro Centrum inovací a transferu technologií Praha. Součástí je rovněž instalace a uvedení všech zakoupených zařízení do provozu. Předpokládaná cena zakázky činí téměř 20 milionů korun.

* Rekonstrukce kláštera v Tuchoměřicích (severozápadně od Prahy) je předmětem veřejné zakázky vypsané církevní organizací Institut Chemin Neuf. Součástí jsou stavební, montážní a řemeslné práce a dodávky související mimo jiné s obnovou fasády, rekonstrukcí kanalizace, výměnou oken, dveří i vrat. Předpokládaná cena činí osm milionů korun.

* Dodávku a montáž interiéru v České národní budově v New Yorku zajistí firma, kterou vybere ministerstvo zahraničních věcí. Podrobnosti mají být známy na začátku června. V současné době v budově probíhá rekonstrukce.

* Mobilního operátora začne na začátku dubna hledat Univerzita Pardubice.

* Kancelářský a sedací nábytek za zhruba 15 milionů korun koupí Česká správa sociálního zabezpečení pro potřeby svého ústředí.

* Praní prádla a čistění textilií je předmětem veřejné zakázky, vypsané Správou kolejí a menz brněnské Masarykovy univerzity.

* O vzdělávací semináře má zájem společnost Sanitec se sídlem v Táboře. Hledá firmu, která zajistí 50 dvoudenních seminářů pro instalatéry v následujících oblastech: Ekonomika pro neekonomy, práce s informačními technologiemi, obchodní dovednosti, základy práce na PC, pracovněprávní problematika, pravidla pracovního trhu v EU.

* Mediální prezentace strukturálních fondů EU je předmětem veřejné zakázky vypsané ministerstvem pro místní rozvoj. Jedná se o návrh a realizace komunikační kampaně za účelem ovlivnění a změny postojů široké veřejnosti k praxi využívání strukturálních fondů Evropské unie v ČR. Předpokládaná cena zakázky činí 12,6 milionů korun bez DPH.

* O průběžné dodávky papíru má zájem Vysoká škola ekonomická. Začátek plnění se předpokládá na 1. července letošního roku.

* Pojištění majetku a odpovědnosti statutárního města Olomouce zajistí firma, která uspěje ve veřejné zakázce vypsané tamním magistrátem. Smlouva bude uzavřena na období od 1. června letošního roku do 31. května 2011.

* Městský integrovaný kamerový systém poptává ostravský magistrát. Vítězná firma musí zajistit poskytování, zpracování a přenos dat, které umožní monitorování dopravní situace na území města. Smlouva na zakázku za zhruba 36 milionů korun bude uzavřena na období čtyř let počínaje začátkem letošního července.

* Rekonstrukce základní školy Újezd je předmětem veřejné zakázky, vypsané městským úřadem v Kyjově. Součástí je výměna dveří a oken, oprava střechy asfaltovým nátěrem, zateplení fasády objektu a výměna hromosvodu. Předpokládaná cena činí 18 milionů korun.

* O stěhovací služby bude mít letos zájem Česká správa sociálního zabezpečení. Podrobnosti ohledně zakázky týkající se ústředí této organizace mají být známy od 1. července.

* Rekonstrukci bytových jader a pokojů na vysokoškolských kolejích zajistí firma, kterou vybere Vysoké učení technické v Brně. Další zakázka se týká rekonstrukce výtahů.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Ve 3 z 14 krajů ano
Vyplatí se fixovat si letos cenu elektřiny?
Co je dobré vědět o otcovské dovolené po porodu v roce 2018?
Jak se daní příjmy z pronájmu bytu?
Týdeník Euro z vydavatelství Mladá fronta vydává speciál Top advokátní kanceláře 2017
Auta
Subaru Impreza páté generace dorazila do ČR. Je to vážně…
Aston Martin V8 Vantage změnil tvář i motor. Je přeplňovaný a dodává ho Mercedes
Nejvlasatější auto světa na sobě vozí 100 kg lidských vlasů za dva miliony korun
Ekologův koutek: Volvo PV544 dostalo motor z tanku. A vypadá brutálně
BMW dá dvě turba na základní dieselový čtyřválec 18d a 20d. Pomůže to spotřebě
Technologie
Intel chce z počítačů odstranit podporu legacy BIOSu, znefunkční to staré OS a hardware
Je plnohodnotný Skype příliš pomalý a přebujelý? Zkuste Skype Lite pro Android
Nejnovější produkt Elona Muska je… powerbanka Tesla
Microsoft experimentuje s vyhledáváním ve Windows. Co možná nabídne Redstone 4?
Opera Dev umožňuje zpřehlednit nabídku se seznamy otevřených a zavřených stránek
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít