VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

22. ledna 2007, 00:00 - (jbn), Jiří Němeček
22. ledna 2007, 00:00

Náhradní díly pro vozidla Renault Kangoo by měl České poště zajišťovat jediný dodavatel, který vzejde z výběrového řízení. Smlouva bude uzavřena na čtyři roky. Nabídky lze posílat do 22. ledna.Mediciální a technické plyny za 11 milionů korun potřebuje Thomayerova nemocnice v Praze-Krči.

 • Náhradní díly pro vozidla Renault Kangoo by měl České poště zajišťovat jediný dodavatel, který vzejde z výběrového řízení. Smlouva bude uzavřena na čtyři roky. Nabídky lze posílat do 22. ledna.
 • Mediciální a technické plyny za 11 milionů korun potřebuje Thomayerova nemocnice v Praze-Krči. Nabídky dodavatelů očekává nejpozději do 12. března. Nemocnice zároveň vypsala soutěž na dodávku diagnostických proužků na stanovení glukózy v systému POCT, včetně zařízení a dálkové správy systému.
 • Tři kusy přenosných defibrilátorů vybavených monitorem s možností sledování některých životních funkcí chce koupit Vojenská nemocnice Olomouc. Nemocnice také hledá dodavatele pojízdného rentgenu a záložního zdroje elektrické energie.
 • Rekonstrukcí bývalého statku v Praze-Sedleci by měl vzniknout nový objekt spojující chráněné bydlení i chráněné dílny. Společnost Fokus Praha upozorňuje, že kromě samotné rekonstrukce Jůnova statku je třeba položit také inženýrské sítě a provést úpravu okolí. Jde o pozemek velikosti přes jeden hektar.
 • Rekonstrukce silničního mostu, přeložky inženýrských sítí, zřízení a odstranění mostního provizoria v Českém Krumlově čekají na stavební firmu, která zvítězí v tendru Jihočeského kraje. Most je 62 metrů dlouhý a 13,5 metru široký. Kraj požaduje záruku na práce 60 měsíců po dokončení zakázky. Práce kraj fakturuje jednou měsíčně. Předpokládaná hodnota celé rekonstrukce je 21,3 milionu korun.
 • Úpravu koryta Labe v Obříství na Mělnicku a v Hradišťku na Nymbursku chce do konce listopadu zabezpečit státní podnik Povodí Labe. Předmětem plnění je obnovení kapacity a základních parametrů koryta odtěžením povodňových nánosů. Odvoz bude proveden s využitím vodní cesty a následně nánosy budou využity či zlikvidovány. Dodavatel se při těžbě stává původcem odpadu a plně odpovídá za jeho využití či likvidaci.
 • Deset autobusů, které mají zajišťovat městskou a příměstskou dopravu, koupí ČSAD Střední Čechy se sídlem v Brandýse nad Labem. Na zakázku společnost vyčlenila 35,5 milionu korun. Autobusy nemají být delší než 13 metrů, minimální počet sedadel je stanoven na třiapadesát.
 • Dodávky a odběr kameniva na jednotlivá cestmistrovství poptává Správa a údržba silnic Pardubického kraje. Jde celkem o 8450 tun kameniva v hodnotě pěti milionů korun. Správa případné dodavatele upozorňuje, že na dodávky nebude poskytovat předem zálohu.
 • Ohnivzdorné oblečení koupí ministerstvo vnitra. Zakázka je na 2100 kusů spodků a trik, 350 ohnivzdorných kukel a 2500 párů ohnivzdorných ponožek černých. Zakázka může být rozdělena i na jednotlivé části, musí být ale dodána nejpozději do konce října letošního roku.
 • Revitalizaci panelových domů chce letos odstartovat město Bystřice nad Perštejnem. Akce má začít 1. července a měla by trvat jeden rok. Město na obnovu vyčlenilo 27 milionů korun.
 • Nábytek a informační techniku za 4,9 milionu korun chce pořídit Praha 14 pro své Centrum vzdělávání a veřejného internetu. Dodávku je nutné uskutečnit do konce dubna.
 • Pravidelný úklid potřebuje zajistit Masarykův onkologický ústav v Brně. Podmínkou je, aby příslušná firma měla zkušenosti s odvozem a likvidací zdravotnického materiálu. Ústav počítá s pravidelnou měsíční fakturací za provedené služby.
 • Parenterální antibiotikum s obsahovou látkou meropenem ze skupiny ATC J01DH02 v koncentraci 500 miligramů koupí Fakultní nemocnice Ostrava. Předpokládaná roční spotřeba je 280 balení po 10 ampulích.
 • Provádět návštěvníky i hlídat exponáty by měli pracovníci firmy, kterou aktuálně hledá Národní zemědělské muzeum. Jedná se o zabezpečení provozu nejen v Praze, ale i v pobočkách Kačina u Kutné Hory, Čáslav a Hluboká.
 • Zhotovení tiskovin a jejich grafickou úpravu požaduje ministerstvo zahraničních věcí. Finanční rozsah zakázky zatím nebyl zveřejněn. Zájemci se mají přihlásit do konce února.
 • Obnovu památníku na pražském Vítkově připravuje Národní muzeum. Cena bude upřesněna po vytvoření zadávací dokumentace. Zadavatel požaduje předložení bankovní záruky k zajištění včasného plnění zakázky a bankovní záruky na řádné odstraňování závad po dobu záruční lhůty.
 • Písek hledá pojišťovnu. Město hodlá uzavřít pojistku v hodnotě zhruba 3,5 milionu korun tak, aby pojištění mohlo začít platit již od dubna.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak získat hypotéku, nebo půjčku, kterou vám banka odmítá schválit
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Auta
Retro: Ford Mustang přežil i zlé časy. A dnes je to úplný…
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC ztrácí. ABT má řešení
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Technologie
OLED, QLED a Smart TV. Jaké jsou nejlepší televizory roku 2017?
Jak (ne)funguje propojení počítače s mobilem ve Windows 10 Fall Creators Update?
Mladí Číňané soutěží ve virtuálním tleskání prezidentovi, mají na to aplikaci
Volby.cz byly pod „hackerským“ útokem, tvrdí Český statistický úřad
Nvidia dává opět ke grafikám zadarmo hru Destiny 2, podporuje takto GTX 1080 a 1080 Ti
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít