VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

15. ledna 2007, 00:00 - (pk)
15. ledna 2007, 00:00

Bioplynovou stanici (stavební i technologickou část) pro město Vysoké Mýto dodá vítěz veřejné soutěže. Zakázka v předpokládané ceně 50 milionů korun je součástí projektu Integrovaný systém nakládání s bioodpady. Stanice má zpracovávat kaly z čističky odpadních vod, ale i další odpadní materiály, například z jateční a zemědělské výroby, rostlinné biomasy a podobně.

 • Bioplynovou stanici (stavební i technologickou část) pro město Vysoké Mýto dodá vítěz veřejné soutěže. Zakázka v předpokládané ceně 50 milionů korun je součástí projektu Integrovaný systém nakládání s bioodpady. Stanice má zpracovávat kaly z čističky odpadních vod, ale i další odpadní materiály, například z jateční a zemědělské výroby, rostlinné biomasy a podobně.
 • Svozové prostředky a nádoby na sběr bioodpadu (včetně jatečního odpadu) poptává město Vysoké Mýto. Povinnou součástí je mimo jiné zakrytí omezující zápach a únik tekutin.
 • Stavební úpravy dosavadní školy, z níž vznikají nové prostory pro konzervatoř, zajistí firma vybraná plzeňskou konzervatoří. Jedná se o vestavbu do historického objektu tak, aby nedošlo k vnějším změnám, s výjimkou výměny stávajících hliníkových oken za dřevěné, provedení nových klempířských prvků a osazení střešních oken. Dále bude zhotoveno požární schodiště. Předpokládaná cena zakázky činí 40 milionů korun.
 • Klimatizaci si chce do své budovy pořídit Úřad práce v Bruntále. Technologie má být nainstalována v šesti podlažích.
 • Ododávku a montáž interiéru má zájem město Svitavy. Zakázka za více než 15,7 milionu korun je součástí akce Multifunkční vzdělávací, komunitní a kulturní centrum Fabrika a Centrum pro rozvoj lidských zdrojů a sociální integraci v mikroregionu Svitavsko. Předmět zakázky je ze 65 procent tvořen kovovýrobou.
 • Zabezpečení prameniště Moravičany proti povodním je předmětem veřejné zakázky, vypsané společností Vodohospodářská zařízení Šumperk. Konkrétně se jedná o vytažení šachet čtyř vrtů a sběrné studny nad úroveň povodně z roku 1997 a provedení izolace šachet vrtů a studny.
 • O dodávce tepla nyní jedná město Bohumín. S vybranou firmou chce uzavřít koncesní smlouvu na dobu minimálně 20 let. Cílem je zajištění co nejvýhodnějších dodávek tepelné energie pro vytápění a přípravu teplé užitkové vody do městských objektů.
 • Nové chlazení za zhruba 40 milionů korun by měl získat českobudějovický zimní stadion (Budvar aréna). Součástí je rekonstrukce ledových ploch.
 • O dodávku obalovaného kameniva na vysprávky vozovek má zájem příspěvková organizace Správa silnic Olomouckého kraje. Smlouva na celkem 6525 tun bude uzavřena na období od letošního dubna do konce října.
 • Deset budov, které již opustil, chce letos pronajmout pražský magistrát. První veřejné soutěže by se měly uskutečnit ještě v lednu. Vloni se většina úředníků přestěhovala do jediné budovy v pražské Jungmannově ulici.
 • Projekt Návrat do práce v Královehradeckém kraji uskuteční vítěz zakázky, vypsané tamním úřadem práce. Cílem je napomoci dlouhodobě evidovaným uchazečům o zaměstnání a osobám ohroženým dlouhodobou nezaměstnaností ve znovuzačlenění na trh práce.
 • Mobilního operátora znovu hledá Český rozhlas. Jde již o třetí pokus poté, co předchozí dvě soutěže zrušil.
 • O dokumentaci pro územní rozhodnutí má zájem Ředitelství silnic a dálnic. Vypsalo tři samostatné zakázky týkající se rozšíření dálnice D1 na Brněnsku ze čtyř na šest pruhů. Součástí zakázek je také inženýrská činnost končící získáním právoplatného územního rozhodnutí.
 • Sportovně relaxační centrum připravuje obec Kozlovice na Frýdecko-Místecku. Nyní shání firmu, která zajistí výstavbu tělocvičny se zázemím a dále informační centrum s internetem, knihovnou, archivem, fitcentrem, provozní místností a sociálním zařízením. Předpokládaná hodnota zakázky je 30 milionů korun.
 • O systém pro monitoring internetu má zájem Centrální finanční a kontraktační jednotka ministerstva financí. Cílem je posílení kapacity české policie v boji proti korupci a hospodářské kriminalitě. Součástí zakázky v předpokládané ceně 900 tisíc eur je dodávka, instalace, uvedení do provozu, testování, školení a návrh pozáručního servisu systému.
 • Letní a zimní údržbu silnic druhé a třetí třídy ve Zlínském kraji zajistí vítěz zakázky, vypsané Ředitelstvím silnic Zlínského kraje. Smlouva bude podepsána na období od letošního května do dubna 2011.
 • Na nákup PE-HD trubek uzavře státní podnik DIAMO se sídlem ve Stráži pod Ralskem rámcovou smlouvu.
 • O servis výpočetní techniky má zájem ministerstvo obrany. Konkrétně se jedná o pozáruční servis 142 serverů a periferních zařízení.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Bitcoin na novém rekordu. Právě pokořil cenu 6000 dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít