VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

05. února 2007, 00:00 - (jbn), Jiří Němeček
05. února 2007, 00:00

Pomoc při vymáhání dluhu za poskytnuní zdravotní péče hledá Všeobecná zdravotní pojišťovna. Jde o případy, kdy se osoba odpovědná vůči pojištěnci zdržuje mimo republiku. Výhodou je vyšší počet poboček ve světě a zkušenosti s regresním uplatněním léčebných výloh v zahraničí.

 • Pomoc při vymáhání dluhu za poskytnuní zdravotní péče hledá Všeobecná zdravotní pojišťovna. Jde o případy, kdy se osoba odpovědná vůči pojištěnci zdržuje mimo republiku. Výhodou je vyšší počet poboček ve světě a zkušenosti s regresním uplatněním léčebných výloh v zahraničí.
 • Příležitost elektrikářům nabízí Česká správa sociálního zabezpečení. Chystá totiž rekonstrukci rozvaděčů, úpravu elektrorozvodů a výměnu náhradního zdroje elektrocentrály.
 • Dodávky elektřiny v rozsahu 16 GWh ročně nakoupí Vysoké učení technické v Brně. Cena nesmí přesáhnout 95 milionů korun.
 • Rekonstrukce budovy nádraží a demolice starých skladů chce zadat vlašimská radnice specializované firmě. Jde také o rozšíření komunikace tak, aby v prostoru po jedné straně budovy vzniklo kryté kumulované autobusové nástupiště ve tvaru kapky, po druhé straně samostatná krytá nástupiště, nové povrchy v celém prostoru, výsadba zeleně, nový elektronický informační systém -odjezdové tabule a vyznačení parkovacích míst pro osobní automobily.
 • Vyčistit rybník potřebuje město Rakovník. Cílem je sanace jímacího území Rakovnického potoka znečištěného chlorovanými uhlovodíky. V rámci zakázky bude provedeno zejména: realizační projekt, vybudování 4 vrtů, karotážní měření, instalace technologie, pilotní zkouška, ochranné čerpání, monitoring čistoty vody a podobně.
 • Dodávky kancelářských potřeb až do roku 2011 potřebuje zabezpečit Ministerstvo pro místní rozvoj. Nabídky je nutné doručit do 6. února na jirka@zakazkyverejne.cz.
 • Brokovnice Benelli M3T SUPER 90 v počtu 10 kusů (s příslušenstvím) dokoupí do svého arzenálu vojenská policie. Dodavatel musí být členem seznamu kvalifikovaných dodavatelů a musí předložit aktuální povolení Ministerstva průmyslu a obchodu k obchodování se zbraněmi a střelivem.
 • Běžnou údržbu silnic první třídy v Jihočeském kraji profinancuje soukromé firmě Ředitelství silnic a dálnic. Součástí je i provádění opatření k zajišťování bezpečnosti silničního provozu - BESIP. Jde o údržbu 724,258 km od 1. října letošního roku až do září 2013.
 • Dodavatele na stavební práce na výukovém kampusu Bohunice hledá Masarykova univerzita v Brně. V dodávkách Žluté a Zelené etapy půjde o pavilony s výukovými, vědeckovýzkumnými a administrativními pracovišti. Stavět se bude i budova děkanátu, sportovní hala, komunikační koridory a souvisící technická infrastruktura. Zahájení je plánováno na 1. května letošního roku. Zadavatel nebude poskytovat zálohy. Faktury budou propláceny v 80 % měsíčně, 10 % ceny po dokončení a zbylých 10 % po kolaudaci díla.
 • Datové a telefonní propojení pro případ voleb nebo referenda potřebuje technicky zabezpečit Český statistický úřad. Jde o propojení pražské centrály s lokálními pobočkami, volebními místy, a to včetně přenosu SMS zpráv. Úřad nabízí opční právo na poskytování dalších služeb.
 • Černé šerify zaměstná Muzeum umění v Olomouci. Předmětem nabídky je fyzická ochrana a ostraha budovy Arcidiecézního muzea v Olomouci, zajištění ochrany majetku, bezpečnosti a veřejného pořádku ve střežených prostorách. Smlouva bude uzavřena na 48 měsíců.
 • Materiál pro hemodialýzu nakoupí Nemocnice Jihlava. Jde o průběžnou dodávku spotřebního zdravotnického materiálu pro hemodialýzu a hemodiafiltraci na období pěti let v poměru 6800 hemodialýz a 1700 hemodiafiltraci za rok. Spotřební zdravotnický materiál zahrnuje všechny základní komponenty potřebné pro jedno ošetření, včetně rozpočtení ceny pyrogenního filtru a HDF on-line filtru.
 • Dodávka hardware, software a související služby zajímá Krajskou nemocnici T. Bati ve Zlíně. Jde o zabezpečení systému pro zpracování a archivaci obrazových dat PACS, distribuci dat na pracovní stanice, digitalizace RTG obrazu, propojení se stávajícími DICOM modalitami, a stávajícími pracovními stanicemi. Součástí dodávky je uvedení do provozu a aplikační zaškolení personálu.
 • Nejlepší řešení silnic u Příbrami hledá středočeské hejtmanství. Jde o zpracování projektové dokumentace na část komunikace II/118 spojující budoucí rychlostní komunikaci R4 s dálnicí D5 na úrovni Příbrami. Akce má odstranit dopravně nevhodná místa, kde je nevyhovující směrové, výškové vedení a šířkové uspořádání.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Známé tváře a volby: Které známé osobnosti podporují ANO, KSČM, či ODS?
Chcete půjčku vyřídit online?
Jaký má vliv sdílené ubytování na českou ekonomiku?
Po svatbě vás vyřizování na úřadech nemine!
Máté nízké příjmy? Do penze odejděte už v prosinci
Auta
Příval malých crossoverů na český trh nebere konce. Dnes…
Plug-in hybridní kupé Polestar 1 není Volvo a vyrábět se bude v Číně
Končí norská elektrická pohádka? Na těžké Tesly se má vztahovat daň téměř 200 tisíc
Sportovní Mazda s motorem Wankel? Problémem není technologie, ale byznys
Polestar dnes představí své první auto. Bude to čtyřválcové plug-in hybridní kupé
Technologie
Tip: Jak získat Windows 10 Fall Creators Update co nejdříve?
Google překvapil. Kvůli lepším fotkám navrhl vlastní procesor
Už i pevným diskem se dá špehovat, funguje jako mikrofon. Hrozba pro bezpečnost
Podruhé a lépe. Surface Book 2 je rychlejší, lépe vybavený a může být zcela tichý
Netflix má již 104 milionů předplatitelů. Příští rok hodlá do obsahu nacpat 8 mld. dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít