Veřejné zakázky

20. března 2006, 00:00 - (pk)
20. března 2006, 00:00

* Jazykové kurzy anglického jazyka pro své zaměstnance poptává pražská Nemocnice na Homolce. Konkrétně se jedná o zajištění skupinové výuky pro 270 osob ve 40 skupinách a individuální výuky pro 90 osob, v rozsahu dvou vyučovacích hodin týdně po 45 minutách po dobu 10 měsíců počínaje letošním zářím.

* Zajištění vydavatelského servisu časopisu Národní pojištění je předmětem veřejné zakázky, kterou chce Česká správa sociálního zabezpečení vypsat na začátku letošního září. Konkrétně jde o výběr předplatného, správu předplatného kmene, marketingové aktivity, grafické zpracování, tisk a distribuci.

* Budova zastupitelského úřadu České republiky v Londýně projde rekonstrukcí za 220 milionů korun. Na konci letošního září chce ministerstvo zahraničních věcí vypsat veřejnou zakázku na stavební práce. Rekonstrukce má skončit do konce října 2008.

* Jídelní kupony (stravenky) pro své zaměstnance nakoupí Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje. Stravenky musí mít platné na území celé republiky.

* Rekonstrukce jeviště a technického zázemí brněnského Janáčkova divadla za zhruba 20 milionů korun se uskuteční letos v létě. Firmu, která rekonstrukci provede, vybere v nejbližších týdnech vedení města ve výběrovém řízení. V budoucnu se plánuje také rekonstrukce hlediště a dalších prostor. Objekt potřebuje i nové topení, opravu rozvodů vody, elektřiny a také modernizaci výtahů.

* Výstavbu golfového hřiště v Lázních Kynžvart chystá sdružení Mladý golf na Královské Vartě. Součástí zakázky je vybudování hřiště včetně drenáží a zavlažovacího zařízení, komunikací a osvětlení. Výstavba bude realizována ve dvou etapách (2 x 9 jamek); druhá etapa bude uskutečněna za předpokladu získání finančních prostředků. Předpokládaná cena první části činí 120 milionů korun.

* Opravu a modernizaci základní školy Velké Losiny plánuje tamní radnice. Nyní vybírá firmu, která zajistí opravy a zateplení fasád včetně výměny oken, opravy krytiny, sanace vlhkého zdiva, opravy hygienických zařízení, částečně nové rozvody ZTI a nové zařizovací předměty, opravu podlah i rekonstrukci zpevněných ploch před školou. Investice se pohybuje kolem 25 milionů korun.

* Klimatizační zařízení si chce pořídit Česká správa sociálního zabezpečení pro svou centrálu i jednotlivé úřady v regionech. Předpokládaná cena zakázky činí téměř 17 milionů korun.

* Marketingovou kampaň v Izraeli chystá Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism. Jedná se o propagaci České republiky jako zajímavé turistické destinace (včetně poskytování turistických informací veřejnosti). Podrobnosti k soutěži mají být známé od poloviny června.

* Kožené rukavice nakoupí Policejní prezídium. V letech 2006-2008 má zájem celkem o téměř 60 tisíc párů.

* O LCD monitory má zájem ministerstvo průmyslu a obchodu. Do konce října 2007 nakoupí 750 kusů s opcí na dalších 150 kusů do konce roku 2007.

* Celkovou opravu mateřské školy v ulici Řásnovka připravuje radnice Prahy 1. Náklady se odhadují na deset milionů korun. Během rekonstrukce má dojít také k modernizaci kuchyně a k úpravě zahrady školky včetně herních prvků.

* Obnova opláštění a vzduchotechniky čeká zimní stadion v Táboře. Tamní radnice začala vybírat dodavatele stavebních prací. Předpokládaná cena zakázky činí 17,5 milionu korun.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
Velký přehled: Kdo vlastní naše pojišťovny?
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít