Veřejné zakázky

27. března 2006, 00:00 - (pk)
27. března 2006, 00:00

* Outsourcing provozu informačních systémů chystá státní příspěvková organizace Český normalizační institut. Součástí zakázky je správa sítě, serverů, koncových zařízení, aplikací, antivirů a antispamů, zálohování, helpdesk a evidence používaného software. Podrobnosti budou známy od konce června.

* Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla pro vozidla Policie České republiky je předmětem veřejné zakázky vypsané ministerstvem vnitra. Smlouva bude uzavřena na období let 2007-2008.

* Nové notebooky koupí Vysoká škola chemicko-technologická v Praze. Jedná se jednak o 25 kusů pro běžnou kancelářskou práci, jednak o 50 kusů mobilní náhrady PC s univerzálním použitím a dlouhou dobou běhu na baterie. Škola požaduje minimálně tříletý bezplatný servis do jednoho pracovního dne v místě instalace beze změny hardwarové konfigurace.

* Provozování Justičního areálu Na Míčánkách a zajištění konkrétních činností Facility Managementu tohoto areálu je předmětem veřejné zakázky ministerstva spravedlnosti. Smlouva bude uzavřena na dobu čtyř let.

* Moderní informační systém připravuje svazek obcí Zlatý vrch, sdružující Dobev, Heřmaň, Kestřany, Putim, Ražice, Skály a Drahonice. Nyní hledá firmu, která vybuduje infrastrukturu pro připojení domácností k internetu a bezdrátový rozhlas včetně napojení na integrovaný záchranný systém. Součástí zakázky je také vznik portálu zlatyvrch.net.

* Rekonstrukci pasáže Laguna plánuje radnice ve Zlíně. Cílem je přeměna stávajícího nepřitažlivého průchodu v centru města na plnohodnotnou pasáž. Vznikne zde například denní kavárna, restaurace či menší obchody. Rekonstrukce by se měla uskutečnit od letošního července do konce listopadu 2007. Výběrová řízení na obsazení prostor v pasáži chce radnice provést ještě před zahájením stavby, aby si je budoucí nájemci mohli upravit podle svých potřeb.

* Pracovní stanice včetně monitorů (400+400 kusů) nakoupí Západočeská univerzita v Plzni.

* Rekonstrukci budovy Pedagogické fakulty v Myslíkově ulici letos uskuteční pražská Univerzita Karlova. Předpokládaná cena zakázky přesahuje 34 milionů korun.

* Výpočetní techniku a další technické prostředky pro aplikaci APOST nakoupí Česká pošta. Má zájem o 430 serverů, 700 PC klientů, 850 tiskáren, 500 snímačů čárového kódu a 170 váh.

* Pevné telefonní linky (hlasové služby) pro krajský úřad Plzeňského kraje možná zajistí jiný operátor. Úřad chce 1. května vyhlásit výběrové řízení na poskytovatele těchto služeb na další období.

* Poskytování právních služeb pro oblast sociálních věcí a zdravotnictví je předmětem veřejné zakázky vypsané krajským úřadem Plzeňského kraje.

* Kruhový objezd vznikne zřejmě ještě letos na místě rušné křižovatky v centru Uherského Brodu. Výstavba si vyžádá asi deset milionů korun. Křižovatka ulic Neradice, Horní Valy a Dolní Valy leží na silnici spojující Uherský Brod například s Uherským Hradištěm či Luhačovicemi. Jde o jednu z nejvytíženějších křižovatek ve městě.

* Vytváření videoprojekcí ze zasedání Zastupitelstva města Zlína a jejich odbavování v přímém přenosu (infokanál) je předmětem veřejné zakázky vypsané zlínským magistrátem. Součástí je také archivace záznamů. Smlouva bude uzavřena na čtyři roky počínaje letošním červencem.

* Polygrafická výroba časopisů a jejich dodávka je předmětem veřejné zakázky ministerstva obrany. Jedná se celkem o 72 vydání čtrnáctidenníku A-Report a 12 vydání čtvrtletníku Czech Armed Forces Today v období za 36 měsíců.

* Zámek v Kolíně projde kompletní rekonstrukcí. Stavební práce začnou v červenci a mají skončit na jaře 2007. Tamní radnice začala vybírat firmu, která akci provede.

* Rekonstrukci základní školy chystá obec Určice na Prostějovsku. Stavební firmy mohou usilovat o zakázku v předpokládané hodnotě 13 milionů korun bez DPH.

* Městskou hromadnou dopravu v Klášterci nad Ohří zajistí firma, kterou vybere tamní radnice. Jedná se o provozování dvou linek. Dopravní technika musí být na příslušné úrovni a odpovídat potřebám moderní dopravy ve městě. Smlouva bude uzavřena na dobu 7-10 let.

* Univerzitní park ve Zlíně projde rekonstrukcí. Dojde také k doplnění komunikační sítě a vytvoření ústředního prostoru parku, který bude mít společenskou a ideovou vazbu na univerzitu.

* Rekonstrukci základní školy chystá obec Určice na Prostějovsku. Stavební firmy mohou usilovat o zakázku v předpokládané hodnotě 13 milionů korun bez DPH.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Procesory ARM proráží už i v superpočítačích. Na ThunderX2 s jádry Vulcan sází sám Cray
Parádní akce: Samsung Galaxy S7 za 8200 Kč a S7 Edge za 10 600 Kč
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Mlácení dělníků, smrt v kantýně aneb Jak se dělá iPhone X
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít