veřejné zakázky

05. června 2006, 00:00 - (pk)
05. června 2006, 00:00

* Nábytek za více než 10,3 milionu korun koupí Krajský úřad Moravskoslezského kraje. Je určen pro první až páté nadzemní podlaží budovy F úřadu. Konkrétně se jedná o PC a pracovní stoly, uzamykatelné kontejnery, šatní a policové skříně, konferenční stoly, sedací nábytek a další vybavení.

 • Nábytek za více než 10,3 milionu korun koupí Krajský úřad Moravskoslezského kraje. Je určen pro první až páté nadzemní podlaží budovy F úřadu. Konkrétně se jedná o PC a pracovní stoly, uzamykatelné kontejnery, šatní a policové skříně, konferenční stoly, sedací nábytek a další vybavení.
 • Poradenské, rekvalifikační a jiné aktivity v rámci projektu Návrat do práce v Plzeňském kraji zajistí vítěz veřejné zakázky vypsané tamním krajským úřadem. Dodavatel bude provádět akvizice volných pracovních míst, poskytovat přímou podporu účastníkům kurzů a realizovat publicitu projektu.
 • Údržba a servis telekomunikačního majetku je předmětem veřejné zakázky, kterou chystá státní organizace Správa železniční dopravní cesty. Zadávací dokumentace má být k dispozici od poloviny června, smlouva bude uzavřena na období do konce roku 2008. Vítěz se postará o kabely, telefonní, datové a rádiové sítě, systém GSM-R, dispečerská zařízení, informační zařízení pro cestující a dalších zařízení.
 • Přednádražní prostor v Zábřehu na Moravě čeká rekonstrukce, navazující na nedávnou revitalizaci vlakového nádraží. Zakázku za 82 milionů korun vypsala tamní radnice.
 • Digitální fotografické přístroje (200 kusů) zamýšlí pořídit oddělení centrálních nákupů Policejního prezidia.
 • Stravovací služby poptává Vysoká škola ekonomická v Praze. Jedná se o výrobu a výdej obědů a večeří, včetně doplňkových stravovacích služeb v prostorách pronajatých v objektu menzy Italská.
 • Průtah městem Lednice je předmětem veřejné zakázky vypsané Jihomoravským krajem. Jedná se o silnici druhé třídy číslo 422, zakázka se týká úseku v délce přes 1,2 kilometru. Částečně půjde o novou trasu, částečně o rekonstrukci stávající komunikace a mostu. Předpokládaná cena činí 70 milionů korun bez DPH.
 • Intranetový portál chce zřídit Státní zemědělská a potravinářská inspekce. S vítězem veřejné zakázky podepíše smlouvu, zahrnující i podporu po dobu pěti let. Zadávací dokumentace má být k dispozici od poloviny června.
 • Prezentaci České republiky na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v roce 2007 zajistí firma, kterou vybere Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism. Vítěz veřejné soutěže zajistí také doprovodný program a nábor vystavovatelů.
 • Rekonstrukce a dostavba čeká oblastní nemocnici v Příbrami. Stejnojmenná akciová společnost nyní hledá firmu na vypracování dokumentace (pro územní řízení včetně návrhu stavby, dokumentace pro stavební řízení, zadávací dokumentace stavby), zpracování připomínek a výkon dozoru v průběhu stavby.
 • Zařízení pro třídění odpadů poptává Sdružení obcí pro vybudování a provozování skládky Černošín. Součástí má být hala s technologickou linkou a zázemím, zpevnění plochy pro dopravu, úprava okolní plochy včetně zeleně. Předpokládá se přímé napojení na současný areál skládky.
 • Svoz komunálních odpadů je předmětem veřejné zakázky vypsané radnicí v Novém Strašecí. Součástí je také systém třídění, svozu a využití recyklovaných složek, systém nádob na recyklovatelné složky odpadu, řešení problematiky likvidace nebezpečného odpadu a starost o objemný odpad.
 • Údržbu budov kolejí a menz Masarykovy univerzity v Brně zajistí vítěz veřejné soutěže, vypsané Správou kolejí a menz Masarykovy univerzity. Smlouva bude podepsána na dobu neurčitou. Mezi hodnoticí kritéria patří nabídková cena jednoho jídla (45 procent), pestrost nabídky dodávaného stravování (40 procent) a výše sankce za neposkytnutí služby (15 procent).
 • Zajištění bezpečnostních služeb v azylových zařízení a v zařízeních pro zajištění cizinců provozovaných Českou republikou je předmětem veřejné zakázky, vypsané Správou uprchlických zařízení ministerstva vnitra.
 • O stravovací poukázky má zájem Česká pošta. Nyní hledá dodavatele zhruba 38 tisíc stravenek měsíčně (v nominální hodnotě 50 a 60 korun) s doručením na 800 odběrných míst. Poukázky musí být použitelné v rámci celé republiky. Smlouva s vítězem bude podepsána na dobu neurčitou.
 • Rekonstrukci školního hřiště chystá 22. základní škola Plzeň v Plzni-Doubravce. Za 13,5 milionu korun hřiště získá umělé povrchy, cvičnou tenisovou zeď, sektor skoku do výšky, dálky a vrhu koulí, dále záchytné oplocení a odvodnění. 
 •  Víceúčelová hala za 19,3 milionu korun vznikne v areálu základní školy Brno-Jundrov v Jasanové ulici. Předmětem veřejné zakázky je komplexní zhotovení stavby.
 • Počítačové služby poptává Státní zemědělský intervenční fond. Předmětem veřejné zakázky jsou služby související se zajištěním rozvoje, systémové integrace, aplikační a technické podpory provozu informačních systémů fondu. Smlouva bude uzavřena na období čtyř let počínaje letošním říjnem.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Volby 2017: kde volit, aneb jak najít volební místnost
Auta
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných…
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Kam se poděl Natural 95 a běžná nafta? Nikam, teď se značí E5 a B7
Technologie
Objevil se první dvoujádrový Ryzen, vzorek mobilního čipu s GPU Radeon Vega 3
Samsung udělá z mobilů ještě lepší počítače. Na Galaxy S8 a Note8 poběží Linux
Nejlepší protipirátská ochrana Denuvo padla. Cracky vznikají ještě v den vydání her
Podle výrobců grafik ještě těžní mánie nekončí, vydrží prý minimálně do konce roku
Tip: Jak odložit instalaci Windows 10 Fall Creators Update na pozdější dobu?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít