VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

06. listopadu 2006, 00:00 - (pk)
06. listopadu 2006, 00:00

Rozhlasová a televizní laboratoř Univerzity Karlovy v pražské Celetné ulici projde rekonstrukcí. Součástí zakázky za 26,6 milionu korun je i dodávka kompletního technologického vybavení. Projekt datové sítě SAN je předmětem veřejné zakázky, vyhlášené ministerstvem průmyslu a obchodu.

 • Rozhlasová a televizní laboratoř Univerzity Karlovy v pražské Celetné ulici projde rekonstrukcí. Součástí zakázky za 26,6 milionu korun je i dodávka kompletního technologického vybavení.
 • Projekt datové sítě SAN je předmětem veřejné zakázky, vyhlášené ministerstvem průmyslu a obchodu. Vybraná firma zajistí vedle projektu také jeho implementaci včetně dodávky hardware a software, zajistí také následnou servisní podporu.
 • Zpracovatele odpadů hledá vsetínská radnice. Vítěz tendru bude zároveň zajišťovat odpadové hospodářství ve městě. Radnice očekává, že za tyto služby zaplatí v letech 2007 až 2022 zhruba 180 milionů korun. Samotné centrum na zpracování odpadů se začne stavět příští rok v průmyslové zóně v městské části Bobrky, investice si vyžádá 200 milionů korun.
 • Přístavba čeká budovu gymnázia na brněnské Třídě kapitána Jaroše. Za maximálně 49,5 milionů korun má vybraná firma zajistit přístavbu školní budovy a tělocvičny, půdní vestavbu a další stavební úpravy.
 • Náhradní díly pro automobily značky Ford, VW-Audi a Škoda bude v roce 2007 pro ministerstvo vnitra dodávat vítěz veřejné soutěže.
 • Opravu komunikací na území Krkonošského národního parku zajistí vítěz veřejné zakázky, vypsané správou parku. Oprava přijde zhruba na 12,8 milionu korun.
 • Pozáruční servis přenosových zařízení VANGUARD zajistí firma vybraná ministerstvem vnitra. Jedná se o preventivní prohlídky, opravy poruch a podporu na celém území České republiky.
 • Na zpracování projektů pro investice vydá město Aš v příštím roce sedm milionů korun. Radnice chce připravit například projekt úprav Hlavní ulice a Goethova náměstí, Tyršova domu, veřejných prostranství v Doubravě nebo přestavby hasičské zbrojnice na obchody. Se zahájením velké investice město v příštím roce nepočítá, chce se zaměřit právě na přípravu projektů pro dotace.
 • Různé kovové výrobky podle výkresové dokumentace dodá Dopravnímu podniku Ostrava vítěz veřejné zakázky za 13 milionů korun.
 • Výměna oken a vnějších dveří čeká devět základních škol v Kladně. Tamní radnice vypsala veřejnou zakázku za 35 milionů korun.
 • Komplexní servis zdravotnického prádla zajistí firma, vybraná Fakultní nemocnicí Na Bulovce v Praze 8. Denně se jedná v průměru o tři tuny, ročně zhruba 765 tun (z toho 92 tun personálního a 673 tun nemocničního prádla).
 • Sanační opatření k nápravě staré ekologické zátěže na bývalé základně Sovětské armády v Rapotíně u Šumperka provede firma, která uspěje v soutěži ministerstva životního prostředí.
 • Plovoucí ubytování pro lidi bez domova vybuduje firma, vybraná pražským magistrátem. Uchazeč má dodat plovoucí zařízení určené pro nouzové, příležitostné poskytnutí noclehu a souvisejících nezbytných sociálních služeb poskytovaných sociálně potřebným lidem bez domova. Zařízení musí vyhovovat celoročnímu provozu. Může jít jak o novou konstrukci, tak i o modernizací či přestavbu již existujícího zařízení. Předpokládaná hodnota zakázky je 17,7 milionu korun.
 • Odkanalizování obce Dobrotice a Žopy jednotnou kanalizační sítí je předmětem veřejné zakázky, vypsané radnicí v Holešově. Předpokládaná hodnota zakázky je 49,6 milionu korun bez DPH.
 • Stravování pro vojáky, občanské zaměstnance a důchodce je předmětem veřejné zakázky ministerstva obrany. Jedná se o snídaně, obědy i večeře na třech místech Prahy, v Hradci Králové a v Táboře.
 • Rekonstrukci objektu v areálu bechyňského letiště chystá ministerstvo obrany. Dvoupodlažní budova se promění na kanceláře.
 • Úklidové služby v budově ministerstva zdravotnictví zajistí vítěz veřejné zakázky.
 • Třípodlažní dům s 25 bytovými jednotkami ve městě Stříbro postaví firma, vybraná tamní radnicí. Předpokládaná cena (včetně okolních úprav) je 30 milionů korun.
 • Zimní a běžnou letní údržbu silnic první třídy na území Královehradeckého kraje zajistí vítěz zakázky vypsané Ředitelstvím silnic a dálnic ČR. Samostatná zakázka se pak týká Pardubického kraje.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Ve 3 z 14 krajů ano
Vyplatí se fixovat si letos cenu elektřiny?
Co je dobré vědět o otcovské dovolené po porodu v roce 2018?
Jak se daní příjmy z pronájmu bytu?
Segwit2x se nekoná. Bitcoin se zatím štěpit nebude.
Auta
Další věc, která zamotá pražským taxikářům hlavu: Uber…
Škoda spustí výrobu elektromobilů v roce 2020, plug-in hybridů o rok dřív
Tajemný prototyp z českých silnic přišel o maskování. Jedná se o nové Lynk&Co 02
Elektrický tahač Tesla Semi má po premiéře. Někteří ho ale za žádný zázrak nepovažují
První upoutávky na Mercedes-Benz CLS ukazují předek a digitální interiér
Technologie
6 tipů na profesionální programy. Fotoeditory, e-maily či myšlenkové mapy [Vánoce 2017]
Google vytvoří lepší Street View. Budovy už nebudou roztrhané
Dostupnost šestijader Coffee Lake se asi zlepší v půli prosince, Intel spustí další linku
Operátoři slibují „datování bez počítání“. Je to prachsprostá lež [komentář]
Tip: Firefox vám poradí, čím nahradit nefungující doplňky. Jak na to?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít