VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

12. února 2007, 00:00 - (jbn)
12. února 2007, 00:00

Přístavbu nového objektu potřebuje zajistit Fakultní nemocnice U svaté Anny v Brně. Budova má sloužit pro lineární urychlovač a musí navazovat na stávající pracoviště lineárního urychlovače a pracoviště s kobaltovou ozařovnou. Přístavba obsahuje ozařovnu, ovladovnu, čekárnu, recepci, svlékací boxy, skladové prostory a novou redukční stanici O2.

 • Zázemí pro lékaře a fyziologická místnost umožní spolupráci při plánování vyšetření neurochirurgických pacientů. Spojení: Martin Ondroušek, tel: 543 183 283.
 • Zájem o úklid. Provádění komplexních pravidelných uklízecích služeb, včetně přidružených služeb v určených prostorách potřebuje zabezpečit Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje. Spojení: Ivo Mareš, tel: 585 544 200.
 • Stavební práce na Labi zadá státní podnik Povodí Labe. Jde o obnovení kapacity a základních parametrů koryta odtěžením povodňových nánosů v prostoru Klavary a oprava obou břehů v podjezí vodního díla. Odvoz povodňových nánosů bude proveden s využitím vodní cesty a nánosy budou následně trvale uloženy na skládku v Kolíně. Spojení: Štěpánka Kozlová, tel: 495 088 739.
 • Pro výkon správy tepelných zdrojů hledá firmu hlavní město Praha. Rámcové vymezení tepelných zdrojů, kterých se předmět této veřejné zakázky týká, je uvedeno v kvalifikační dokumentaci. Spojení: Pavel Jirka, tel: 224 318 907.
 • Služby mobilního operátora využije Český metrologický úřad v Brně. Jde o SIM karty, volání do sítí mobilních operátorů, volání do pevné sítě, textová služba SMS, služba MMS, SIM karty pro GSM brány, datové služby, doplňkové služby, v případě potřeby zadavatele obměna části ze stávajících mobilních telefonů (v současné době je užíváno zhruba 150 SIM karet, z toho dvě jsou určeny pro GSM brány, ostatní jsou užívány v mobilních telefonech). Spojení: Jiří Baudys, tel: 541 215 273.
 • Plzenští hasiči nakoupí benzin. Dodávky benzinu automobilového bezolovnatého s nejméně oktanovým číslem 95 do jednotlivých nadzemních i podzemních úložišť v rámci Plzeňského kraje (Plzeň-Košutka, Klatovy) eventuálně i jiných skladů nasmlouvá Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje. Tyto dodávky budou realizovány po dobu 4 let od podpisu smlouvy. Spojení: Iveta Rutertová, tel: 950 330 295.
 • Praní prádla včetně oprav, čištění a dopravy chce zajistit Nemocnice Jihlava. Zařízení variantně požaduje i předložení návrhu na komplexní servis zdravotnického prádla a operačního krytí. Fakturace bude probíhat měsíčně a lhůta splatnosti faktur bude minimálně 120 dnů ode dne doručení faktury. Spojení: Alexander Filip, tel.: 567 157 626.
 • Zajištění dvou konferencí požaduje české ministerstvo zahraničních věcí. Cílem akce je organizace plenárních zasedání v termínu 10. až 13. června a 2. až 5. prosince 2007. Jedná se o kompletní zajištění, včetně doplňkových služeb. Spojení: Martin Bělohlávek, tel: 224 182 813.
 • Kationaktivní asfaltovou emulzi v množství zhruba 800 tun na letošní rok potřebuje odebrat Správa silnic Moravskoslezského kraje. Spojení: Jan Lukšo, tel: 595 135 911.
 • Přestavbu statku a rekonstrukci dalších objektů ve středních Čechách, včetně stavebních prací na rozloze zhruba 10 hektarů zadá stavebním firmám společnost Fokus Praha. Spojení: Hana Krbcová, tel: 284 680 155.
 • Odměnu za správu nemovitosti vypočtenou souhrnem odměn za 48 měsíců, které budou hrazeny správci, nabízí Město Kyjov. Uvedená předpokládaná hodnota plnění je provize správce a platby za ubytování vybrané od klientů za 48 měsíců. Spojení: František Lukl, tel: 518 697 401.
 • Dodávku pohonných hmot pro cestmistrovství: Běstovice, Lanškroun, Chrudim, Luže a Třemošnice požaduje Správa a údržba silnic Pardubického kraje. Jde o celkem 245 tisíc litrů motorové nafty. Spojení: Kamila Filípková, tel: 466 052 718.
 • Dílčí dodávky diagnostických proužků pro elektronické glukometry a výpůjčku funkčního systému glukometrů potřebuje zabezpečit Fakultní nemocnice Brno. Spojení: Petr Pernica, tel: 532 232 798.
 • Zajištění stravování požaduje Ostravská univerzita. Jde o výroby a výdeje obědů a večeří, a to včetně doplňkových stravovacích služeb v prostorách pronajatých poskytovateli, nacházejících se v objektu menzy Reální v Ostravě 1, Moravská Ostrava a v objektu kolejí Hladnov. Spojení: Jan Lenert, tel: 597 460 173.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Přímá volba prezidenta ČR
Z e-shopu přivezli rozbité zboží?
4 nejznámější kryptoměnové burzy současnosti
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Auta
Seat dále navýší výkon Leonu Cupra. Příští rok dorazí…
Muzeum Citroën prodává část své sbírky. Jsou to samá krásná a zajímavá auta
Honda chystá na rok 2022 elektromobil, který se nabije za 15 minut
Kdo se stane evropským autem roku? SUV mají největší šanci, protože jich je většina
Kvíz: Poznáte auto jen podle předního světla?
Technologie
Další šikovná externí grafika s malými rozměry. Uvnitř je přitom desktopová GTX 1060
První týden s Android Pay: 90 % plateb mobilem provedli muži
EA byla příliš nenasytná. Některé země mikrotransakce ve hrách označují za formu gamblingu
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Už i zdroje se vyrábí speciálně pro těžbu kryptoměn. FSP uvádí 2000W model pro 16 grafik
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít