VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

09. října 2006, 00:00 - (pk)
09. října 2006, 00:00

Osobní automobily koupí Česká správa sociálního zabezpečení. Má zájem o tři limuzíny nižší střední třídy a 31 vozů combi nižší střední třídy (27 aut s výkonem 75 kW a čtyři vozy s výkonem 55 kW).Zajištění zimní a běžné letní údržby silnic první třídy je předmětem několika soutěží, vypsaných Ředitelstvím silnic a dálnic.

  • Osobní automobily koupí Česká správa sociálního zabezpečení. Má zájem o tři limuzíny nižší střední třídy a 31 vozů combi nižší střední třídy (27 aut s výkonem 75 kW a čtyři vozy s výkonem 55 kW).

Zajištění zimní a běžné letní údržby silnic první třídy je předmětem několika soutěží, vypsaných Ředitelstvím silnic a dálnic. Vítězné firmy získají smlouvy na sedm let, počínaje lednem 2007. Zakázky se týkají okresů Tachov, Plzeňsever, Plzeň-město, Plzeň-jih, Rokycany, Domažlice, Klatovy, Karlovy Vary, Sokolov a Cheb.

  • Osobní počítače a monitory koupí ministerstvo zemědělství. Rámcovou smlouvu s vítězem tendru uzavře na tři roky. Ministerstvo zemědělství předpokládá nákup 1700 PC a 1700 monitorů (nejde o počítačové sestavy).

Optimalizaci trati Bystřice nad Olší - Český Těšín chystá státní organizace Správa železniční dopravní cesty. Nyní hledá firmu, která zpracuje projekt (dokumentaci pro stavební povolení) a zajistí výkon autorského dozoru.

  • O kamerový systém má zájem brněnský magistrát. Součástí zakázky v předpokládané hodnotě 45 milionů korun je dodávka, instalace a servis 18 kamer, pěti videoserverů, jedné projekční a dvou monitorovacích stěn, včetně vybudování přenosových tras. * Poskytování telekomunikačních služeb pro statutární město Brno zajistí vítěz veřejné zakázky. Součástí je i zajištění vysokorychlostního připojení k internetu formou ADSL.

Klimatizační zařízení nakoupí Česká správa sociálního zabezpečení pro své serverovny, klientská centra a čekárny pro klienty po celé republice.

  • Celkové odbahnění rybníka a odstranění přebytečné vrstvy nánosu až na původní dno je předmětem zakázky, jejíhož zhotovitele vybírá společnost Rybářství Rychvald. Předpokládaná cena činí 15,5 milionu korun.

Výstavbu mateřské školy s jídelnou zajistí vítěz veřejné zakázky obce Ostrov na Lanškrounsku. Součástí zakázky za 20 milionů korun jsou i související venkovní úpravy.

  • Obnovu rybníka Dlouhý u Čakova zajistí vítěz veřejné zakázky, vypsané společností Rybářství Hluboká. Odstranění nánosů, oprava hráze a výpustního objektu, oprava bezpečnostního přelivu a vybudování nového bezpečnostního přelivu přijdou na téměř 20 milionů korun.

Projektovou dokumentaci pro územní řízení související s projektem „Zlepšení kvality vod v povodí řeky Třebovky“ zpracuje firma, kterou hledá společnost TEPVOS z Ústí nad Orlicí. Součástí zakázky za 12 milionů korun je také zpracování žádosti o dotace z Fondu soudržnosti Evropské unie.

  • Zajištění kurzů českého jazyka pro azylanty a osoby požívající takzvané doplňkové ochrany je předmětem veřejné zakázky, vyhlášené ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Smlouva s vítězem bude uzavřena na dobu tří let, počínaje lednem 2007. Kurzy se uskuteční na několika místech republiky.

Rekonstrukce pohonů dvou polárních jeřábů SKET 320t v Jaderné elektrárně Temelín je předmětem veřejné zakázky společnosti ČEZ. Předpokládaná hodnota zakázky je 42,1 milionu korun bez DPH.

  • Novou internetovou kavárnu pronajme Městský dům kultury Sokolov. Celkem bude v Hornickém domě k dispozici 12 počítačů pro placený přístup na internet.

Údržbu dětských hřišť, sportovišť a městského mobiliáře v majetku a správě města Kladna zajistí vítěz veřejné zakázky vypsané tamní radnicí.

  •  Zajištění enviromentálního vzdělávání, výchovy a osvěty (EVVO) je předmětem veřejné zakázky vypsané Krajským úřadem Středočeského kraje. Vítěz má zajistit také naplňování Koncepce EVVO Středočeského kraje. Zakázka za 20 milionů korun je rozdělena na pět částí.

Bytový dům s 30 chráněnými byty za 44,5 milionu korun postaví firma, která uspěje v zakázce města Hulín.

  • Dodavatele stravovacích poukázek vybírá radnice v Novém Jičíně pro přibližně 220 zaměstnanců.

Výstavbu budovy Technologického parku a inkubátoru v Březně na Mladoboleslavsku zajistí vítěz zakázky za zhruba 36 milionů korun. Vypsala ji společnost s ručením omezeným Vyrtych.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Ve 3 z 14 krajů ano
Vyplatí se fixovat si letos cenu elektřiny?
Co je dobré vědět o otcovské dovolené po porodu v roce 2018?
Jak se daní příjmy z pronájmu bytu?
Týdeník Euro z vydavatelství Mladá fronta vydává speciál Top advokátní kanceláře 2017
Auta
Nejvlasatější auto světa na sobě vozí 100 kg lidských vlasů…
Ekologův koutek: Volvo PV544 dostalo motor z tanku. A vypadá brutálně
BMW dá dvě turba na základní dieselový čtyřválec 18d a 20d. Pomůže to spotřebě
Další věc, která zamotá pražským taxikářům hlavu: Uber vypustí do ulic 24 tisíc aut bez řidiče
Škoda spustí výrobu elektromobilů v roce 2020, plug-in hybridů o rok dřív
Technologie
Microsoft experimentuje s vyhledáváním ve Windows. Co možná nabídne Redstone 4?
Opera Dev umožňuje zpřehlednit nabídku se seznamy otevřených a zavřených stránek
„Dobře vaří, ale jsou drazí.“ Mapy.cz přidávají hodnocení firem
Minecraft v roce 2018 dostane velkou aktualizaci Aquatic. Co přinese?
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít