Veřejné zakázky

31. července 2006, 00:00 - PETR KUČERA
31. července 2006, 00:00

* O výstavbu a provoz plánovaného akvaparku se postará vítěz veřejné zakázky, vyhlášené olomouckou radnicí. Firma se bude podílet také na financování. Celkové náklady investice, kterou město chce realizovat formou partnerství veřejného a soukromého sektoru, dosáhnou podle odhadů 450 milionů korun.

 • O výstavbu a provoz plánovaného akvaparku se postará vítěz veřejné zakázky, vyhlášené olomouckou radnicí. Firma se bude podílet také na financování. Celkové náklady investice, kterou město chce realizovat formou partnerství veřejného a soukromého sektoru, dosáhnou podle odhadů 450 milionů korun.
 • Novostavbu bytového domu pro seniory v Praze 6 - Střešovicích zajistí firma, kterou vybere radnice šesté pražské městské části. Dům bude mít jedno podzemní podlaží s garážovými stáními a čtyři nadzemní podlaží s malometrážními byty 1+kk a 2+kk. Předpokládaná hodnota zakázky činí 95 milionů korun.
 • O dodávku a servis vozidel má zájem Ředitelství silnic a dálnic. Jedná se jednak o vozy malé, střední i vyšší střední třídy.
 • Takzvané alkohotestery - měřiče množství alkoholu v dechu kontrolované osoby - nakoupí oddělení centrálních nákupů Policejního prezidia. Předpokládaná cena za 450 souprav přesahuje 12,6 milionů korun bez DPH.
 • Zajištění komplexního nakládání s komunálními odpady je předmětem veřejné zakázky, vypsané radnicí v Litvínově. Smlouva bude uzavřena na období dvou let počínaje 1. lednem 2007.
 • O dodávku potravin a polotovarů pro školní jídelnu má zájem příspěvková organizace Školní jídelna, U Roháčových kasáren 19, Praha 10. Jedna veřejná zakázka se týká takzvaného koloniálu, druhá pak masných výrobků.
 • Rezidenci českého velvyslance v keňském Nairobi čeká rekonstrukce. Součástí jsou i venkovní úpravy inženýrských sítí, komunikací, úpravy zahrady a oplocení. Předpokládaná cena činí 23 milionů korun.
 • O mobilní plochu pro bruslení veřejnosti má zájem radnice v Havířově. Nyní hledá firmu, která zajistí dodávku a montáž této plochy, určené pro bruslení na klasických bruslích. Předpokládané rozměry činí 24×12 metrů, součástí musí být mantinely a ocelová mobilní podesta.
 • Výstavbu cyklostezky mezi Frymburkem a Lipnem zajistí firma, vybraná obecním úřadem v Lipně nad Vltavou. Součástí úseku v délce 2,8 kilometru budou i dvě parkovací plochy a veřejné osvětlení. Předpokládaná cena zakázky je 12,5 milionu korun.
 • Pořízení soustružnického centra je předmětem zakázky, vypsané akciovou společností První brněnská strojírna Třebíč. Centrum musí být schopno obrábět součásti hřídelového a přírubového charakteru.
 • Přenosné počítače (takzvané tablety) včetně aplikačního software pro bodový systém koupí ministerstvo vnitra pro útvary Policie České republiky. Cena 436 kusů včetně záručního servisu je odhadována na téměř 22 milionů korun.
 • Výstavbu polyfunkčního domu chystá městská část Praha - Dubeč. Součástí je 19 bytových jednotek, drobné provozovny služeb, tréninkové fotbalové hřiště s umělým povrchem, parkoviště a sadové úpravy včetně vybudování přírodní retenční nádrže (jezírko). Předpokládaná cena činí 80 milionů korun.
 • Rekonstrukce výtahů čeká objekty v areálu vojenských škol ve Vyškově. Zakázku vypsalo ministerstvo obrany. Od vítěze očekává zpracování prováděcí projektové dokumentace včetně obstarání pravomocného stavebního povolení. Vybraná firma pak zajistí také provedení kompletní rekonstrukce výtahů včetně dodávky, stavebních úprav a kolaudačního rozhodnutí.
 • Oprava vzletové a přistávací dráhy se uskuteční na letišti v Hradci Králové. Veřejnou zakázku vyhlásily Technické služby Hradec Králové, zájemci se mohou hlásit do 8. srpna.
 • Výstavbu dvaceti rodinných domů plánuje obec Nebanice na Chebsku. Stavební firmy mohou podávat nabídky do 7. srpna.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Babišov: 10 důvodů, proč ANO vyhrálo volby
Investujeme do podílových fondů
Jak získat hypotéku, nebo půjčku, kterou vám banka odmítá schválit
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Auta
Lotus Elise Cup 260 je další z řady britských specialit.…
Šéf VW Matthias Müller se obul do Tesly: „Vyhazují stovky milionů dolarů z okna“
Video: Podívejte se, jak Tatra zdolala jednu z nejvyšších uměle vytvořených překážek světa
Navrhují automobilky auta na míru bariérovým testům? Nový test IIHS ukázal, že spíše ne
Porsche 911 Carrera T má kratší manuální převodovku a nižší hmotnost
Technologie
Po instalaci Windows 10 Fall Creators Update někomu chybí aplikace. Co s tím?
Chrome 62 má častěji upozornit na nezabezpečené weby. Nějak to ale nefunguje
Samsung má hotový 8nm proces, poslední před EUV. Výroba může začít, zájem má Qualcomm
Jak ve Windows 10 Fall Creators Update odstraněním staré instalace systému ušetřit pár „giga“?
Photoshop se naučí nová kouzla. Chybějící obraz doplní díky umělé inteligenci
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít