VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

13. listopadu 2006, 00:00 - (pk)
13. listopadu 2006, 00:00

Mobilního operátora vybírá Středočeský kraj. Vedle radiokomunikačních služeb požaduje také vytváření podrobných účtů v elektronické podobě a jejich analýz, při změně operátora pak bezplatný převod telefonních čísel stávajících mobilních telefonů od současného provozovatele.

 • O právní zastupování před českými soudy má zájem státní podnik Povodí Odry. Vybraná firma se zúčastní již zahájených i budoucích soudních řízení o náhradu povodňových škod včetně souvisejících sporů.
 • Kontrolu kvality systému výkonového zpoplatnění pozemních komunikací zajistí firma vybraná Ředitelstvím silnic a dálnic. 
 •  Úklidové práce v objektech ministerstva práce a sociálních věcí zajistí vítěz veřejné zakázky.
 • Kanalizaci na levém břehu Ohře až k Dolním Pochlovicím připravuje město Kynšperk nad Ohří. Další připravovanou investicí je projekt Areál Ohře, který zahrnuje hlavně rekonstrukci společenského domu a vybudování malého amfiteátru pro koncerty nebo společenské akce.
 • Údržbu veřejné zeleně ve městě Nový Bor zajistí firma, kterou vybere tamní radnice. Součástí zakázky je také nakládání s bioodpadem. Vítěz získá smlouvu na sedm let, počínaje lednem 2008.
 •  Přepravní klece pro státní podnik Česká pošta dodá v letech 2007 až 2010 vítěz veřejné zakázky. Zájemci o zakázku v předpokládané ceně 25 milionů korun se mohou hlásit do 8. prosince.
 • O pojištění majetku pro rok 2007 má zájem státní podnik Letiště Praha. Konkrétně se jedná o pojištění movitého a nemovitého majetku a pojištění škody způsobené přerušením provozu v důsledku věcné škody na majetku zadavatele.
 • Rychlostní silnice R35 v úseku Liberec - Jeřmanice (délka 2,5 kilometru) projde rekonstrukcí za téměř 154,5 milionů korun. Zakázku vypsalo Ředitelství silnic a dálnic.
 • O pronájem a praní nemocničního prádla má zájem Nemocnice Přerov.
 •  Důlní porubové hřeblové dopravníky pro Důl ČSM Stonava dodá firma vybraná akciovou společností OKD.
 • Přestavbu nevyužívané základní školy na dům se 14 byty připravuje radnice v Písařově na Šumpersku. Investice si vyžádá asi 16,5 milionu korun.
 • Osobní automobily koupí státní podnik Lesy České republiky. Má zájem o 32 vozů nižší střední třídy v provedení combi, jeden vůz střední třídy v provedení combi 4×4 a automobilů střední třídy v provedení limuzína. Součástí zakázky je opce na dalších celkem 19 vozů.
 • Výstavbu třípodlažního Technologického pavilonu chystá Vysoká škola báňská -Technická univerzita Ostrava. V budově za 170 milionů korun najde místo Centrum pokročilých inovačních technologií.
 • Marketing a propagaci Olomouckého kraje zajistí vítěz veřejné zakázky. Vybraná firma má poskytovat služby při sportovních, kulturních a společenských akcích na mezinárodní, národní i regionální úrovni. Součástí zakázky je také prezentace kraje v tištěných materiálech a dalších médiích a dále metodická, poradenská a konzultační činnost pro vedoucí pracovníky kraje. Smlouva bude uzavřena na čtyři roky počínaje lednem 2007.
 • O zajištění televizního vysílání má zájem Středočeský kraj. Vypsal soutěž na výrobu a šíření pravidelného televizního magazínu o Středočeském kraji ve stopáži do 13 minut. Nové díly budou vysílány s týdenní periodicitou. Součástí zakázky je i návrh na realizaci marketingové kampaně na podporu sledovanosti těchto magazínů.
 • Vývoj software poptává Generální ředitelství cel. Má zájem o návrh řešení a implementace deseti specifických systémů Electronic Customs.
 • Rekonstrukci silnice třetí třídy číslo 150 mezi obcemi Vilémovice a Pavlíkov v délce 960 metrů zajistí firma vybraná Krajem Vysočina. Předpokládaná cena zakázky je 37,5 milionu korun.
 • Interiérové vybavení stavby AVVA univerzitního kampusu v brněnských Bohunicích zajistí vítěz veřejné zakázky. Masarykova univerzita má zájem o dodávku a montáž nábytku do výukových a studijních prostor (cca 10 200 metrů čtverečních), laboratoří a vědeckovýzkumných pracovišť (cca 4150m2) a pracoven akademických a administrativních pracovníků (cca 1890 m2).

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Babišov: 10 důvodů, proč ANO vyhrálo volby
Investujeme do podílových fondů
Jak získat hypotéku, nebo půjčku, kterou vám banka odmítá schválit
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Auta
Lotus Elise Cup 260 je další z řady britských specialit.…
Šéf VW Matthias Müller se obul do Tesly: „Vyhazují stovky milionů dolarů z okna“
Video: Podívejte se, jak Tatra zdolala jednu z nejvyšších uměle vytvořených překážek světa
Navrhují automobilky auta na míru bariérovým testům? Nový test IIHS ukázal, že spíše ne
Porsche 911 Carrera T má kratší manuální převodovku a nižší hmotnost
Technologie
Photoshop se naučí nová kouzla. Chybějící obraz doplní díky umělé inteligenci
Vodafone reaguje na konkurenci. Za 599 Kč nabídne neomezený LTE internet na doma
Compact od Sharpu dostojí svému názvu. Navíc má nejrychlejší displej
Zotac uvádí krátkou GeForce GTX 1080 Ti s vodním chlazením, pro kompaktní highendová PC
OLED, QLED a Smart TV. Jaké jsou nejlepší televizory roku 2017?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít