VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

04. prosince 2006, 00:00 - (pk)
04. prosince 2006, 00:00

Projektového manažera pro rekonstrukci historické budovy Národního muzea hledá ministerstvo kultury.Nepřetržitá lékařská a záchranná služba na pražském ruzyňském letišti je předmětem soutěže, vypsané státním podnikem Letiště Praha.Ochranu majetku a osob Pražské teplárenské zajistí vítěz veřejné soutěže.

 • Projektového manažera pro rekonstrukci historické budovy Národního muzea hledá ministerstvo kultury.
 • Nepřetržitá lékařská a záchranná služba na pražském ruzyňském letišti je předmětem soutěže, vypsané státním podnikem Letiště Praha.
 • Ochranu majetku a osob Pražské teplárenské zajistí vítěz veřejné soutěže. Součástí je také služba recepce. Smlouva bude podepsána na dobu neurčitou počínaje březnem 2007.
 • Dětské dopravní hřiště na pražském Proseku vybuduje vítěz veřejné zakázky za téměř 11,9 milionu korun. Součástí areálu je i dvoupodlažní budova a objekt pro uskladnění „dopravních prostředků“ s přilehnou dílnou pro opravu.
 •  „Realizace stavební připravenosti pro montáž radarů“ -to je název zakázky za 20 milionů korun, vypsané státním podnikem Řízení letového provozu. Jedná se o demontáž stávající ocelové konstrukce, výstavbu nové ocelové konstrukce pro antény radarů a komplexní rekonstrukce přilehlého objektu pro technologii radarů. Akce se uskutečním v prostoru ruzyňského letiště.
 • Nábytek do justičního areálu v Jihlavě dodá firma, vybraná Krajským soudem v Brně. Vybavení 11 jednacích síní, jedné zasedací místnosti, jedné dražební místnosti, 99 kanceláří a pracoven a dále společných a veřejných prostor má přijít maximálně na 15,46 milionů korun.
 • O právní služby má zájem Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. Smlouvu s vybranou firmou uzavře na období čtyř let počínaje březnem 2007.
 • Dodávky lesnických pletiv a příslušenství pro mechanickou ochranu lesa zajistí firma, která uspěje v zakázce státního podniku Vojenské lesy a statky. Předpokládaná hodnota je 12,6 milionu korun.
 • Stavební práce poptává Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna ve Velkém Meziříčí. Předpokládaná hodnota zakázky, spočívající v rekonstrukci a dostavbě objektů, činí přes 60,8 milionů korun.
 • Modernizaci městského koupaliště chystá radnice v Mladé Boleslavi. Investice obsahuje návrh rozpočtu na příští rok.
 • Karlovarský kraj schválil investiční priority na rok 2007. Mezi největší akce patří například první etapa rekonstrukce a dostavby Prvního českého gymnázia v Karlových Varech za 25 milionů korun a nákup pěti nových sanitek za 15,8 milionu korun pro výjezdová stanoviště ve Žluticích, Horním Slavkově, Aši, Nejdku a Karlových Varech.
 • Zimní a běžnou letní údržbu silnic první třídy v Moravskoslezském kraji zajistí vítězové tendrů vyhlášených Ředitelstvím silnic a dálnic. Soutěže jsou rozděleny na okresy Karviná, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava a Bruntál. Smlouva bude uzavřena na dobu šesti let, počínaje říjnem 2007.
 • Novou rolbu pro úpravu běžeckých stop koupí Sdružení cestovního ruchu Jeseníky. Zhruba od poloviny zimy by nový stroj měl začít upravovat 50 kilometrů nových tras. Pro další rok pak bude sdružení usilovat ještě o další rolbu.
 • Výstavbu skateparku v Praze Letňanech připravuje radnice městské části Praha 18. Zájemci o zakázku za 22 milionů korun se mohou hlásit do 19. prosince.
 • Rekonstrukci čističky odpadních vod v Moravském Krumlově chystá společnost Vodovody a kanalizace se sídlem v Třebíči. Předpokládaná hodnota zakázky je 32 milionů korun bez DPH.
 • Organizátor zadávacích řízení podle zákona o veřejných zakázkách vzejde z tendru, vyhlášeného ministerstvem práce a sociálních věcí. Smlouva bude uzavřena na čtyři roky, počínaje lednem 2007.
 • Rekonstrukci a přístavbu budovy ředitelství chystá Krajská nemocnice Pardubice. Součástí zakázky v předpokládané hodnotě 50 milionů korun je mimo jiné i zateplení budovy, vestavba výtahu a nová střecha. Vzniknout zde má také nemocniční lékárna.
 • O dodávku sedmdesáti GPS souprav pro měření zemědělských pozemků má zájem Státní intervenční fond. Součástí zakázky je také dodávka software pro prohlížení a editaci výsledků měření.
 • Opravu ubytovny v pražských Dejvicích připravuje ministerstvo obrany. Předpokládaná hodnota stavebních prací činí 20 milionů korun bez DPH.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Přímá volba prezidenta ČR
Z e-shopu přivezli rozbité zboží?
4 nejznámější kryptoměnové burzy současnosti
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Auta
I myslivci mají své sny. Bentley představuje lovecké…
Tesla Roadster: Z 0 na 100 za 1,9 s a z 8000 dolarů na 0 za minutu (komentář)
Volvo oficiálně odstartovalo výrobu svého historicky prvního malého crossoveru
Mercedes-Benz třídy A dostane nový interiér. Změnilo se toho hodně
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být levnější, ale velmi přesný
Technologie
EA byla příliš nenasytná. Některé země mikrotransakce ve hrách označují za formu gamblingu
Už i zdroje se vyrábí speciálně pro těžbu kryptoměn. FSP uvádí 2000W model pro 16 grafik
Nejlevnější 4K OLED televize se slevy nedočkala, ale dostane k ní zdarma PS4 Pro
Edge se právě naučil automaticky vyplňovat formuláře [Windows Insider]
DVB-T2 bude od příštího týdne pro 94 % domácností. Přibude i nová stanice
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít