VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

08. ledna 2007, 00:00 - (pk)
08. ledna 2007, 00:00

Rekonstrukci silnice první třídy číslo 42 v brněnské čtvrti Žabovřesky chystá Ředitelství silnic a dálnic. Součástí zakázky za více než 240 milionů korun je i rekonstrukce dvou mostů či vybudování protihlukových stěn.Nový zimní stadion se chystá stavět město Chomutov.

 • Rekonstrukci silnice první třídy číslo 42 v brněnské čtvrti Žabovřesky chystá Ředitelství silnic a dálnic. Součástí zakázky za více než 240 milionů korun je i rekonstrukce dvou mostů či vybudování protihlukových stěn.
 • Nový zimní stadion se chystá stavět město Chomutov. Bývalá vojenská kasárna se přemění na rekreačně-sportovní centrum. Nyní město připravuje projektovou dokumentaci. Místo starého zimního stadionu vznikne obchodní dům.
 • Mobilního operátora a dodavatele elektrické energie hledá ve dvou samostatných soutěžích Český metrologický institut.
 • Rozšíření kanalizační sítě a intenzifikaci stávající čistírny odpadních vod připravuje obec Libušín. Zájemci o zakázku v předpokládané ceně 55 milionů korun se mohou hlásit do 17. ledna.
 • Opravu silnice druhé třídy číslo 152 v úseku křižovatka Lhotice - Dědice chystá Správa a údržba silnic Třebíč. Práce na více než 8,7 kilometru dlouhém úseku přijdou na 24,4 milionu korun.
 • Integrovaný systém nakládání s bioodpady připravuje radnice ve Zlíně. Nyní hledá firmu na zpracování projektové dokumentace, dodávku systému a inženýrskou činnost.
 • Správu tepelných zdrojů zajistí vítěz soutěže, vypsané Magistrátem hlavního města Prahy.
 • Správa a údržba budov, ploch a technologií je předmětem veřejné zakázky, vyhlášené Nemocnicí České Budějovice. Smlouva bude uzavřena na období čtyř let, počínaje letošním březnem.
 • Rekonstrukci základní školy v Komenského ulici připravuje městský obvod Ostrava-Poruba. Zájemci o zakázku v předpokládané ceně 81,1 milionu korun se mohou hlásit už jen do 11. ledna.
 • Na nákup svařovaných ocelových trubek chce státní podnik DIAMO se sídlem ve Stráži pod Ralskem uzavřít rámcovou smlouvu s vítězem veřejné soutěže. Jedná se o 7020 metrů trubek 530 mm x 8 mm, 1980 metrů trubek 720 mm x 8 mm a 828 metrů trubek 920 mm x 8 mm.
 • Ostrahu a úklid objektů Pozemkového fondu České republiky v pražské Husinecké ulici zajistí vítěz veřejné zakázky. Smlouva bude uzavřena na období od letošního dubna do konce roku 2009.
 • Opravu silnice druhé třídy číslo 105 chystá Jihočeský kraj. Práce na 9,7 kilometru dlouhém úseku u Chrášťan a Týna nad Vltavou přijdou maximálně na 22,8 milionu korun.
 • Na nákup cementu uzavře státní podnik DIAMO rámcovou smlouvu. Má zájem o celkem 8400 tun.
 • Projektovou dokumentaci pro zkapacitnění Štěrboholské radiály v Praze 10 zajistí vítěz soutěže, vypsané Technickou správou komunikací hlavního města Prahy. Součástí zakázky je také inženýrská a poradenská činnost při přípravě stavby.
 • Organizaci plenárních zasedání v Praze v roce 2007 zajistí firma vybraná ministerstvem zahraničních věcí. Jedná se o kompletní zajištění dvou konferencí, včetně doplňkových služeb.
 • Dodávku motorové nafty pro Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje zajistí vítěz veřejné soutěže. Během čtyř let má být dodáno zhruba 460 tisíc litrů.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Volby 2017: kde volit, aneb jak najít volební místnost
Auta
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných…
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Kam se poděl Natural 95 a běžná nafta? Nikam, teď se značí E5 a B7
Technologie
Samsung udělá z mobilů ještě lepší počítače. Na Galaxy S8 a Note8 poběží Linux
Nejlepší protipirátská ochrana Denuvo padla. Cracky vznikají ještě v den vydání her
Podle výrobců grafik ještě těžní mánie nekončí, vydrží prý minimálně do konce roku
Tip: Jak odložit instalaci Windows 10 Fall Creators Update na pozdější dobu?
HP představilo pracovní konvertibilní tablet pro lidi pracující s nástroji firmy Adobe
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít