Veřejné zakázky

02. ledna 2006, 00:00 - (tv)
02. ledna 2006, 00:00

* Barevné tiskárny nakoupí ministerstvo zemědělství pro Zemědělské agentury a Pozemkové úřady v bývalých okresních městech. Hledá dodavatele 75 kusů tiskáren s možností tisku formátu A3 a s velkým barevným pokrytím plochy pro tisk map.

O vítězi rozhodnou výše nabídkové ceny (50% váha při hodnocení), délka záruční doby (25 %), provozní náklady (15 %) a podmínky záručního a pozáručního servisu (10 %).

* Zajištění úklidu a technické správy budovy ústředí v pražské Orlické ulici je předmětem veřejné zakázky vypsané Všeobecnou zdravotní pojišťovnou. Smlouva bude uzavřena na 24 měsíců a týká se celkové plochy téměř 14,4 tisíce metrů čtverečních.

* Tři osobní automobily nakoupí brněnský Ústavní soud. Má zájem o jeden vůz kategorie sedan, automobil vyšší třídy typu kombi s pohonem všech kol a osobní vůz typu limuzína v prodloužené verzi s pohonem všech kol.

* Zastupování České republiky v rozhodčím řízení se společností K+Venture Partners je předmětem veřejné zakázky vypsané ministerstvem financí. Nizozemská společnost žaluje stát pro údajné porušení dohody o ochraně investic.

* Takzvaná internetizace čeká nemocnice spravované Královéhradeckým krajem. Zakázka spočívá ve vybudování vysokorychlostní infrastruktury s připojením internetu, propojující zdravotnická zařízení kraje. Součástí je dodávka 58 kusů osobních počítačů a sedmi informačních kiosků. Podmínkou je zajištění provozu, správy a dalších služeb po dobu pěti let.

* Rekonstrukci Fürstenberské zahrady připravuje radnice Prahy 1. Součástí budou opravy opěrných zdí, komunikací, historického pavilonu a dostavba oranžerií včetně sadových úprav a drobné architektury. Výběrové řízení na stavební práce má být vypsáno 20. ledna, rekonstrukce by měla začít už na začátku letošního dubna.

* Úklidové práce na další tři roky poptává Národní knihovna. Vybraná firma musí zajistit úklid vnitřních prostor a nádvoří v pražském Klementinu a v Centrálním depozitáři v Hostivaři. Součástí zakázky je dodávání hygienických potřeb a mycích prostředků pro zhruba 470 pracovníků.

* Výstavbu vodovodu chystá šumavská obec České Žleby, spadající pod obecní úřad Stožec. Zájemci o veřejnou zakázku v předpokládané hodnotě 19,5 milionu korun se mohou hlásit do 3. února.

* Poskytovatele bezpečnostních služeb hledá ministerstvo kultury. Součástí zakázky je ochrana osob a majetku v objektech ministerstva včetně strážní a recepční služby, kamerového systému a podobně. Vítězná firma zajistí také převoz finanční hotovosti a cenin do výše tří milionů korun.

* Parkový a oddechový areál vznikne v Praze 9-Běchovicích. Radnice tamní městské části nyní vybírá firmu, která areál o ploše přesahující 31,5 tisíce metrů čtverečních vybuduje. Součástí mají být veřejný park, dětská hřiště pro různé věkové kategorie, dětské pískoviště, hřiště petangu, botanická sbírka a kavárna. Výše předpokládané investice činí 24 milionů korun.

* Rekonstrukci a rozšíření objektu Česko-slovenského regionálního informačního a společenského střediska Hornolidečska plánuje obec Horní Lideč na Vsetínsku. Předpokládaná cena veřejné zakázky je 5,5 milionu korun bez DPH.

* Osm nových osobních automobilů koupí Zlínský kraj. Podrobnosti lze získat pouze v zadávací dokumentaci. Nabídky je možné podávat do 18. ledna.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Nvidia má nové GeForce pro notebooky, MX110 a MX130. Používají ale staré 28nm čipy
Psaní na displeji tažením a nová gesta při psaní rukou [Windows Insider]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít