Veřejné zakázky

02. května 2006, 00:00 - (pk)
02. května 2006, 00:00

* Ekonomický informační systém poptává Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Předmětem veřejné zakázky je návrh, dodání, implementace, údržba a provoz informačního systému pro evidenci, řízení a realizaci ekonomických procesů (včetně serveru pro jeho provozování).

  • Ekonomický informační systém poptává Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Předmětem veřejné zakázky je návrh, dodání, implementace, údržba a provoz informačního systému pro evidenci, řízení a realizaci ekonomických procesů (včetně serveru pro jeho provozování).

Část městského okruhu postaví firma, která uspěje ve veřejné zakázce vypsané pražským magistrátem. Soubor staveb Myslbekova - Prašný most, Prašný most - Špejchar, Špejchar - Pelc Tyrolka a Protipovodňová opatření Trója přijde na více než 21 miliard korun. Výstavba se předpokládá v době od letošního října do konce září 2011.

  • Stavební činnosti související s první etapou vzniku Vědeckotechnického parku Plzeň zajistí firma, která uspěje ve veřejné zakázce vypsané stejnojmennou akciovou společností.

Rekonstrukci stávajícího dvoupodlažního objektu - skladovací a výrobní haly ČKD v Praze 9 provede vítěz veřejné zakázky za více než 100 milionů korun. Výsledkem má být třípodlažní kancelářský objekt pro začínající firmy - inovační centrum a podnikatelský inkubátor. Zadavatelem zakázky je Technologické inovační centrum ČKD Praha.

  • Dvoumístné terénní motocykly pro vojenskou policii koupí ministerstvo obrany. Má zájem o pět kusů v letošním a tři kusy v příštím roce.

Výstavbu skateparku chystá pardubická radnice. Součástí zakázky za téměř sedm milionů korun jsou mimo jiné sportovní hala, přípojky, kanalizace a oplocení.

  • Dodávky pneumatik a pneuservis jsou předmětem veřejné zakázky vypsané ministerstvem vnitra. Smlouva bude uzavřena na období od letošního července do konce prosince 2007. Konkrétně se jedná o 64 pneumatik pro motocykly, 12 348 letních a 7335 zimních pneumatik pro osobní vozy, 216 celoročních a 186 zimních pneumatik pro vozy off-road a 550 pneumatik pro nákladní vozy. Dodávky se musí uskutečnit na základě dílčích objednávek nejpozději do pěti pracovních dnů. Součástí je zajištění pneuservisu v rozsahu 750 oprav.

Rekonstrukci atletického oválu chystá TJ Sokol Nová Paka. Předpokládaná cena zakázky činí 115 milionů korun bez DPH.

  • Obchvat města Holice na silnici první třídy číslo 35 chystá Ředitelství silnic a dálnic. Veřejná zakázka má hodnotu kolem 445 milionů korun.

Zajištění stravování je předmětem veřejné zakázky vypsané Fakultní nemocnicí Plzeň-Bory. Týká se dietního stravování pacientů i závodního stravování zaměstnanců. Vítěz může využít stravovacího provozu nemocnice (formou smlouvy o pronájmu).

  • Odstranění objektu bývalé pekárny v Praze 6 chystá Úřad provozu a služeb ministerstva obrany. Dům je v havarijním stavu. Firma musí zajistit i odvoz a likvidace sutě.

O dodávky masa má zájem ministerstvo vnitra. Od letošního července do konce prosince 2007 předpokládá dílčí objednávky na chlazené a mražené maso (vepřové 56 500 kg, hovězí 63 500 kg) s dodáním do dvou dnů. Devadesát procent objemu dodávek se uskuteční v Praze.

  • Zdroje a dodávky pitné vody v nově osídlovaných částech mongolského hlavního města Ulánbátar zajistí firma vybraná českým ministerstvem životního prostředí.

Kancelářský nábytek do objektů ministerstva zahraničí dodá vítěz veřejné zakázky za 50 milionů korun.

  • Výměnu oken a vstupních dveří ve svém sídle plánuje Krajský soud v Českých Budějovicích.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
Velký přehled: Kdo vlastní naše pojišťovny?
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít