Ustojí tuzemský a celosvětový cestovní ruch současnou pandemii? Týdeník Euro spouští čtvrtou online konferenci - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Ustojí tuzemský a celosvětový cestovní ruch současnou pandemii? Týdeník Euro spouští čtvrtou online konferenci

Redakce Euro.cz,
Ustojí tuzemský a celosvětový cestovní ruch současnou pandemii? Týdeník Euro spouští čtvrtou online konferenci
Zdroj: Mladá fronta

Online konference Pandemie jako hrozba pro tuzemský a celosvětový cestovní ruch se uskuteční 18. června, od 13:00 do 15:00 h. Živý přenos konference bude vysílán na webu Euro.cz, na sociálních sítích Euro.cz, na speciální micrositě www.kola-ekonomiky.cz a na kanále Youtube.com. Diskuse bude také ke zhlédnutí na webu Mediaguru.cz, mediálního partnera konference.

V diskuzi vystoupí pověřená hlavní hygienička České republiky Jarmila Rážová, ředitelka Kongresového centra Praha Lenka Žlebková, ředitel CzechTourism Jan Herget, David Koppitz, náměstek pro řízení sekce regionálního rozvoje – Ministerstvo pro místní rozvoj, Tomáš Prouza, prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu, Viliam Sivek, předseda Fóra cestovního ruchu ČR, podnikatel a majitel hotelové společnosti Sivek Hotels, poradce ministryně pro MMR pro cestovní ruch a Martin Blažek, spoluzakladatel projektu Hero hotel.

Moderuje Michala Hergetová. Partnery speciálu jsou Kongresové centrum v Praze a Purum Kraft.

Témata konference

• Budoucnost cestování
• Cestovní ruch je na bodu mrazu – kdo a jak pomůže ho rozjet
• Incoming turismus – jak bude vypadat • Kongresová turistika

Konferenci sledujte na: https://youtu.be/P1tYGpk8khI

Plán dalších konferencí najdete na www.kola-ekonomiky.cz

Každá online konference je tematicky zaměřený speciál. Diskusní platforma bude probíhat pod webovým odkazem na Euro.cz, který může vzdáleně sledovat každý připojený host a uživatel.

Nová společná diskusní platforma týdeníku Euro bude reagovat na klíčová témata a aktuální situaci na trhu. Projekt online konferencí Jak znovu roztočit kola ekonomiky je prostorem pro komunikaci předních odborníků z důležitých segmentů. Další speciály budou věnovány problematice gastro (16. 7. 2020), kybernetické bezpečnosti (30. 7. 2020), retailu (13. 8. 2020) a automotive (7. 8. 2020). Témata jsou zacílena na byznysové čtenáře týdeníku Euro a uživatele webu Euro.cz.

Týdeník Euro tak rozšiřuje svoji nabídku konferencí o další formát. Projekty Euro TV Roundtable a Euro TV konference, která probíhá výhradně formou osobních setkání odborníků a hostů, zůstávají zachovány. Všechny záznamy diskusí pak budou ke zhlédnutí na webu Euro.cz.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze