TREND přináší pojištění nových rizik, asistenční služby a zjednodušené sjednání - Euro.cz

Přihlášení

TREND přináší pojištění nových rizik, asistenční služby a zjednodušené sjednání

,
TREND přináší pojištění nových rizik, asistenční služby a zjednodušené sjednání
Komerční sdělení

Velmi důležité je i v pojištění malých a středních podnikatelů (SME) správné nastavení jeho parametrů. „Rozhodně by se podnikatelé ani v této době neměli nechat unášet snahou ušetřit na pojistném za cenu omezení rozsahu pojistného krytí,“ upozorňuje na častou chybu ředitel Úseku pojištění majetku a odpovědnosti v Kooperativě Radek Starosta.

Řešením je nový TREND, srozumitelný a flexibilní produkt, který podnikatelům přináší komplexní pojistné řešení. Velkou výhodou je průvodce pojištěním, který umožní velmi dobře zanalyzovat potřeby podnikatele a správně nastavit parametry pojistné smlouvy, což prakticky eliminuje rizika plynoucí z nesprávně nastavených parametrů pojistné smlouvy.

Nově do něj Kooperativa zapracovala také řadu produktových vylepšení, rozšířila o krytí nových nebezpečí, asistenční služby a připravila jednoduché sjednání v Konsolidovaném nástroji získatele. Mezi nová rizika, která je nově možné v TRENDU pojistit, patří například zkáza zásob, pojištění nedokončené stavební výroby, či připojištění pro vodné stočné. Přibylo i připojištění asistenčních služeb a standardizovalo se pojištění soubor investic. Zjednodušilo se pak pojištění nemovitých objektů či souboru movitých věcí.

„Jako obrovskou výhodu vnímám, že je možné individualizovat podmínky dané pojistné smlouvy při zachování standardního rámce. Segment SME je velmi živý a je třeba prakticky ze dne na den reagovat na změny, které tržní prostředí přináší. Nový TREND nám toto elegantně umožní. Není nic, co by podnikatelům nevyřešil,“ je přesvědčen Radek Starosta.

TREND dlouhodobě oceňují nejen poradci a zákazníci, ale i odborná veřejnost. Pravidelně se umísťuje na předních pozicích v soutěžích o nejlepší podnikatelské pojištění a například v soutěži Zlatá koruna se stal produktem desetiletí.