TABLETY, SMARTPHONY A PROCESY. VYTVOŘTE SI POTŘEBNÉ APLIKACE!

Komerční sdělení

O nástupu chytrých mobilních zařízení, BYOD a aplikacích, které lze vytvořit za 30 minut a které nevyžadují hlubší technologické znalosti

Rozhovor s výkonným ředitelem Software602 Janem Petrem


V jednom komentáři jste nedávno zmínil, že by firmy mohly kupovat místo osobních počítačů tablety za zlomek ceny. Dokázala by vaše technologie opravdu přenést stávající programy do prostředí tabletů? Kterých zaměstnanců by se změna mohla týkat?

Tablety nikdy nenahradí osobní počítače pro programátory, designéry, účetní nebo spisovatele. Levnými tablety však bude možné vybavit i ty zaměstnance, kde by to dříve nebylo myslitelné. Na tabletech vznikají stejné elektronické doklady a data jako na počítači za 30 000 Kč. Ta data lze rovnou elektronicky zpracovávat. Koncept BYOD (přines si své vlastní zařízení) bude akcelerovat o letošních vánocích, kdy se hitem stanou levné tablety a smartphony do 100 dolarů. Pokud budu na tabletu číst knížku, prohlížet web, objednávat camp nebo letenku, tak proč bych na něm nemohl vyřídit dovolenku, zapsat a fotograficky zdokumentovat servisní zásah nebo vyplnit pracovní list?

Doporučujete firmám, aby si aplikace pro smartphony a tablety samy vytvářely. Je to reálné i tam, kde nemají velké IT zázemí a nemohou se věnovat speciálním technologiím?

Právě takovým firmám je naše nabídka určena. Poskytujeme totiž prostředí, ve kterém mohou vytvářet aplikace bez programování. Pracují v intuitivním režimu, myší přetahují prvky, vybírají z menu, nastavují parametry funkcí a podobně.

Příklady formulářových aplikací, jaké si můžete sami vytvořit, najdete na www.formsigner.eu

Mluví se o tom, že pomocí vašich technologií je možné vytvořit aplikaci pro smarthphone nebo tablet za 30 minut. To zní neuvěřitelně.

Pomocí našeho Software602 Designer lze skutečně za 30 minut vytvořit jednoduchou hybridní aplikaci, která umožňuje využít funkcí tabletů a smartphonů jako je fotoaparát/skener, pracovat s GPS souřadnicemi, NFC, QR kódy, elektronickým podpisem, přenášet soubory mezi aplikacemi a podobně. 30 minut od chvíle, kdy designer sedne k počítači, až po spuštění aplikace na MS Windows, Android nebo iOS.

Jak už jsem ale řekl, jedná se o hybridní aplikaci, ke které uživatel přistupuje z koncového zařízení, ale logika je umístěna na serveru. Naše technologie je určena především pro firmy.

CELÝ TEXT ROZHOVORU NAJDETE ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Babišov: 10 důvodů, proč ANO vyhrálo volby
Investujeme do podílových fondů
Jak získat hypotéku, nebo půjčku, kterou vám banka odmítá schválit
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Auta
Lotus Elise Cup 260 je další z řady britských specialit.…
Šéf VW Matthias Müller se obul do Tesly: „Vyhazují stovky milionů dolarů z okna“
Video: Podívejte se, jak Tatra zdolala jednu z nejvyšších uměle vytvořených překážek světa
Navrhují automobilky auta na míru bariérovým testům? Nový test IIHS ukázal, že spíše ne
Porsche 911 Carrera T má kratší manuální převodovku a nižší hmotnost
Technologie
Chrome 62 má častěji upozornit na nezabezpečené weby. Nějak to ale nefunguje
Samsung má hotový 8nm proces, poslední před EUV. Výroba může začít, zájem má Qualcomm
Jak ve Windows 10 Fall Creators Update odstraněním staré instalace systému ušetřit pár „giga“?
Photoshop se naučí nová kouzla. Chybějící obraz doplní díky umělé inteligenci
Vodafone reaguje na konkurenci. Za 599 Kč nabídne neomezený LTE internet na doma
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít