Stewardi/ky Student Agency se nafotili v plavkách

15. listopadu 2010, 11:33 - Profit, TZ
15. listopadu 2010, 11:33

V pondělí 22. listopadu začnou v havajském oděvu propagovat exotickou dovolenou přímo ve spojích Student Agency Express na trase Praha - Brno.

Foto: Student Agency

Dvě stevardky a stevard Student Agency, Lenka, Honza a Andrea, nafotili v pátek fotografie, na kterých si oblékli plavky a doplnili je květinovými věnci ve stylu havajské exotiky. Autorem fotografií je fotograf Jan Tůma. Ten je považován za jednoho z nejkreativnějších Čechů s fotoaparátem a je autorem mnoha fotografií známých celebrit – například modelek či finalistek soutěží krásy Miss.

Fotografie stevardů Student Agency v plážovém oděvu je součástí promo akce na exotickou dovolenou, která začíná příští pondělí 22. 11., kdy na lince Praha – Brno autobusů Student Agency Express bude palubní personál obsluhovat v havajském exotickém oděvu.

Student Agency provozuje na adrese www.dovolena.cz nejrychleji rostoucí prodejní portál zájezdů a dovolených v ČR. Ten nabízí nejširší nabídku zájezdů a dovolených v České republice a právě nyní nastává sezóna exotických dovolených, které by se pro Čechy v letošní zimě měly stát stejným trendem, jako v 90. letech dovolená na Mallorce. Ceny tisíce zájezdů do exotických zemí jsou na cenové úrovni nižší než 18 tisíc Kč.

Fotografie členů palubního personálu v plavkách je součástí propagace exotických zájezdů od dovolena.cz. V pondělí 22. 11. v 10.00 hodin bude na autobusovém nádraží představen autobus Student Agency s polepem těchto fotografií stevardů propagujících exotiku a současně bude zahájena samotná promo akce. Celkem 13 stevardek a 2 stevardi dobrovolníci budou na lince Praha – Brno celý týden obsluhovat cestující v havajském exotickém oděvu. Stevardky budou mít oblečeny třásňové havajské sukýnky, tričko s ramínky a na krku budou mít věnec z exotických květů. Stevardi pak budou oblečeni v šortkových plavkách a tílkovém tričku a na krku budou mít také věnec z exotických květů.

Původně jsme plánovali promo akci v exotických oděvech pouze na lince Praha – Brno. Nicméně postupně se ozývají zákazníci i z dalších linek – například Praha – Liberec s tím, abychom i na jejich linku vyslali naše stevardky a stevardy v exotickém oděvu,“ říká Eva Sedlmajerová, ředitelka dovolena.cz a dodává. „Budeme se snažit našim zákazníkům vyjít vstříc a realizovat naši promo akci i na vybraných dalších linkách.“ Každopádně na všech vnitrostátních linkách si palubní personál Student Agency oblékne na uniformu věnec z havajských květů a cestujícím bude rozdávat informační letáček společně s ochutnáním exotiky v podobě čokolády Margot.

Fotografie palubního personálu v plavkách budou využity ještě k dalším účelům. Vedle polepu autobusu a umístění fotografií na informační materiály a web, vydá Student Agency pro své zákazníky a partnery kalendář pro rok 2011, kde budou právě využity tyto fotografie ve spojení s destinacemi, kam autobusy Student Agency Express jezdí. Společnost se nechala inspirovat podobným kalendářem letecké společnosti Ryanair a ověřovala si, že o takový kalendář bude i mezi zákazníky Student Agency Express velký zájem. Výtěžek z prodeje kalendáře plánuje společnost věnovat na dobročinné účely.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Máté nízké příjmy? Do penze odejděte už v prosinci
Jak prověřit (nejen investiční) firmu, která se vám nezdá
Dlužíte na zdravotním pojištění? Co dělat? Ošetří vás lékař?
Jak se nenechat nachytat na internetu
Chcete hlasovat v českých volbách ze zahraničí? Tak si pospěšte!
Auta
Končí norská elektrická pohádka? Na těžké Tesly se má…
Sportovní Mazda s motorem Wankel? Problémem není technologie, ale byznys
Polestar dnes představí své první auto. Bude to čtyřválcové plug-in hybridní kupé
Komentář: Řídím rád, ale příchodu autonomního řízení se nemohu dočkat
Audi A7 Sportback nové generace se představí ve čtvrtek. Designem nepřekvapí
Technologie
Levnější smartphony budou zase o kus lepší. Díky Snapdragonu 636
Špičková výbava za hubičku. Archos Diamond Omega je nejlevnější mobil se Snapdragonem 835
Intel chystá kvantové počítače. S centrem QuTech vyrobili 17 qubitů na jednom čipu
Huawei Mate 10: první dojmy z nové řady inteligentních phabletů (video)
Nahotinky jako vědecký projekt. PornHub na třídění videí využije umělou inteligenci
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít