Starbucks pokračuje v expanzi a otevírá dvanáctou kavárnu v Praze

03. listopadu 2010, 16:39 - Hamřík Miloslav, TZ
03. listopadu 2010, 16:39

Společnost Starbucks Coffee a její joint venture partner AmRest Holdings SE tento týden otevírají svoji dvanáctou kavárnu v Praze, která představuje zcela nový koncept a design. Nová kavárna se nachází na Vítězném náměstí 2 v Praze 6 a je vůbec první kavárnou Starbucks v této čtvrti.

Foto: Starbucks

Design kavárny, který je tvořen kombinací dřeva, skla a oceli Starbucks představuje v Praze poprvé. Moderní styl kavárny se skvěle doplňuje s tradičními prvky kaváren Starbucks.

Designeři společnosti Starbucks si vzali k srdci závazek programu Starbucks Shared Planet a zahrnuli prvky odpovědného pěstování, pozitivního vztahu k životnímu prostředí a angažovanosti v komunitách do výsledného designu kavárny. Součástí designu jsou rovněž grafické motivy a scénické fotografie na stěnách. Ve druhém patře nechybí také knihovna a dlouhý stůl, u kterého si zákazníci mohou vychutnat například některou ze zapůjčených knih. Výsledkem všech použitých prvků je nenucená a uvolněná atmosféra místa s moderním a pohodlným nábytkem, jež z této kavárny tvoří tzv. “třetí místo“ neboli místo mezi domovem a prací.

Nová kavárna Starbucks v Praze, nabízí svým zákazníkům kompletní nabídku kávy, čaje a jídla, jež je doplněna o místní produkty. Dejvická kavárna byla zrekonstruována ve spolupráci s místními dodavateli a byly zde použity trvale udržitelné materiály. Zákazníci budou okouzleni novým vzhledem a také prostorností kavárny, která nabízí přes 70 míst k sezení. Stejně jako v ostatních kavárnách Starbucks, i tady bude pro hosty k dispozici bezplatné wifi připojení. Kavárna Starbucks v Dejvicích je druhou kavárnou otevřenou v tomto roce. V červenci tohoto roku byla otevřena kavárna Starbucks na Václavském náměstí 57.

Jsme šťastni nejen kvůli pokračující expanzi naší společnosti, ale také proto, že začínáme působit v nové čtvrti a komunitě. Těšíme se na setkání s našimi novými sousedy a na jejich uvítání v naší dvanácté kavárně. Doufáme, že i díky novému designu kavárny si milovníci naší kávy budou moci lépe vychutnat svůj šálek kávy.“ říká Vladan Armus, Brand President společnosti Starbucks pro region střední a východní Evropy.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Chcete mít jako živnostník slušný důchod?
Rozhovor se zakladatelem Trip.market aneb jak si sestavit dovolenou podle vlastních představ
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Práce pro více zaměstnavatelů během roku 2017 a daně
Auta
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být…
Srážka se zvěří hrozí nejen na podzim. Co v takovém případě dělat?
Automobilce Mini došla trpělivost. Na Dakar pošle auta s pohonem 4×4 i zadokolky
Je pohon na LPG ohrožený druh? Originálních aut na plyn už moc nekoupíte
Škoda představuje model Ke Luoke. Je to prodloužený Karoq pro Čínu
Technologie
Herní počítač pod stromeček II: levná sestava do 20 tisíc [Vánoce 2017]
T-Mobile se skamarádil s Netflixem. Ale nejde o to, na co myslíte…
Tržní podíly výrobců grafik v Q3 2017: Nvidia vylétla nahoru, získává tržní podíl
Vyšel Vivaldi 1.13. Vylepšuje stahování a práci desítkami listů
Transcend RDC2: multifunkční čtečka karet pro smartphony (vyzkoušeno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít