SPOLEČNOST GTL OTEVŘELA NOVÉ LOGISTICKÉ CENTRUM V NEHVIZDECH - Euro.cz

Přihlášení

SPOLEČNOST GTL OTEVŘELA NOVÉ LOGISTICKÉ CENTRUM V NEHVIZDECH

, Pohunková Jana,
SPOLEČNOST GTL OTEVŘELA NOVÉ LOGISTICKÉ CENTRUM V NEHVIZDECH
Zdroj: GTL
Komerční sdělení

U příležitosti 25. výročí zahájení své činnosti otevřela logistická společnost GTL dne 3. dubna 2018 nové sídlo firmy v Nehvizdech u Prahy. Na novou adresu se přesunula celá firma i její klíčoví partneři pro Českou republiku.

„Celý náš logistický areál má rozlohu 19 000 m2 a budova o ploše 8 000 m2 se po právu řadí mezi moderní logistické stavby, kde zákazník najde komplexní logistický servis s přidanou hodnotou. Ačkoli splňuje náš areál nejpřísnější bezpečnostní kritéria a je moderně vybaven, zůstal zde dostatek prostoru pro to, aby se nejednalo pouze o uniformní halu, ale aby do projektu byly plně přeneseny naše konkurenční výhody, na které jsou u nás zákazníci zvyklí. Chtěli jsme také, aby se zde našim zaměstnancům dobře pracovalo.“, říká o projektu Alexandros Koranis, CEO.

Dne 10. května uspořádala společnost slavnostní otevření centra pro své zaměstnance, kde vedení firmy u příležitosti tohoto významného milníku v historii firmy představilo novou vizi do roku 2023. V létě plánuje firma uspořádat větší akci, resp. oslavu pro své zákazníky i zaměstnance s živou hudbou, řeckým jídlem a pitím i atrakcemi pro děti.

Nové sídlo společnosti disponuje moderními skladovými prostory s výměrou 7 800 m2, 16 rampami a novým systémem pro čtení QR kódů. Část skladu je využívána pro cross-dock, část pro dlouhodobé skladování a služby s přidanou hodnotou. Logistické centrum má rovněž nové moderně vybavené kanceláře o rozloze přes 1 800 m2. Centrum bylo dokončeno v rekordním čase, stěhování kanceláří a skladu proběhlo pouhých 10 měsíců od prvního kopnutí do země, resp. 19 měsíců od podepsání smlouvy o koupi pozemků.

„V minulých letech jsme používali dovětek Fair Play Logistics, kterým jsme se chtěli odlišit a zdůraznit naši filozofii. V blízké době mimo uvedené motto začneme používat, a to s důrazem, nové motto Five Star Services. Tam se totiž chceme posunout i díky novému logistickému areálu a celému zázemí.“ doplňuje Alexandros Koranis.