Společnost DHL Express letos slaví 30 let v České republice - Euro.cz

Přihlášení

Společnost DHL Express letos slaví 30 let v České republice

, .,
Společnost DHL Express letos slaví 30 let v České republice
Zdroj: Pavel Danyi
Komerční sdělení

Rychlost, bezpečnost, léty prověřená kvalita – posílejte nyní s DHL i Vy. Spolehlivá a osvědčená společnost s 30letou tradicí na českém trhu se může stát i Vaším partnerem na cestě k mezinárodním obchodním úspěchům Vaší firmy. Následující řádky Vám přiblíží společnost DHL Express i důvody, proč je právě ona jedničkou na trhu.

 Logo DHL

Psal se rok 1986, když i tehdejší Československo konečně dostalo možnost využívat expresní mezinárodní přepravu. Jako původně americká firma, začala DHL Express působit v tehdejším Československu pod hlavičkou společnosti Čechofracht. Jen několik měsíců po sametové revoluci se DHL osamostatnila a hrdě vystavila své tehdy červeno-bílé logo DHL. Ve svých začátcích byla první mezinárodní expresní službou na českém i slovenském trhu a v podstatě seznamovala české firmy s pro ně zcela novým logistickým produktem – mezinárodní kurýrní službou.

Stejně jako v jiných zemích i v České republice investovala DHL už od samého počátku do potřebných inovací a neustále tak zlepšovala poskytované služby. Milníkem v historii DHL se pak stala akvizice společnosti ze strany Deutsche Post, která byla završena v roce 2002. Změnilo se i samotné logo firmy a získalo svou dnes již známou červeno-žlutou podobu. Kurýři vyměnili původní formany za moderní vozy Volkswagen a Mercedes a díky tomu podstatně zvýšili kapacitu a zrychlili doručení přepravovaných zásilek. Investice plynuly zejména do provozních kapacit, ale i do oblasti e-commerce. Drtivá většina zásilek se dnes odbavuje elektronicky, papírový nákladový list je výjimkou a v dohledné době zmizí zcela.

Pro společnost DHL byli, jsou a vždy budou klienti a jejich potřeby na prvním místě a je to i ta pravá hnací síla, která podněcuje neustále inovace a vylepšování poskytovaných služeb. „Vždyť jsou to právě zákazníci a jejich stále rostoucí požadavky, co nás posouvá neustále dopředu,“ říká Luděk Drnec, obchodní ředitel DHL Express pro Českou republiku a Centrální Evropu. „Budoucnost naší společnosti a její úspěch však závisí nejen na našich zákaznících, ale především na našich zaměstnancích, protože jsou to právě oni, kdo plní v barvách DHL ta nejdůležitější přání našich zákazníků,“ dodává Luděk Drnec. Od počátků DHL Express posouvají DHL dál a svým nadšením a profesionalitou získávají důvěru dalších klientů. Po celou dobu svého působení se společnost celosvětově snaží přinášet řešení pro své zákazníky, přizpůsobovat se jejich logistickým potřebám a být jim stále na blízku. „Být největší společností nabízející služby expresní přepravy, být jedničkou na trhu, být první volbou pro zákazníky, to je náš společný a hlavní cíl,“ doplňuje Ian Wilson, generální ředitel DHL Express pro ČR a CEU.

Neváhejte kontaktovat DHL zákaznickou linku, a to telefonicky na čísle 840 103 000 nebo 220 300 111. Využít také můžete emailovou adresu infolinka@dhl.com. Specialisté Vám pomohou vybrat ten nejvhodnější produkt pro řešení Vašich logistických potřeb a nabídnou Vám kvalitní služby DHL Express, které umožní rychlou a bezpečnou přepravu Vašich zásilek napříč ČR i bezproblémový kontakt se zahraničím. Více informací na www.dhl.cz.