Společnost 51-52

12. prosince 2011, 11:55 - Naděžda Kubalíková
12. prosince 2011, 11:55

Společnost

Červa Export Import Ples pro zákazníky Společnost Červa Export Import, jež působí v oblasti pracovních oděvů a prostředků osobní ochrany, uspořádala ples při příležitosti 20. výročí založení společnosti. Na pražském Žofíně se sešlo více než 700 zákazníků firmy. Na snímku zleva výkonný ředitel firmy Červa Miroslav Rous, Vladimir Golovněv, prezident společnosti Vostok, Sergey Shiryaev, generální ředitel Vostoku, Vladimír Chára, ředitel nákupu, Albert Gilyaev, generální ředitel, Tomáš Míka, ředitel logistiky, Miroslav Pivrnec, ředitel finančního oddělení, a Petr Horák, ředitel obchodu, všichni ze společnosti Červa.

LBBW Bank Mladí umělci vystavují v bance Až do šestého ledna potrvá v prostorách pobočky LBBW Bank v Praze na Andělu výstava kreseb mladých umělců z Německé školy v Praze. Záštitu nad vernisáží převzal kulturní odbor městské části Praha 5. Zúčastnili se jí jak zástupci školy, banky a zastupitelstva Prahy 5, tak žáci se svými rodiči a klienti banky. Nechyběli mezi nimi ani Daniela Faude, zástupkyně ředitelky Německé školy v Praze, a ředitel divize Individuálního bankovnictví LBBW Bank Pavel Šuranský.

Clarion Hotel Setkání s neziskovkou V Clarion Hotelu Prague Old Town se uskutečnilo setkání členů a spolupracovníků neziskové organizace Chance 4 Children. Ředitel hotelu Jakub Trapek při této příležitosti převzal od představitelů neziskovky certifikát jako výraz poděkování. Na snímku zleva spoluzakladatel Chance 4 Children J. Rafal Wojas, předseda a zakladatel Manfred Franke, Alena Zdvihalová, jež v organizaci zodpovídá za marketing a fundraising, a Jakub Trapek.

Huawei Ocenění za dynamický růst Zástupce generálního ředitele pro vnější vztahy Huawei Technologies Czech Zbyněk Pardubský (vlevo) převzal na Pražském hradě v rámci galavečera u příležitosti vyhlášení vítězů soutěže Českých 100 nejlepších ocenění v kategorii Dynamický růst. Ocenění mu předal první náměstek ministra financí České republiky Ladislav Minčič. Soutěž pořádal Comenius, evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci.

Kinstellar Předvánoční právnická tradice Tradiční předvánoční setkání s klienty a přáteli připravila mezinárodní advokátní kancelář Kinstellar již potřetí v prostorách restaurace Bílkova 13. Na snímku se zdraví Petr Brávek z České spořitelny a Přemysl Hanzelka z ČSOB, v pozadí je Kamil Blažek, partner firmy Kinstellar.

ČSOB Večírek pro novináře Tradiční večírek pro novináře a mediální partnery uspořádala 1. prosince Československá obchodní banka jako každoročně v belgické restauraci Les Moules. Večer svou přítomností zaštítil člen představenstva jedné z největších českých bank Petr Hutla.

Dolce & Gabbana Sportovci se sešli v Pařížské V pražském butiku Dolce & Gabbana v Pařížské ulici se 5. prosince konal slavnostní koktejl u příležitosti křtu knihy a zahájení výstavy Milan Fashion Soccer Players Portraits. Akce proběhla v předvečer zápasu Viktoria Plzeň s AC Milan a účastnili se jí i fotbalisté milánského klubu Luca Antonini (první zleva) a Kevin Prince Boateng (druhý zprava). Společnost Dolce & Gabbana je již šest let jedním z hlavních sponzorů fotbalového klubu AC Milan. Na koktej se dostavili i hokejisté Petr Nedvěd (druhý zleva) a Martin Ručinský (první zprava). Uprostřed na snímku Lenka Vejvalková.

Benefiční aukce Dražba darů nevidomých sochařek Benefiční aukce soch nevidomých sochařek II, pořádaná občanským sdružením Women in the Arts a nadačním fondem Mathilda, se konala v úterý 29. listopadu ve Velkopřevorství pražském. Sochy do aukce již podruhé věnovaly nevidomé sochařky. Výtěžek aukce ve výši 100 tisíc korun bude věnován na výcvik vodicích psů pro nevidomé a na podporu mladých umělkyň. Na snímku Marianna Machalová-Jánošíková, autorka sochy Symbióza, která se vydražila za 27 tisíc korun. Moderátorkou aukce byla Helena Leisztner Kroftová, zakládající členka občanského sdružení Women in the Arts.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Práce pro více zaměstnavatelů během roku 2017 a daně
Povinné ručení? Nejlevnější není vždy nejlepší
Chcete si přivydělat? Staňte se členem volební komise
Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Ve 3 z 14 krajů ano
Vyplatí se fixovat si letos cenu elektřiny?
Auta
Subaru Impreza páté generace dorazila do ČR. Je to vážně…
Aston Martin V8 Vantage změnil tvář i motor. Je přeplňovaný a dodává ho Mercedes
Nejvlasatější auto světa na sobě vozí 100 kg lidských vlasů za dva miliony korun
Ekologův koutek: Volvo PV544 dostalo motor z tanku. A vypadá brutálně
BMW dá dvě turba na základní dieselový čtyřválec 18d a 20d. Pomůže to spotřebě
Technologie
Další devadesátková hra zdarma. Stáhněte si akci MDK
AMD brzo vydá nové procesory, podpora už je v BIOSech. APU Raven Ridge možná v lednu?
10 tipů na nejlepší tablety pro práci i zábavu [Vánoce 2017]
ASLR je vinou chyby ve Windows 8/10 méně funkční než ve starším Windows 7
Intel chce z počítačů odstranit podporu legacy BIOSu, znefunkční to staré OS a hardware
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít