Společnost 51

15. prosince 2010, 13:10 - Naděžda Kubalíková
15. prosince 2010, 13:10

Společnost

Bankéři v Bubenči. V bývalé čistírně odpadních vod a dnešním Ekotechnickém muzeu v Praze-Bubenči se uskutečnil vánoční večírek zaměstnanců Hypoteční banky. Účastnilo se jej téměř 80 procent zaměstnanců banky ze všech koutů republiky. Na snímku zleva Jan Sadil (generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky), Petr Hutla (člen představenstva a vrchní ředitel ČSOB) a viceprezident ČSA Philippe Moreels (bývalý člen představenstva a vrchní ředitel ČSOB).

Deváté narozeniny. Salon Petra Měchurová oslavil své 9. narozeniny v novém designu a rozšířeném prostoru v Králodvorské ulici v Praze 1. Slavnostní pásku přestřihli tři významní hosté a zároveň pravidelní klienti salonu Anna K a manželé Gottovi.

Kupka na golfu. Sobotní večer 24. listopadu byl v krkonošském designovém hotelu Grund Resort Golf & Ski pro několik šťastlivců významným uměleckým zážitkem. Pouhých pár hodin tu bylo k vidění několik unikátních děl východočeského rodáka Františka Kupky. Na snímku galerista Zdeněk Sklenář, návrhářka a malířka Blanka Matragi a Jiří Grund ml.

Společenské setkání. V Hotelu Carlo IV, v historickém paláci bývalé Hypoteční banky království českého, uspořádala setkání pro své klienty a obchodní partnery LBBW Bank. Hosty přivítal Gernot Daumann, generální ředitel a předseda představenstva banky. Při této příležitosti předala LBBW Bank asociaci APLA šek v hodnotě 300 000 Kč.

Turecká cesta do EU. Úřad vlády České republiky uspořádal konferenci Turecká cesta do EU – začátek konce, nebo konec začátků? Úvodní slovo pronesl pověřený vrchní ředitel Sekce pro evropské záležitosti Úřadu vlády ČR Vojtěch Belling (vlevo). Příspěvek přednesli i člen Evropské komise pro oblast rozšíření a politiku sousedství Štefan Füle (vpravo) či J. E. Koray Targay, velvyslanec Turecké republiky v České republice.

Telekomunikační přípitek. Dial Telecom, přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, posílil o firemní a velkoobchodní zákazníky sesterské společnosti Volný. V sídle společnosti Dial Telecom oficiálně přivítali nové kolegy Zdeněk Sivek, předseda představenstva Dial Telecom, a Aleš Zeman, předseda představenstva společnosti Volný.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Volby 2017: kde volit, aneb jak najít volební místnost
Auta
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto,…
Kam se poděl Natural 95 a běžná nafta? Nikam, teď se značí E5 a B7
Kolik může stát Škoda Karoq „v plné palbě“? Klidně přes milion
Jaguar zvažuje nástupce modelu XK. Použil by upravenou platformu z F-Typu
Volkswagen chce závodit s elektrickým prototypem. Zřejmě zkusí Pikes Peak
Technologie
Tip: Jak odložit instalaci Windows 10 Fall Creators Update na pozdější dobu?
HP představilo pracovní konvertibilní tablet pro lidi pracující s nástroji firmy Adobe
Levněji to ještě nebylo. Office 365 na celý rok jen za 599 Kč
Až do soboty zdarma. Stáhněte si tahovou strategii Civilization III
Jdete zítra volit? Liftago, SmileCar a Rekola vás k urně svezou zadarmo
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít