Společnost 4

17. ledna 2012, 13:30 - Naděžda Kubalíková
17. ledna 2012, 13:30

Společnost

APPN Tichý svět 2012 V prostředí nedávno otevřené Tiché kavárny, první kavárny s neslyšící obsluhou v Praze, byl pod záštitou herečky Kláry Issové a za účasti jejích kolegyň Jany Plodkové, Evy Kodešové a Kristýny Fuitové slavnostně pokřtěn kalendář Tichý svět 2012. Na snímku zleva fotograf kalendáře Tomáš Beran, Jana Jähnke z firmy Raiffeisen – Leasing Real Estate, která kalendář sponzorovala, Klára Issová, Jiří Mašláň, neslyšící moderátor akce, a Marie Horáková, ředitelka Tiché kavárny a občanského sdružení APPN, jež neslyšícím pomáhá.

ČSOB Private Banking Novoroční tradice Na Pražském hradě se v prostorách Španělského sálu konal tradiční Novoroční koncert ČSOB Private Banking. Za doprovodu Talichova komorního orchestru vystoupili čínská sopranistka Lily Zhang a sólista Metropolitní opery, americký barytonista Richard Zeller. Zleva Tomáš Klápště, výkonný ředitel společnosti Patria Finance a ředitel Patria Corporate Finance, Marek Ditz, vrchní ředitel segmentu Korporátní a institucionální bankovnictví ČSOB, Martin Kosobud, výkonný ředitel segmentu Privátní bankovnictví ČSOB, prezident Václav Klaus, Petr Hutla, vrchní ředitel a člen představenstva ČSOB, a Jan Talich, zakladatel a umělecký ředitel Talichova komorního orchestru.

Hotely Hilton Charitativní koncert Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town uspořádaly pro hotelové hosty a obchodní partnery každoroční Vánoční charitativní koncert. Tato akce se konala v hotelu Hilton Prague již popatnácté a popáté ji pořádaly oba pražské hotely Hilton. Výtěžek z charitativních kampaní v hotelech je věnován Nadaci Terezy Maxové dětem. Na snímku zleva Lenka Pisková, marketing & PR managerka pražských hotelů Hilton, Terezie Sverdlinová, ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem, a Claudia Specking, manželka generálního ředitele pražských hotelů Hilton Michaela Speckinga.

Auto Palace Otevření nového showroomu Skupina Auto Palace se stala autorizovaným dealerem značky Opel v Česku. U příležitosti slavnostního otevření nového showroomu Opel v prodejním centru Auto Palace Spořilov připravila pro své zákazníky soutěž o nový automobil. Zařazen byl do ní každý, kdo si v období od 14. listopadu do 21. prosince 2011 koupil v centru Auto Palace Spořilov vůz a zároveň odpověděl na soutěžní otázku. Nejlépe odpověděla a nový vůz Opel Corsa převzala Alena Svobodová (na snímku).

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
Velký přehled: Kdo vlastní naše pojišťovny?
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít