Společnost 2

02. ledna 2012, 18:28 - Naděžda Kubalíková
02. ledna 2012, 18:28

Společnost

Porsche Slavnostní představení nového vozu Nová generace vozu Porsche 911 Carrera se představila českým zákazníkům. Přes čtyři sta zájemců, kteří zavítali do Porsche Centra Praha na Proseku, sledovalo odhalení vozu při unikátní videomappingové show, speciálně připravené pro tuto akci. Pozornost návštěvníků poutala nejen nová 911, ale i populární zpěvačka Lucie Bílá. Na snímku David Dušek, generální ředitel společnosti STES, manažer české fotbalové reprezentace Vladimír Šmicer a Anna Gruberová, communications & Porsche Importer director.

RPG Real Estate Mezinárodní škola získala nové prostory Studenti z 1st International School of Ostrava (ISO) dostali v prosinci krásný dárek – nové prostory. Nové působiště našla škola v hlavní budově realitní skupiny RPG Real Estate v Gregorově ulici v centru Ostravy. Nechybí v něm knihovna, laboratoře a další odborné učebny ani oddechové zóny. Školu nyní navštěvuje více než 270 žáků a od příštího roku plánuje další navýšení. Otevření nové školy se mimo jiné zúčastnili (zleva) primátor Ostravy Petr Kajnar, jeho náměstek Martin Štěpánek, ředitel gymnázia Jan Petrus a Tony Aksich, generální ředitel realitní skupiny RPG Real Estate.

AK Schönherr Od daru až k úplatku V polovině prosince uspořádala pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře Schönherr další z řady pracovních snídaní. Na programu byly zejména otázky související s poskytnutím darů obchodním partnerům a veřejným činitelům z hlediska trestního práva a práva nekalé soutěže. Akce se zúčastnilo více než 30 zástupců průmyslových podniků, obchodních společností, finančních institucí a státních podniků. Mezi přednášejícími byli (zleva) advokáti pražské pobočky Martin Nedelka a Martin Grácz či Klara Jaroš z vídeňské pobočky Schönherr.

RWE Transgas Klub finančních ředitelů a olympiáda Loňský program setkání členů Klubu finančních ředitelů uzavřel ve středu 7. prosince v prostorách Aureole Fusion Restaurant & Lounge vánoční společenský večer, jehož partnerem byla již tradičně společnost RWE Transgas. Diskutovalo se především o nadcházejících letních olympijských hrách, ale také o financování českého sportu a jeho dalších perspektivách. Na snímku zleva Dean Brabec, managing director CEE společnosti Arthur D. Little a prezident Klubu finančních ředitelů, Martin Chalupský, head of PR & press services RWE Transgas, Jiří Kejval, místopředseda Českého olympijského výboru, a Martin Herrmann, generální ředitel RWE Transgas.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Přímá volba prezidenta ČR
Z e-shopu přivezli rozbité zboží?
4 nejznámější kryptoměnové burzy současnosti
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Auta
I myslivci mají své sny. Bentley představuje lovecké…
Tesla Roadster: Z 0 na 100 za 1,9 s a z 8000 dolarů na 0 za minutu (komentář)
Volvo oficiálně odstartovalo výrobu svého historicky prvního malého crossoveru
Mercedes-Benz třídy A dostane nový interiér. Změnilo se toho hodně
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být levnější, ale velmi přesný
Technologie
Edge se právě naučil automaticky vyplňovat formuláře [Windows Insider]
DVB-T2 bude od příštího týdne pro 94 % domácností. Přibude i nová stanice
Tip: Lidl prodává nejlevnější kabel Lightning MFI pro iPhone a iPad
VR brýle Windows Mixed Reality dostaly podporu SteamVR. Získají katalog až 2000 her
Hodinky Misfit Command jsou trochu chytré a vydrží nabité celý rok
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít