Soutěž o hodnotné ceny v Novém Profitu

01. března 2011, 02:26 - Profit
01. března 2011, 02:26

Patříte k těm, kteří si kupují pravidelně týdeník Nový Profit? Pokud ne, tak byste možná měli začít, protože Profit přináší skvělou možnost vyhrát jeden z mobilních telefonů! Vyhrát můžete ale i předplatné na příští rok!

Foto: LG

Výherce navigace TomTom XXL 1.kolo: probíhá Výherce navigace TomTom Urban Driver 1.kolo: M. Hovorka, Praha, správná odpověď byla A (papírová padesátikoruna) Výherci: flashdisk Kingston Data Traveller VP

1.kolo: P. Bartoš, Tábor, správná odpověď byla A (12) 2.kolo: K. Svoboda, Plzeň, správná odpověď byla A (firemní flotily)

3.kolo: I. Březina, Mikulov, správná odpověď byla C (Eduard Janota)

Výherci: reproduktor Logitech Z305 1.kolo: A. Bednářová, Praha, správná odpověď byla B (Japonsko)

2.kolo: L. Dvořák, Krumlov, správná odpověď byla B (1349 Kč) 3.kolo: M. Žaludová, Teplice, správná odpověď byla C (2200Kč) Výherci: flashdisk Kingston 64 GB

1.kolo: V. Kovář, Praha, správná odpověď byla B (obálky týdeníku Profit) Výherci: Logitech MX Anywhere

1.kolo: D.Ondráš, Jičín, správná odpověď byla B (umí snímat pohyb na skle) 2.kolo: G. Svobodná, České Budějovice, správná odpověď byla C (fit styl)

3.kolo: I. Král, Ostrava, správná odpověď byla A (tři)

Výherci: LG P500

1.kolo: výherce nebyl určen, správná odpověď byla A (prosincové číslo českého Exportu bylo věnováno Polsku) 2.kolo: P. Matějka, Brno, správná odpověď byla C (fanouškovskou stránku má Profit na Facebooku) 3.kolo: M. Pavelka, Hradec Králové, správná odpověď byla A (časopisu šéfuje Tomáš Vyšohlíd) Výherci: LG Optimus 1. kolo: výherce nebyl určen, správná odpověď byla B (Profit začal vycházet v roce 1990) 2. kolo: výherce nebyl určen, správná odpověď byla C (první dvě čísla od sebe dělil přesně měsíc, později Profit vycházel jako týdeník)

3. kolo: M. Kohout, Pardubice, správná odpověď byla A (první číslo Profitu mělo formát A3) 4. kolo: I. Březinová, Praha, správná odpověď byla C (součástí webu Profit.cz je i server skoleni-konference.cz) 5. kolo: M. Valta, Příbram, správná odpověď byla C (součástí časopisu Profit je měsíčník Český export) Upozorňujeme na změnu pravidel, nyní je možné zaslat maximálně 3 soutěžní SMS. Pravidla soutěže nejsou nikterak složitá. V každém čísle naleznete jednu jednoduchou otázku, na kterou budete moci odpovědět pomocí možností A, B nebo C. Ten kdo bude mít to štěstí a pošle stou správnou SMS, má výhru doma! Navíc každá doručená 50. sms obdrží předplatné na příští rok! Pravidla soutěže - Soutěž o cenu

1. Organizátor

Společnost Stanford, a.s. se sídlem na adrese Francouzská 94, Praha 10, 101 00, IČ: 257 98 031 zapsaná v OR, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6117 (dále jen „Organizátor“) pořádá hlasování s názvem „Soutěž o mobilní telefon“ (dále jen „Soutěž“). Organizátor je zároveň zpracovatelem osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“).

2. Pojmy

Výhra – laserová myš MX Anywhere.

Doba trvání soutěže – 31.01. 2011-03.01.2011. Jednotlivé kolo soutěže začíná vždy v pondělí a ukončeno je ve čtvrtek ve 23:59.

Soutěžní hlas – 1 sms zpráva určená telefonním číslem hlasujícího.

Hlas vzniká:

Zasláním SMS ve tvaru „SOUTEZ LOGITECH, správná odpověď (A,B,C), JMENO, PRIJMENI, ADRESA“. Veškeré SMS zprávy musí být zasílány na telefonní číslo 739 523 464. Číslo je společné pro všechny mobilní operátory. Cena jedné SMS se odvíjí od tarifu operátora.

Způsob a podmínky účasti v soutěži.

Hry se může zúčastnit každá fyzická osoba, která odešle dle pravidel této soutěže v průběhu doby trvání hry soutěžní hlas v platném tvaru a tyto informace budou doručeny do SMS centra. Organizátor nenese odpovědnost v případě vyšší moci nebo v případě, že některý z operátorů mobilní sítě nebo poskytovatelů internetového propojení z jakéhokoli důvodu, zejména z důvodu přetížení své sítě, uzavře přístup pro přijímání soutěžních hlasů před koncem doby trvání hry dle těchto pravidel, a proto pro účastníky využívající jeho služeb skončí možnost účasti v soutěži tímto okamžikem.

Každý účastník může do hry zaslat maximálně 3 soutěžní SMS.

Hry se nemohou účastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi soutěže, jakož i k dalším společnostem zapojeným do hry, anebo jsou k takovým osobám ve vztahu osob blízkých. Účastníci se hry účastní s vědomím, že nemohou požadovat výhry v celkovém rozsahu ani v jednotlivých případech ve vyšší hodnotě nebo ve větším množství, než jaké určí organizátor, ani nejsou oprávněni požadovat na místo výher peněžité plnění.

V případě, že se výhercem stane osoba mladší 18 let, je povinna dostavit se k převzetí Výhry se svým zákonným zástupcem.

Výhry nelze vymáhat soudní cestou.

Způsob určení výherce

1) vítězná SMS se určuje ze všech platných SMS zpráv doručených do SMS centra během doby trvání soutěže. SMS zprávy jsou seřazeny dle času přijetí SMS centrem a každé doručené SMS je přiřazeno unikátní pořadové číslo,

2) Vítěznou SMS Hlavní výhry je v pořadí 100. SMS počítaná od první platné SMS přijaté SMS centrem.

3) V případě, že počet doručených SMS zpráv do SMS centra během doby trvání soutěže bude nižší než 100, tak výhra propadá organizátorovi.

4) Účastník, který odeslal vítěznou SMS bude kontaktován pověřenou osobou organizátora, a to na čísle, z nějž byla vítězná SMS odeslána. Bude-li tímto účastníkem odeslání vítězné SMS potvrzeno, stává se výhercem výhry.

5) Výherci budou po ukončení aktuálního kola hry kontaktováni organizátorem a budou vyzváni k převzetí výhry.

6) V případě, že si výherce nepřevezme výhru vždy do 1 kalendářního měsíce ode dne, kdy byl k jejímu převzetí vyzván, propadá výhra organizátorovi.

7) V případě, že bude více osob uplatňovat své právo na výhru, použije se pro určení oprávněného výherce telefonní číslo, ze kterého byla odeslána vítězná SMS zpráva. V případě, že toto rozlišení nebude dostačující, bude výhra předána tomu, kdo organizátorovi předloží SIM kartu, ze které byla odeslána vítězná SMS.

Zpracování informací

Odesláním soutěžního hlasu do hry dle těchto pravidel každý účastník schvaluje tato pravidla a instrukce, které jsou uvedeny na všech herních dokumentech, a přistupuje k nim. Odesláním soutěžního hlasu do hry vyslovuje každý účastník svůj souhlas s použitím jeho registračních údajů pro účely hry a další marketingové účely organizátora (včetně zasílání informačních SMS soutěžícím) , a to na dobu dvou let od začátku konání hry. Účastí ve hře každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona tj. zejména s tím, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že má právo k přístupu k těmto údajům, jakož i se všemi dalšími právy vyplývajícími z ustanovení §11 a §21 zákona. Účastník dává odesláním soutěžního hlasu do hry souhlas se zpracováním osobních údajů spolu s číslem mobilního telefonu, kterým identifikoval soutěžní hlas pro hru, též za účelem prověření jeho platné účasti ve hře a předání výhry. Výherce má právo svůj souhlas odvolat, a to formou dopisu zaslaného na adresu sídla organizátora. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení organizátorovi a má za následek ztrátu nároku na výhru, stane-li se tak před jejím převzetím.

Všeobecné podmínky

Vstupem do hry se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla. Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky či pravidla této hry, případně akci zastavit, přerušit či odložit. Tato oficiální pravidla jsou k dispozici v sídle organizátora.

Organizátor si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit hru či změnit tato oficiální pravidla, s výjimkou změn, které by mohly mít vliv na rovné postavení účastníků hry.

Organizátor si vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace nastalé v průběhu hry.

Organizátor si vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace nastalé v průběhu soutěže.

Výherci budou zveřejněni na internetových stránkách http://www.profit.cz/soutez.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Chcete mít jako živnostník slušný důchod?
Rozhovor se zakladatelem Trip.market aneb jak si sestavit dovolenou podle vlastních představ
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Práce pro více zaměstnavatelů během roku 2017 a daně
Auta
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být…
Srážka se zvěří hrozí nejen na podzim. Co v takovém případě dělat?
Automobilce Mini došla trpělivost. Na Dakar pošle auta s pohonem 4×4 i zadokolky
Je pohon na LPG ohrožený druh? Originálních aut na plyn už moc nekoupíte
Škoda představuje model Ke Luoke. Je to prodloužený Karoq pro Čínu
Technologie
Vyšel Vivaldi 1.13. Vylepšuje stahování a práci desítkami listů
Transcend RDC2: multifunkční čtečka karet pro smartphony (vyzkoušeno)
Messenger už nebude tak brutálně masakrovat fotky. Novým limitem je 4k
4K, HDR a 5× větší úhlopříčka, než má vaše televize. Nový projektor od BenQ stojí jen 40 000 Kč
Panelové prostředí pro aplikace ve Windows žije. Možná si ho brzy osaháme
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít