Slavia má novou posilu. Oficiálním automobilovým partnerem je Emil Frey Select - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Slavia má novou posilu. Oficiálním automobilovým partnerem je Emil Frey Select

, vhz,
Slavia má novou posilu. Oficiálním automobilovým partnerem je Emil Frey Select
Zdroj: archiv

Švýcarská rodinná firma Emil Frey je největším distributorem vozů v Evropě. SK Slavia Praha je nejstarším českým klubem a bezpochyby jedním z nejvýznamnějších. Tito dva giganti se dohodli na partnerství, které vzbuzuje pozornost jak v automobilovém tak ve fotbalovém světě. Podnětem k jeho vzniku byl Emil Frey Select – program certifikovaných ojetých vozů se zárukou, pro který švýcarská firma zvolila Českou republiku jako pilotní zemi.

Emil Frey Select byl v ČR spuštěn letos v březnu. Těží ze vstupního kapitálu v podobě obchodní síly skupiny Emil Frey a z téměř stoleté historie, během níž si firma vybudovala renomé a získala důvěru zákazníků. Pro úspěšný a rychlý rozvoj podnikání je však třeba i všeobecné povědomí o programu a jeho produktech, a toho se nedávno zrozenému projektu Emil Frey Select zatím nedostává. Řešením je vhodný partner schopný zajistit rozsáhlou propagaci programu. Fotbalový klub SK Slavia Praha se v tomto směru ukázal jako ideální protějšek. V jeho prospěch hovoří jeho 120letá historie, tradice a zejména obrovská fanouškovská základna.

Olivier Parry, Country manažer skupiny Emil Frey pro střední Evropu, si od partnerství slibuje urychlení rozvoje aktivity Emil Frey Select: „Věřím, že nám dohoda o spolupráci s SK Slavia Praha pomůže dosáhnout našeho cíle: stát se do roku 2020 referencí na trhu ojetých vozů v ČR, zejména pak kvalitou našich produktů a služeb.“

Stejně jako pro firmu Emil Frey, i pro SK Slavia Praha bylo partnerství obchodní příležitostí, jak řekl Martin Krob, generální ředitel fotbalového klubu SK Slavia Praha: „Vzhledem k vysokým nárokům, které jsou v našem prostředí kladeny na mobilitu, jsme hledali silného automobilového partnera, který by byl schopný zajistit svou širokou nabídkou vozového parku maximální komfort a současně splnit veškeré potřeby sportovního klubu.“

Vkladem firmy Emil Frey je zapůjčení 23 vozů z programu Emil Frey Select, které bude mít SK Slavia Praha k užívání. SK Slavia Praha vstupuje do partnerství s nabídkou zajištění marketingové podpory a přiblížení programu Emil Frey Select statisícům fotbalových fanoušků.

Ve flotile oficiálních vozů jsou nejčastěji zastoupené vozy Peugeot, Citroën, DS Automobiles a Subaru, tedy klíčové značky patřící do portfolia dovážených značek skupiny Emil Frey v ČR. Uživateli oficiálních automobilů, opatřených logem Emil Frey Select a příznačnou slavistickou hvězdou, budou zejména manažeři, trenéři, skauti, kustodi a vybraní hráči týmu Slavia Praha.

Aktuálně jsou tak na stadionu v pražské Eden Aréně v plném proudu přípravy, aby hned od začátku fotbalové sezóny – 21. července – nové partnerství neuniklo pozornosti návštěvníků.


Ohodnoťte tento článek
Diskuze