Rezidence DRAHOBEJLOVA hlásí dokončení stavby a 80% prodeje bytů, které budou v následujících týdnech připraveny k nastěhování. - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Rezidence DRAHOBEJLOVA hlásí dokončení stavby a 80% prodeje bytů, které budou v následujících týdnech připraveny k nastěhování.

, .,
Rezidence DRAHOBEJLOVA hlásí dokončení stavby a 80% prodeje bytů, které budou v následujících týdnech připraveny k nastěhování.
Komerční sdělení

Rezidenční projekt DRAHOBEJLOVA v pražských Vysočanech, který je určen příznivcům městského designového bydlení byl v srpnu zkolaudován a nové byty budou v následujících týdnech připraveny k nastěhování. „Úspěšnost projektu dokládá i stav prodeje, kdy ke dnešnímu dni máme prodáno 80% všech jednotek a věříme, že do konce roku se toto číslo ještě zvýší“, komentuje stav prodeje Zbyněk Laube, Head of Development Palmer Capital CEE.

Inspirace kubismem

Nově postavený dům nezapře inspiraci kubismem – stačí se podívat na jeho běloskvoucí fasádu s vystupujícími arkýři, které zajišťují maximální přístup světla do bytů a strohou eleganci podtrženou velkorysým prosklením. Budoucí majitelé bytu mohou prostor v arkýři využít praktickým způsobem – umístěním jídelního koutu, nebo místa pro pracovní kout či relaxaci. Zajímavým způsobem je řešen i vnitroblok s dvěma mezonetovými „domky“ a s parkingem, který se skrývá pod zatravněnou střechou.

Obchody i bydlení

Pro rezidenty budou přímo v objektu v přízemí k dispozici služby a obchody, orientované do ulice prosklenými výklady. Nové byty mnoha velikostních kategorií od garsonek po luxusní mezonety s jedinečnými výhledy na panorama Prahy jsou dokončeny ve vysokém standardu provedení a všechny mají k dispozici balkon, terasu nebo lodžii.

Grand Opening

„Pro zájemce o bydlení v Rezidenci DRAHOBEJLOVA, ale i pro naše stávající klienty a partnery jsme na sobotu 27. září od 10.00 do 16.00 připravili Grand Opening, kde si budou moci prohlédnout dokončenou stavbu, typové dispozice dokončených bytů i vzorový byt, kde mohou načerpat inspiraci pro zařízení nového bytu,“ říká Zdeňka Prodanová, Marketing and Sales Manager projektu Rezidence DRAHOBEJLOVA a pokračuje: „jistě velkým lákadlem proč přijít na Grand Opening, je také možnost prohlédnout si jeden z dispozičně zajímavých 1+kk flexi v nadstandardní velkosti od 39 do 68 m2, které může jejich majitel časem přeměnit ve 2+kk a přizpůsobit svým aktuálním potřebám a požadavkům na bydlení. Z bytu pro jednoho či pár pak může za několik let jednoduchými úpravami přizpůsobit prostor pro rodinné bydlení,“ uzavírá Prodanová.

Perspektivní lokalita

Nespornou výhodou lokality, která za poslední léta prošla radikální proměnou a stala se vyhledávaným místem ideálním pro práci i bydlení, je i velmi dobrá občanská vybavenost. Poblíž se nachází například Nemocnice s poliklinikou ve Vysočanech, Městský úřad Prahy 9, pošta, již zmíněná nákupní centra i menší obchůdky a restaurace. V okolí je několik mateřských a základních škol. V blízkosti projektu je i dostatek zelených ploch pro relaxaci i sportovní aktivity. Rezidenti jistě také ocení blízkost krásného rozlehlého parku Podvinní a relaxační procházky podél Rokytky. Z Rezidence DRAHOBEJLOVA jsou to pouhé 4 minuty pěší chůze na stanici metra Českomoravská a pár kroků do Galerie Harfa či Fénix.