Projekt webové univerzity pro všechny startuje již 21.května

09. května 2012, 19:17 - PROFIT
09. května 2012, 19:17

K účasti v online projektu „Webová univerzita pro všechny“, který je připraven zejména pro menší firmy a živnostníky,  zve Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP) ve spolupráci se společnosti Mediatel.

Foto: Profimedia

Účast v projektu je bezplatná a registrace se otevírá 10. května 2012. Kurzy volně navazují na předešlou úspěšnou Google Internetovou univerzitu pro podnikatele, ale jsou určeny i pro začínající „webaře“. Jednotlivé lekce budou zaregistrovaní účastníci dostávat přímo do mailu.

Třítýdenní seriál nabídne informace a rady o tom, jak správně navrhnout nové či spravovat své stávající webové stránky a využít tak jejich ohromný potenciál spolu s dalšími nástroji k oslovení svých zákazníků. Účastníci projektu se seznámí s výhodami lokálního a globálního cílení svých webových stránek, s ideální kombinací, která osloví to nejširší spektrum zákazníků. Cenné jsou i rady ke struktuře ideálních webových stránek, kde se každý zákazník vyzná a najde vše, co potřebuje. Představíme si měřené telefonní číslo, díky kterému zjistíte, kolik zákazníků Vás kontaktujte na základě Vaší prezentace, dále statistiky návštěvnosti a jejich úspěšnost při získávání zákazníků i přínos sociálních sítí pro firmy a firemní zákazníky. Nevěříte, že to funguje? Přesvědčte se na konkrétních případech!

Kurzy budou probíhat každé pondělí a čtvrtek od 21. května 2012 po dobu tří týdnů. Po ukončení všech lekcí budou mít účastníci další týden na kladení otázek, jež budou následně probrány on-line konzultanty společnosti Mediatel, kteří je celou univerzitou budou provádět.

Výhody registrace

Online kurz bude na stránkách společnosti Mediatel přístupný široké veřejnosti, registrovaní podnikatelé a firmy však budou mít několik výhod. Kromě jiného budou registrovaným zájemcům jednotlivé lekce přímo zasílány na zadaný email a zároveň každý registrovaný absolvent univerzity získá nejen certifikát ze základů on-line marketingu, ale také nárok na speciální nabídku od společnosti Mediatel: k výběru bude SEO analýza webových stránek zdarma nebo 20% slevu na instalační poplatek webového balíčku!

Registrovat se můžete na stránkách AMSP ČR ZDE do neděle 20. května 2012. 

Podle průzkumu agentura AISA z roku 2011, 52 % drobných podnikatelů nemá webové stránky vůbec a 13% ze zbylých 48% s nimi nejsou spokojeni.  

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Bitcoin na novém rekordu. Právě pokořil cenu 6000 dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít