PROFESE - KONTAKTY - INFORMACE

10. listopadu 2003, 00:00 - admin
10. listopadu 2003, 00:00

Partnerem konference Regulace podnikání od 1. 1. 2004 se zaměřením na účetnictví a daně je Hospodářská komora ČR. Konference proběhne 12. 11. 2003 ve Veletržním paláci v Praze jako zásadní doprovodný program při 18. specializované výstavě SFAMEX 2003.

KONFERENCE O REGULACI PODNIKÁNÍ

Nejaktuálnější informace operativně přizpůsobené stavu aktuální legislativy k datu konání konference přednesou vrcholoví představitelé a špičkoví odborníci. Konference je určena pro špičkové manažery a ekonomy především z podnikové sféry se záměrem přinést koncem roku nejdůležitější informace pro oblast podnikání od roku 2004. Protože pro tuto akci využívá termín a místo konání výstavy SFAMEX 2003, je k odborné konferenci z oblasti ekonomiky připravena na druhý den 13. 11. 2003 další konference z oblasti IT. Tu pod názvem Nové pohledy na IT a jeho využití v praxi finančního manažera připravuje Sdružení pro informační společnost (SPIS).

PRO ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELE

Okresní hospodářská komora v Příbrami pořádá v termínu od 10. 11. do 4. 12. 2003 seminář na téma Základy podnikání pro začínají podnikatele. Seminář se koná v zasedací místnosti firmy FINVEST Příbram, s. r. o. Kurz je určen všem zájemcům o zahájení podnikatelské činnosti, kteří potřebují získat základní informace z oblasti práva, účetnictví, daní, zdravotního a sociálního pojištění. V rámci kurzu pod vedením lektora zpracují svůj podnikatelský záměr a po jeho obhájení mohou požádat o bezúročný úvěr do výše 500 000 Kč s dobou splatnosti až šest let.

SVĚT KNIHY V BRNĚ

Svaz českých knihkupců a nakladatelů a společnost Svět knihy pořádají ve dnech 14.-16. 11. 2003 první ročník národního knižního veletrhu Svět knihy Brno, který bude prodejní knižní akcí s doprovodným programem, do něhož se zapojí i některá knihkupectví v Brně a knihovníci. Svět knihy Brno se koná na výstavišti BVV v pavilonu D, jehož umístění v blízkosti hlavního vchodu a flexibilní interiér umožňuje celou řadu prezentačních forem. Doprovázet ho budou programy pro odbornou veřejnost - jako například seminář Šance univerzitních vydavatelů v evropském knižním prostoru či Dětské čtenářství a knihovny - a také výstavy, jako například Klub ilustrátorů dětské knihy s ukázkami předních českých ilustrátorů.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Mlácení dělníků, smrt v kantýně aneb Jak se dělá iPhone X
Nereferenční Radeony Vega konečně tady? PowerColor chystá vydání před koncem listopadu
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít