PROFESE - KONTAKTY - INFORMACE

23. února 2004, 00:00 - admin
23. února 2004, 00:00

Společná výstava měst, obcí, mikroregionů a podnikatelů pod názvem Střední Čechy 2004 se uskuteční od 26. do 29. února na výstavišti v Lysé nad Labem na Nymbursku. Čtvrtý ročník této ojedinělé expozice představí nejen zajímavosti jednotlivých částí kraje, ale i možnosti jeho dalšího rozvoje.

STŘEDNÍ ČECHY 2004

Společná výstava měst, obcí, mikroregionů a podnikatelů pod názvem Střední Čechy 2004 se uskuteční od 26. do 29. února na výstavišti v Lysé nad Labem na Nymbursku. Čtvrtý ročník této ojedinělé expozice představí nejen zajímavosti jednotlivých částí kraje, ale i možnosti jeho dalšího rozvoje. Stěžejní součástí doprovodného programu bude 26. února seminář Rozvoj České republiky a Středočeského kraje po vstupu do Evropské unie. Zájemci se dozvědí mimo jiné o možnostech čerpání peněz z fondů Evropské unie a také o projektu Proměny krajů.

VZORY PODÁNÍ DO OBCHODNÍHO REJSTŘÍKU

Ministerstvo spravedlnosti zveřejnilo ve spolupráci s organizací Transparency International ČR na internetovém serveru českého soudnictví www.justice.cz doporučené vzory podání obchodnímu rejstříku. Mohl by tak klesnout počet chybných podání, čímž by se mělo zrychlit jejich vyřízení rejstříkovými soudy. Formuláře nejsou nyní právně závazné, ale každý je bude moci použít k usnadnění práce. Jejich použití bude povinné až po změně zákona, která by mohla nabýt účinnosti v červenci příštího roku.

ÚSPĚŠNÝ MANAŽER

V Rychnově nad Kněžnou se 2. a 9. března koná seminář „Úspěšný manažer“. N abízí jak základní manažerské dovednosti, tak i trénink pro ty, kteří mají k dokonalosti již jen krůček. Začínající manažeři naleznou v semináři oporu pro svá první rozhodnutí, zkušení manažeři budou mít možnost konfrontovat své zkušenosti a postupy.

tel.: 777 900 818

ÚVĚRY STRUKTURÁLNÍCH FONDŮ EU JIŽ V LÉTĚ

Malé a střední firmy a začínající podnikatelé pravděpodobně od léta začnou čerpat ze strukturálních fondů EU zvýhodněné úvěry, které bude poskytovat Českomoravská záruční a rozvojová banka. Existující program Start pro začínající podnikatele by po vstupu do EU financovaly strukturální fondy. Fyzické osoby by měly možnost získat bezúročný úvěr do půl milionu korun, právnické osoby až dvojnásobek, a to se splatností šest let. Pro podniky do 49 zaměstnanců bude určen program Kredit, který nabídne úvěry do dvou až pěti milionů korun úročený čtyřmi procenty a splatný do pěti let. Program nabídne i podřízený úvěr s osmiletou splatností a možností odkladu až pět let. Program Inovace by měl poskytnout kombinaci až 30milionové dotace apodřízeného úvěru do stejné výše. Úvěr by měl být úročen třemi procenty s dobou splatnosti devět let.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Přímá volba prezidenta ČR
Z e-shopu přivezli rozbité zboží?
4 nejznámější kryptoměnové burzy současnosti
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Auta
Seat dále navýší výkon Leonu Cupra. Příští rok dorazí…
Muzeum Citroën prodává část své sbírky. Jsou to samá krásná a zajímavá auta
Honda chystá na rok 2022 elektromobil, který se nabije za 15 minut
Kdo se stane evropským autem roku? SUV mají největší šanci, protože jich je většina
Kvíz: Poznáte auto jen podle předního světla?
Technologie
Další šikovná externí grafika s malými rozměry. Uvnitř je přitom desktopová GTX 1060
První týden s Android Pay: 90 % plateb mobilem provedli muži
EA byla příliš nenasytná. Některé země mikrotransakce ve hrách označují za formu gamblingu
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Už i zdroje se vyrábí speciálně pro těžbu kryptoměn. FSP uvádí 2000W model pro 16 grafik
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít