Profese - Kontakty - Informace

12. května 2003, 00:00 - admin
12. května 2003, 00:00

Pozvánka nejen od vinařůNejen obchodníky, ale všechny milovníky a znalce dobrého pití může zaujmout mezinárodní veletrh nápojů a gastronomie Víno Destiláty 2003. Koná se ve dnech 19.-21. 5. na pražském Výstavišti.

Pozvánka nejen od vinařů

Nejen obchodníky, ale všechny milovníky a znalce dobrého pití může zaujmout mezinárodní veletrh nápojů a gastronomie Víno Destiláty 2003. Koná se ve dnech 19.-21. 5. na pražském Výstavišti. Na celkové výstavní ploše 6400 m 2 se představí na 210 vystavovatelů - nejen zástupci velkých výrobců v ČR, ale i malé rodinné podniky či obchodníci převážně s vínem a lihovinami, a samozřejmě nebudou chybět ani zahraniční vystavovatelé. Mladou generaci potěší Barmanská show se širokou paletou míchaných nápojů. Nabídka nejrůznějších druhů kávy, pivních speciálů či minerálek pak logicky doplňuje sortiment. Gastronomičtí partneři zde budou také prezentovat sýry, olivy, tyčinky a další pochutiny pod heslem „to nejlepší k vínu“. První den veletrhu se od 18 hodin uskuteční i unikátní dražba archivních vín a destilátů, kde celý výtěžek je určen Nadaci Drop in.

Jak prezentovat firmu

Zejména pracovníkům, kteří přicházejí do styku s klienty firmy a prezentují její produkty, je určen kurz Komplexní prezentace firmy - prodejní a prezentační dovednosti. První část je intenzivním tréninkem nabízejícím účastníkům základní znalosti a nácvik dovedností nutných pro úspěšnou kariéru obchodníka. V druhé části se bude hovořit o prezentaci služeb, výhod či ceny, ale také o využití asertivních dovedností nebo o práci s technikou a pomůckami. Kurz, který pořádá Obchodní a hospodářská komora Brno, je dvoudenní a koná se 29.-30. května. Termín pro podání přihlášek je pak již do 15. května.

tel.: 541 159 055, e-mail: vzdelavani@ohkbrno.cz

Celoživotní učení a EU

Celoživotní učení a vstup ČR do EU je název a zároveň téma semináře, který se koná 13.-15. května v Kroměříži. Kromě hlavního zasedání budou také pracovat jednotlivé sekce, které mohou přinést podnikatelské sféře zajímavé informace. Například jeden z okruhů bude věnován využívání evropských programů v odborném vzdělávání, v druhé sekci se bude hovořit o vzájemném uznávání kvalifikací v Evropské unii, další je pak věnována přípravě na využívání strukturálních fondů pro rozvoj celoživotního vzdělávání.

Kooperační burza v Aši

Burza v Aši se koná 13. května v Aši, konkrétně v Ašském kulturním středisku. Burza je zaměřena především na firmy s těmito obory činností: 1. opracování kovu - soustružení, frézování, vrtání, broušení, leštění, opracování. 2. výroba z plechu - ohýbání, lisování, ražení, výroba kontejnerů, zásobníků sil. 3. výroba kovových konstrukcí a konstrukčních dílů strojů a zařízení, svařování a výroba svařovaných dílů, jemná mechanika. tel. 352638484, 352638487

Podpora drobným podnikatelům

Českomoravská záruční a rozvojová banka a Jihočeská hospodářská komora připravily ve spolupráci s Jihočeským krajem dva podpůrné programy pro rozvoj zdejšího drobného podnikání. Jihočeští drobní podnikatelé, tj. ti, kteří mají do 10 zaměstnanců, mohou od letošního dubna získat podporu pro financování svých podnikatelských projektů z prostředků Jihočeského kraje. Ucházet se mohou o provozní nebo investiční úvěr až do výše 300 tisíc korun, poskytnutých prostřednictvím ČMZRB za výhodných podmínek. Druhou možností je příspěvek na realizaci projektu financovaného bankovním investičním úvěrem, a to až do výše 500 tisíc korun. Na oba tyto programy bylo z rozpočtu Jihočeského kraje vyčleněno celkem 10 milionů Kč v rámci realizace Akčního plánu programu rozvoje kraje na rok 2003.

tel. 387 318 428

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Práce pro více zaměstnavatelů během roku 2017 a daně
Povinné ručení? Nejlevnější není vždy nejlepší
Chcete si přivydělat? Staňte se členem volební komise
Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Ve 3 z 14 krajů ano
Auta
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být…
Srážka se zvěří hrozí nejen na podzim. Co v takovém případě dělat?
Automobilce Mini došla trpělivost. Na Dakar pošle auta s pohonem 4×4 i zadokolky
Je pohon na LPG ohrožený druh? Originálních aut na plyn už moc nekoupíte
Škoda představuje model Ke Luoke. Je to prodloužený Karoq pro Čínu
Technologie
Messenger už nebude tak brutálně masakrovat fotky. Novým limitem je 4k
4K, HDR a 5× větší úhlopříčka, než má vaše televize. Nový projektor od BenQ stojí jen 40 000 Kč
Panelové prostředí pro aplikace ve Windows žije. Možná si ho brzy osaháme
Vznikl velký výrobce procesorů ARM pro servery, Marvell a Cavium se spojí za 6 miliard $
Připravte si lyže. NaSvah.cz vám najde nejlepší střediska v Česku a na Slovensku
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít