Pozvánky 17

30. května 2012, 13:46 - Kateřina Kuncová
30. května 2012, 13:46

OD 23. DO 27. DUBNA

Hannover Messe 2012 Celosvětově nejvýznamnější technologická událost, veletrh Hannover Messe 2012, sdružuje na jednom místě osm předních výstav: Industrial Automation, Energy, MobiliTec, Digital Factory, Industrial Supply, CoilTechnica, IndustrialGreenTec a Research & Technology. Centrálními tématy veletrhu v Hannoveru bude průmyslová automatizace a IT, energetické technologie a technologie pro ochranu životního prostředí, průmyslové subdodávky, výrobní technologie a služby, jakož i výzkum a vývoj. Partnerskou zemí veletrhu je Čína.
+FOTO

25. DUBNA

Noční běh pro Světlušku Rozsvícené čelovky na hlavách chodců i běžců večer rozjasní pražskou Stromovku. Jsou připraveny dvě trasy v délce 2,9 a 5,2 kilometru, přičemž každý si může vybrat dle svých schopností a možností. Procházka volným krokem je také povolena. Startuje se ve 21.00 od brány Výstaviště (registrace bude již od 19.00). Startovné ve výši 400 korun poputuje na charitu, neboť celý výtěžek je určen Nadačnímu fondu Českého rozhlasu do sbírky Světluška na pomoc nevidomým a lidem s těžkým zrakovým postižením. ===== 26. a 27. DUBNA =====
Konference Stop & Stay 2012
Celorepubliková konference pro odborníky v cestovním ruchu s mezinárodní účastí Stop & Stay se koná v multifunkčním kongresovém centru v prostorách gotického hradu Litoměřice. Účast na konferenci je pro přihlášené zdarma, platí se pouze ubytování a účast na nepovinném společenském večeru. Čtvrtý ročník renomované akce je pořádán s podtitulem „Zastav se a zůstaň – inspirujme se navzájem“, který předznamenává záměr konference. Tím je nabídnout nové informace a impulzy, konstruktivní nápady, možná řešení stávajících problémů, inspiraci, jak pracovat v regionech, městech a obcích na společném cíli: rozvoji cestovního ruchu v České republice.

OD 26. DO 29. DUBNA

Jarní veletrh starožitností Antique Mnohé dekory a užité umění jako sloupkové či nástěnné hodiny a kusy nábytku, které jsou pýchou a ozdobou mnoha tuzemských domácností, nesou rukopis biedermeieru. Tento umělecký směr, stejně jako empír, který byl v první polovině devatenáctého století biedermaierem vystřídán, budou určovat náplň jarního veletrhu starožitností Antique. Přehlídka artefaktů – od nejdrobnějších předmětů po skutečně vzácné skvosty z kolekcí šesti desítek vystavovatelů z celé republiky – zaplní prostory Novoměstské radnice v Praze. +FOTO

28. DUBNA

Pochod krajinou barona Ringhoffera Již sedmý ročník pochodu Krajinou barona Ringhoffera se letos koná 28. dubna. Výlet skýtá možnost poznat krásy Velkopopovicka, prohlédnout si pivovar, pochutnat si na místním pivu a zúčastnit se křtu kůzlátek, potomků místního maskota. Letos navíc budou mít po dvaceti letech příležitost zhlédnout běžně nepřístupný areál rodinné hrobky Ringhofferů s unikátní plastikou od Josefa Václava Myslbeka. Pochod Krajinou barona Ringhoffera letos startuje v 9.30 na nádraží v Mirošovicích.
+FOTO

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Ve 3 z 14 krajů ano
Vyplatí se fixovat si letos cenu elektřiny?
Co je dobré vědět o otcovské dovolené po porodu v roce 2018?
Jak se daní příjmy z pronájmu bytu?
Týdeník Euro z vydavatelství Mladá fronta vydává speciál Top advokátní kanceláře 2017
Auta
Subaru Impreza páté generace dorazila do ČR. Je to vážně…
Aston Martin V8 Vantage změnil tvář i motor. Je přeplňovaný a dodává ho Mercedes
Nejvlasatější auto světa na sobě vozí 100 kg lidských vlasů za dva miliony korun
Ekologův koutek: Volvo PV544 dostalo motor z tanku. A vypadá brutálně
BMW dá dvě turba na základní dieselový čtyřválec 18d a 20d. Pomůže to spotřebě
Technologie
Intel chce z počítačů odstranit podporu legacy BIOSu, znefunkční to staré OS a hardware
Je plnohodnotný Skype příliš pomalý a přebujelý? Zkuste Skype Lite pro Android
Nejnovější produkt Elona Muska je… powerbanka Tesla
Microsoft experimentuje s vyhledáváním ve Windows. Co možná nabídne Redstone 4?
Opera Dev umožňuje zpřehlednit nabídku se seznamy otevřených a zavřených stránek
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít