Pondělí 30. června

30. června 2003, 00:00 - admin
30. června 2003, 00:00

Termín splatnosti 2. splátky daně z nemovitostí (poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1000 Kč s výjimkou samostatně hospodařících rolníků).Daň z příjmů - přiznání k dani a daň za rok 2002Slavnostním koncertem pěveckého sboru Hedvika bude otevřeno lapidárium Trojice umístěné v areálu bývalého hřbitovního kostela Nejsv.

Termín splatnosti 2. splátky daně z nemovitostí (poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1000 Kč s výjimkou samostatně hospodařících rolníků).

Daň z příjmů - přiznání k dani a daň za rok 2002

Slavnostním koncertem pěveckého sboru Hedvika bude otevřeno lapidárium Trojice umístěné v areálu bývalého hřbitovního kostela Nejsv. Trojice ve Valašském Meziříčí, na Sokolské ulici. Zároveň zde bude zahájena expozice kamenných a dřevěných plastik, která je pojata jako výstava architektonické, náhrobní a oltářní plastiky. Exponáty pocházejí z poloviny 16. až z poč. 20. století.

Úterý 1. července

CzechTrade pořádá v Praze Kulatý stůl Singapur - konzultační den, setkání se zástupcem singapurské TPO International Enterprise Singapore s firmami s připraveným výrobkem pro export do zemí jihovýchodní Asie.

Konference pana Roberta Badintera je akce, kterou pořádá Francouzské velvyslanectví v ČR v kinosálu Francouzského institutu ve Štěpánské 35, v Praze 1 od 17.30 hodin. Na programu je prezentace práce Konventu, vy

budování Ústavy pro EU, ekologie. Vstup je volný a simultánní tlumočení zajištěno. Místo konání: Praha 1, Štěpánská 35, kinosál Francouzského institutu, od 17.30 hod. Kontakt: Daniel Bombra, tel.: 221 401 058.

V e výstavních prostorách zámku Kravaře začíná výstava loutek Milady Kubicové. Kontakt na pořadatele - e-mail: zamek@kravare.cz, tel.: 553 671 201

Mezinárodní veletrh džínové módy VIBES4U - THE NEW INTER-JEANS začíná v německém Kolíně nad Rý nem a potrvá do konce srpna. Nomenklatura veletrhu je móda, obuv, zařízení pro průmysl textilu a obuvi. Kontakt na zastoupení v ČR - tel.: 261 910 173, e-mail: besperat@koelnmesse.cz

Středa 2. července

Náš mozek a naše vlastnosti, využití IQ a jeho rozvíjení je téma přednášky Dany Ožanové (terapeutky, která využívá pro diagnostiku a léčbu automatickou kresbu, kineziologii, masáže a další). Koná se od 16.00 do 18.00 hodin ve Frenštátu pod Radhoštěm v klubu Magnolia.

Letní souhvězdí ve světě antiky je název akce, která se koná od 16.00 hodin v Ostravě, ve Hvězdárně a planetáriu Johanna Palisy.

Čtvrtek 3. července

Pracovní právo se zaměřením na směrnice Evropské unie z pracovněprávní oblasti je název semináře, který je určen vedoucím zaměstnancům a podnikatelům. Zabývá se postavením a vztahy mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem, jednotlivými druhy odpovědnosti, smluvními vztahy a dohodami, řešením pracovních sporů, odměňováním, vnitřními předpisy a budoucím vývojem zaměstnaneckých vztahů. To vše v kontextu se směrnicemi Evropské unie z pracovněprávní oblasti.

Udržitelný rozvoj a místní agenda 21 jako doporučení EU - praktické použití v Kroměříži - školení, jehož účelem je získat pro členská města Národní sítě Zdravých měst ČR určité výhody oproti městům mimo síť, udržitelný rozvoj. Koná se v Kroměříži od 9.00 do 12.00 hodin v zasedací místnosti městského úřadu. Kontakt na pořadatele - tel.: 573 321 111, e-mail: meu@město-kromeriz.cz.

Vernisáž výstavy „Tomáš Bím - grafika“ se koná ve Slavkově u Brna, v Galerii Hollar.

Celostátní výstava Krásné lilie z celého světa se koná ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm od 8.00 do 18.00 hodin. Návštěvníci shlédnou na 400 nejrůznějších odrůd lilií, které jsou pěstovány po celém světe. Výstava se pořádá ve spolupráci s Českým zahrádkářským svazem - základní organizací LILIUM Brno. Součástí slavnostního otevření výstavy bude vystoupení švédského folklorního souboru Järvsö Folkdanslag. Během výstavy, která potrvá do 10. července, bude poskytována odborná poradna pro pěstitele a zájemce o pěstování lilií s možností nákupu odborné literatury. Kontakt - tel.: 571 757 115.

Pátek 4. července

Konzultační den USA - Miami se koná ve Zlíně. Pro podnikatele a podniky je zde možnost hodinové individuální konzultace s ředitelem zahraniční kanceláře CzechTrade v Miami; organizátor: Obchodní a hospodářská komora ve Zlíně.

Ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm začíná Mezinárodní folklorní festival Rožnovské slavnosti. Potrvá do neděle 6. července. Kontakt: Jaroslav Štika, Jaroslava Kvapilová, e-mail: kvapilova@vmp.cz, tel.: 571 757 167 nebo 571 757 148.

Mezinárodní festival tance a muziky Zlínské besedování `03 začíná ve Zlíně, místy konání jsou venkovní pódia ve

Zlíně, Malenovicích a Otrokovicích. Festival potrvá do neděle 6. července. Kontakt - tel.: 603 236 746, e-mail: micka.j@quick.cz.

Sobota 5. července

RC AirCombat „Aces & Warbirds“, soutěž modelů RC AirCombat 1/12 a souboje rádiem řízených maket stíhaček z II. světové války se koná na letišti aeroklubu v Žamberku. Kontakt - e-mail: orlik_zamberk@centrum.cz.

Burza starožitností se koná ve slovenském Trenčíně. Obory: volný čas, sport, zábava, hračky, hobby. Kontakt - tel: 327 431 725, e-mail: tmm@tmm.sk.

Neděle 6. července

Ve výstavních prostorách zámku Kravaře končí výstava loutek Milady Kubicové.

V Rožnově pod Radhoštěm končí Mezinárodní folklorní festival Rožnovské slavnosti.

Mezinárodní festival tance a muziky Zlínské besedování `03 končí ve Zlíně.

Pondělí 7. července

V Ostravě v Domě kultury Vítkovice začíná výstava bonsají, která potrvá do neděle 13. července. Kontakt na pořadatele - tel.: 597 489 111, 597 489 259.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Práce pro více zaměstnavatelů během roku 2017 a daně
Povinné ručení? Nejlevnější není vždy nejlepší
Chcete si přivydělat? Staňte se členem volební komise
Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Ve 3 z 14 krajů ano
Vyplatí se fixovat si letos cenu elektřiny?
Auta
Subaru Impreza páté generace dorazila do ČR. Je to vážně…
Aston Martin V8 Vantage změnil tvář i motor. Je přeplňovaný a dodává ho Mercedes
Nejvlasatější auto světa na sobě vozí 100 kg lidských vlasů za dva miliony korun
Ekologův koutek: Volvo PV544 dostalo motor z tanku. A vypadá brutálně
BMW dá dvě turba na základní dieselový čtyřválec 18d a 20d. Pomůže to spotřebě
Technologie
Další devadesátková hra zdarma. Stáhněte si akci MDK
AMD brzo vydá nové procesory, podpora už je v BIOSech. APU Raven Ridge možná v lednu?
10 tipů na nejlepší tablety pro práci i zábavu [Vánoce 2017]
ASLR je vinou chyby ve Windows 8/10 méně funkční než ve starším Windows 7
Intel chce z počítačů odstranit podporu legacy BIOSu, znefunkční to staré OS a hardware
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít