Peugeot má auto pro každou profesi. Vybere si řemeslník i velká firma. - Euro.cz

Přihlášení

Peugeot má auto pro každou profesi. Vybere si řemeslník i velká firma.

Peugeot,
Peugeot má auto pro každou profesi. Vybere si řemeslník i velká firma.
Komerční sdělení

Skoro tři čtvrtiny užitkových vozů projdou před tím, než se začnou v náročných podmínkách podnikání používat, nějakou úpravou. Peugeot proto všem firemním zákazníkům výrazně usnadňuje život širokou nabídkou prověřených úprav svých modelů Boxer, Expert a Partner.

„Ten dělá to a ten zas tohle“, a přitom neexistuje univerzální auto, které vyhoví všem. Každý živnostník, řemeslník či velká firma, mají na svůj užitkový vůz jiné požadavky tak, aby jim významně ulehčilo jejich každodenní práci.

Někdy se od standardního provedení liší jen v detailech, jindy je potřeba auto upravit dle specifických potřeb profese výrazně více. Na všechny požadavky mají odpověď centra Peugeot Professional, která dokážou díky široké škále spolupracujících prověřených úpravců nabídnout změny užitkového vozu přesně na míru dle potřeb každého klienta. Je jedno, zdali chcete jen vyřešit bezpečnější uchycení převáženého nákladu, nebo naopak přestavět vaši dodávku třeba na pojízdnou prodejnu, na speciálním webu najdete řešení pro každou situaci vašeho podnikání.

Stránky www.peugeotprestavby.cz jsou přehledně členěné a lze si vybrat základní třídění podle katalogu přestaveb či podle profese. Mezi klasické úpravy pro řemeslníky patří přestavby na pojízdnou dílnu či chladírenské (popř. mrazírenské) provedení – obě jsou maximálně variabilní a jsou k dispozici pro modely Peugeot Boxer, Expert i Partner. Oblíbená je rovněž klasická skříňová nástavba pro model Peugeot Boxer, jež se samozřejmě také dodává v mnoha variantách, z nichž ta nejobjemnější nabídne až 24,5 m3 pro přepravované zboží.

Pro přepravu zboží slouží i další úpravy, díky kterým lze vyřešit nejen účinnou ochranu nákladového prostoru, ale i bezpečné uchycení nákladu. V nabídce nechybí ani provedení valník, které ocení zejména stavební firmy. I toto zdánlivě jednoduché provedení může posloužit k názorné ukázce širokých možností úprav – valník lze totiž dodat mimo jiné i s dvoukabinou, s plachtou, se spací nástavbou, či jako třístrannou sklápěčku. Pro oblast služeb poskytuje Peugeot přestavby nejen pro sanitky či hasičské vozy, ale také třeba pro odtahovky nebo pojízdné prodejny.

Samostatnou kapitolou jsou pak úpravy pro přepravu osob, které se kromě kempinkových a obytných přestaveb týkají také přepravy hendikepovaných osob nebo zvýšení obsaditelnosti vozu Peugeot Boxer třeba až o čtyři fixní místa v jedné řadě.

Každý zákazník, který se rozhodne využít výhodné nabídky pro přestavbu užitkového vozu Peugeot, si může být jistý vysokou kvalitou úprav, jež samozřejmě splňují veškeré legislativní požadavky pro dané obory podnikání i přepravy. Peugeot zajišťuje přestavby na základě dlouholeté spolupráce s prověřenými partnery, kteří za sebou mají mnoho realizací vycházejících ze zkušeností z jednotlivých oborů. Na webu věnovanému přestavbám užitkových vozů Peugeot najdete nejen bližší informace, ale také výhodné nabídky na konkrétní vozy vhodné pro daný typ úpravy. Hlavní výhodou těchto profesionálních přestaveb vozů Peugeot je však naprosto maximální variabilita a nalezení vyhovujícího řešení individuálním potřebám každého klienta, protože žádné podnikání není úplně stejné a pouze vhodně upravený vůz může poskytnout užitnou hodnotu potřebnou pro maximalizaci zisku majitele. S orientací v nabídce i konkrétním návrhem vám proto rádi pomohou i proškolení specialisté z center Peugeot Professional.