O kvalitní bydlení v Praze je zájem, ukazuje Císařská vinice - Euro.cz

Přihlášení

O kvalitní bydlení v Praze je zájem, ukazuje Císařská vinice

JRD,
O kvalitní bydlení v Praze je zájem, ukazuje Císařská vinice
Zdroj: JRD
Komerční sdělení

Idylickou představou mnohých pražských rodin byl před dvaceti lety rodinný domek v některé z nově vznikajících čtvrtí na hranici či dokonce za hranicí velkoměsta. Trend se však v současnosti výrazně otáčí směrem k životu poblíž centra dění. Pozornost těch, kteří touží po moderním bydlení v srdci města, se tak obrací k prémiovým rezidenčním projektům na Smíchově, v Karlíně či v Dejvicích.

Jedním z takových je i Císařská vinice, rezidenční komplex 69 bytů a taktéž 7 luxusních vil s nádherným výhledem na nedaleký přírodní park Košíře-Motol. Tyto nové byty na Praze 5 se nacházejí jen pět minut cesty autem od Andělu, dvě minuty chůze od sportovně-rekreačního parku Ladronka, a především poblíž stávající obytné zástavby s bohatou občanskou vybaveností. Noví obyvatelé se tak v okamžiku nastěhování stanou součástí živé čtvrti v širším centru Prahy.

Interiér Císařská vinice, zdroj: JRD

Slunečné dny vevnitř i venku

Bude to přitom nastěhování do jedinečných a prostorných bytů orientovaných téměř výhradně jihovýchodním směrem. Ti, kteří se rozhodnou do luxusních bytů na Smíchově investovat, se tak mohou těšit na vstávání doprovázené paprsky ranního slunce, které budou postupně prostupovat celým bytem.

V nabídce jsou v současnosti nemovitosti o dispozicích od 1+kk až po 5+kk s nadstandardní užitnou plochou, která se u tradičních rodinných bytů 3+kk pohybuje okolo velkorysých 100 čtverečních metrů. K naprosté většině z nich náleží buď předzahrádka, prostorný balkon či rovnou terasa, která bude vybízet nejen k příjemnému večernímu posezení v letních dnech.

Součástí projektu bude i stylová klubovna, kterou mohou rezidenti využívat pro širokou škálu aktivit – od ochutnávky vín přes pořádání deskových her pro děti až po praktické, informativní setkávání SVJ.

Exteriéry Císařská vinice, zdroj: JRD

Místo pro spokojený život

Architekti projektu si kromě pečlivě vybrané lokality zakládají i na mimořádných standardech exteriéru budov, interiéru bytů i krásné přilehlé zahradě od Ferdinanda Lefflera. Císařská vinice si tak nese přídomek Grand Cru Living, který se jinak používá pro ty nejkvalitnější svahy, na nichž roste prémiové francouzské víno. Jde zkrátka o bydlení, ve kterém se přirozeně skloubí luxus a kvalita a nabídne příjemné místo pro život v příštích mnoha desetiletích. A právě o takové nemovitosti mají v současnosti Pražané největší zájem.