Nové linky spojí autobusem Varšavu s Evropou

06. června 2011, 20:20 - Profit, TZ
06. června 2011, 20:20

Společnost Souter Holdings Poland zavádí novou linkovou expresní autobusovou dopravu v Polsku a střední Evropě, PolskiBus.com, která umožní cestujícím využívat rychlé a pohodlné meziměstské spojení za velmi nízké ceny.

Foto: PolskiBus

Rychlé, moderní a klimatizované autobusy nabízí cestujícím expresní linkové spoje po celém území Polska a ve střední a východní Evropě. Ceny jízdného začínají na pouhém 1 zlotém a 1 zlotý činí rezervační poplatek (1 zlotý je přibližně 6 Kč). Čím dříve si zákazník jízdenku zarezervuje, tím lepší cenu získá. Cena také závisí na obsazenosti linky. V ceně je Wi-Fi připojení a možnost přepravy většího objemu zavazadel bez skrytých poplatků.

Osm zcela nových autobusových linek PolskiBus.com spojí s centrálou ve Varšavě 16 polských měst a čtyři další evropské metropole – Prahu, Berlín, Bratislavu a Vídeň.

Brian Souter, předseda představenstva společnosti Souter Holdings Poland, při příležitosti uvedení firmy PolskiBus.com na trh prohlásil: „Jsem přesvědčen, že autobusy PolskiBus.com budou cestovat všechny kategorie cestujících. Zkušenosti z Velké Británie, USA a Kanady ukazují, že služby naší společnosti budou využívat jak manažeři, tak studenti a starší lidé. Jsem si jist, že řada našich zákazníků raději nechá auta doma a dá přednost našim autokarům – naši cestující v nich totiž mohou využívat řady výhod.

Luxusní autobusy PolskiBus.com pojmou 70 cestujících, jsou zcela nové a vyhovují nejnovějším evropským normám. Jsou vybaveny sklápěcími koženými sedadly, klimatizací, Wi-Fi připojením zdarma, přípojkami pro nabíjení notebooků a mobilních telefonů v sedadlech a toaletami. Dále se mohou pochlubit bezbariérovým nástupem a jedněmi z nejekologičtějších motorů v Evropě s nízkou uhlíkovou stopou.

Piotr Bezulski, jednatel společnosti Souter Holdings Poland, dodává: „Cestovat autobusy PolskiBus.com je snadné. Naše webové stránky jsou jednoduché a bezpečné. Již nyní si můžete vyhledat a rezervovat meziměstský spoj stejným způsobem jako se rezervují letenky či zájezdy – po internetu a z pohodlí domova. Navíc s námi můžete pohodlně cestovat za pouhý 1 zlotý, přičemž rezervační poplatek je také jen 1 zlotý.

PolskiBus.com nabízí pohodlné a spolehlivé spojení z centra do centra měst bez dodatečných poplatků za zavazadla a představuje novou a cenově velmi výhodnou alternativu k cestování letadlem, vlakem či autem. Již dnes je možné rezervovat si místenky na spoje, jejichž provoz bude zahájen 18. června 2011, na adrese www.PolskiBus.com.

Moderní řešení cenově výhodné veřejné dopravy

Filozofií společnosti PolskiBus.com je nabízet vynikající služby a uspokojit zákazníka ve spojení s výhodnou cenou a flexibilním jízdným na všech spojích. Ceny jízdného začínají na pouhém 1 zlotém a rovněž 1 zlotý činí rezervační poplatek. Společnost PolskiBus.com je vybudována podle vzoru úspěšných a rychle se rozvíjejících dopravních podniků ve Velké Británii, USA a Kanadě a je první svého druhu na polském i evropském trhu.

Roger Bowker, generální ředitel společnosti Souter Holdings Poland, říká: „Z jiných zemí, zejména z USA, máme zkušenost, že zavedení pravidelných, kvalitních a cenově dostupných meziměstských linek může oživit trh linkové autobusové dopravy a navíc omezit znečišťování ovzduší i dopravní zácpy. Společně s Brianem jsme před časem uvedli na trh v Severní Americe společnost Megabus.com, která se setkala s fenomenálním úspěchem. Polsko s více než 38 miliony obyvatel, jejichž mobilita neustále vzrůstá, je podle našeho názoru pro spuštění takového podniku v Evropě tím nejlepším trhem.

Společnost PolskiBus.com má flexibilní tarifní sazby a jízdenky nabízí k prodeji pouze po internetu, tedy bez čekání ve frontách u pokladen. Místenku si tak rezervujete v klidu domova či kanceláře, případně z internetové kavárny, veřejné knihovny, univerzity nebo koleje. Jízdné všech linek PolskiBus.com začíná na částce 1 zlotého a další 1 zlotý činí rezervační poplatek, a to bez dodatečných sazeb za zavazadla či Wi-Fi připojení. Čím dříve si místenku zarezervujete, tím vyšší máte šanci, že pojedete za výhodnou cenu.

Náš internetový rezervační systém je velmi přívětivý. Stačí si najít počítač s přístupem na internet, vyhledat si požadovaný spoj a hned na místě si zamluvit jízdenku, což lze 24 hodin denně,“ uvádí Brian Souter a dodává: „Toto řešení nám umožňuje držet ceny jízdného na nízké úrovni, a přitom nabízet vysoce kvalitní, spolehlivou službu s využitím moderních a dobře vybavených autobusů.“ Osm zcela nových linek PolskiBus.com spojí 16 polských měst a čtyři další evropské metropole (Berlín, Bratislavu, Prahu a Vídeň) z centrály ve Varšavě.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Přímá volba prezidenta ČR
Z e-shopu přivezli rozbité zboží?
4 nejznámější kryptoměnové burzy současnosti
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Auta
Seat dále navýší výkon Leonu Cupra. Příští rok dorazí…
Muzeum Citroën prodává část své sbírky. Jsou to samá krásná a zajímavá auta
Honda chystá na rok 2022 elektromobil, který se nabije za 15 minut
Kdo se stane evropským autem roku? SUV mají největší šanci, protože jich je většina
Kvíz: Poznáte auto jen podle předního světla?
Technologie
Další šikovná externí grafika s malými rozměry. Uvnitř je přitom desktopová GTX 1060
První týden s Android Pay: 90 % plateb mobilem provedli muži
EA byla příliš nenasytná. Některé země mikrotransakce ve hrách označují za formu gamblingu
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Už i zdroje se vyrábí speciálně pro těžbu kryptoměn. FSP uvádí 2000W model pro 16 grafik
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít